Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Isto kao i kod Heinz-a, android system je prvi. Znaci factory resava, ako si odradio obican restart.
 
Uzeo sam originalnu futrilu za s7 edge flip wallet da li na njoj mogu da rade onako egde people boje ili to radi samo kad nema futrole?
 
Ajd sto skratio bateriju, no sto telefon nije onako fluidan ko pre
 
I meni nesto uništava bateriju zadnjih 2 dana. Alexndr rom i dalje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A meni baterija odavno ovako nije bila dobra, jedino je bila dobra ovako kad sam kupio tel, za sad je februarski update odličan. Jeste da sam u romingu, u Cg sam na mtel mreži, a sada u Srb sam na mts, a to su da kažem "bratske" mreže tako da tu ne bi trebalo da bude razlike. Ugl imam po 2,3 crtice za domet u stanu,tsko da nije baš idealno. Samo što pravi razliku je to što sada ne koristim viber video pozive i duo video pozive a to ubija bateriju. Osvetljenje je na auto i non stop WiFi naravno. Kad se vratim u Cg javljam ima li odstupanja u trajanju baterije :)
17a7dadd823187bccaecab10ef70567c.jpg
a50c3deda601500ebb33eef2c32a5603.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Posle restarta se malo doveo u red, ali je opet Android sistem na ~10%.
 
Ja ne znam o kakvim problemima pričate:
228ecd12ac62922990a6e2aa9754676a.jpg

Update samo ako je nužda... A to je skoro nikada.
 
Poslednja izmena:
Isto kao i kod Heinz-a, android system je prvi. Znaci factory resava, ako si odradio obican restart.
Izem ti update ako moram factory reset i jednom godisnje da radim, kamoli cesce ;)

GooglePS se vidi pod Android System delimicno. Pod Google Play Services se vidi drugi deo. Tako jeste bitno koja je verzija GPS-a.
 
Ljudi, imam nedoumicu. Naime, vec dva puta mi je telefon izbacio software update. Pre oko nedelju dana, i sada. Posto sam bio na 4G,nisam nista uključio, vec samo kliknuo pored prozorceta. Izbacilo mi je wi fi settings, cancel i ok. Ja iskulirao, inkada idem u podešavanja telefona, i software update, pise da je najnoviji instaliran. E, sad, sta je u pitanju?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ljudi, imam nedoumicu. Naime, vec dva puta mi je telefon izbacio software update. Pre oko nedelju dana, i sada. Posto sam bio na 4G,nisam nista uključio, vec samo kliknuo pored prozorceta. Izbacilo mi je wi fi settings, cancel i ok. Ja iskulirao, inkada idem u podešavanja telefona, i software update, pise da je najnoviji instaliran. E, sad, sta je u pitanju?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Verovatno ti je skinuo i instalirao kad si se konektovao na wi fi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sigurnosna zakrpa je iz jula 2017. Tako je od kada sam kupio telefon.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Postoji li nacin da se izbegne updejt a da ikonicaupdejta ne visi u uglu.
 
@blue instaliraš neki package disabler i ubiješ dva procesa koji u nazivu sadrže update ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Hvala. Imaš li preporuku za neki posebno, nije problem i da ga platim 2-3 dolara. U svakom slučaju, sačekaću dan dva da se slegnu utisci oko novog updejta. Trenutno mi S7 radi ko zmaj. 2 dana baterija sa 3 sata sota. Ne bih da mi updete to zezne.
 
Poslednja izmena:
@blue Nemam pojma druže, ja sam adhell koristio na zadnjih par samsunga, on ima integrisan disabler, tako da možeš njega zadnju verziju (taman nećeš imati ni reklame nigde, ali je cimanje oko pravljenja aplikacije) ili sabs.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@blue Nemam pojma druže, ja sam adhell koristio na zadnjih par samsunga, on ima integrisan disabler, tako da možeš njega zadnju verziju (taman nećeš imati ni reklame nigde, ali je cimanje oko pravljenja aplikacije) ili sabs.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Adhell ne funkcionise vise za obicne korisnike od poslednjeg update-a.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
@CZ99 ima adhell 2 koji može da se osposobi da radi ali je potrebno prilično cimanja, zato i napisah!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Meni radi AdHell2 na S7 Edge

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
U cemu je razlika izmedju S7 edge duos i obicnog S7 edge, tj da li ima jos neka razlika osim 2 sim slota?
I na sta obratiti paznju prilikom kupovine?
Izvinjavam se sto postavljam pitanje ali tema je bas opsirna :)
 
Nema druge razlike osim 2 sim-a.
Inace telefon je poceo polako da se vrati u normalu posle zadnjeg update. Uradio sam samo nekoliko restarta jer je počeo i da se greje. Za vraćanje na fabrička podešavanja nemam vremena sada :)
 
@CZ99 ima adhell 2 koji može da se osposobi da radi ali je potrebno prilično cimanja, zato i napisah!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Daj neki link do uputstva kako da ga osposobim, pod uslovom da je za non-root

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Pogledaj s8 temu zadnjih par strana (ili s9...sretenBg je pisao tj linkovao sa xda).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav raja, imam Samsung s7 edge, health baterije je spao na 82%. Zanima me sledece: imam garanciju iz Vipa jos 9 meseci. Da li mogu zameniti bateriju u nekom od ovlascenih servisa uz neki popust posto imam garanciju ili kako vec? Hvala svakom ko odgovori


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav raja, imam Samsung s7 edge, health baterije je spao na 82%. Zanima me sledece: imam garanciju iz Vipa jos 9 meseci. Da li mogu zameniti bateriju u nekom od ovlascenih servisa uz neki popust posto imam garanciju ili kako vec? Hvala svakom ko odgovori


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obzirom da je prošlo više od godinu dana, ne možeš. Platiš oko 5k u ovlašćenom servisu i uživaš...mada je 82% još uvek ok.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
AccuBattery program bar jedno 1000x pomenut do sada u temi

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno