Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Odlicna ova Blokada, samo meni blokira i kad je i vestima ubaceno nesto sa Instagtama?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pomoc, naprslo staklo na 7edge, sve radi a u Promobiju kazu da mora da se menja ceo ekran i ako sve radi, ima li nacina samo staklo da se zameni ???!!
 
Pomoc, naprslo staklo na 7edge, sve radi a u Promobiju kazu da mora da se menja ceo ekran i ako sve radi, ima li nacina samo staklo da se zameni ???!!
Ako znas dundjera koji ce to da ti uradi onda ima nacina. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pomoc, naprslo staklo na 7edge, sve radi a u Promobiju kazu da mora da se menja ceo ekran i ako sve radi, ima li nacina samo staklo da se zameni ???!!
Ima. Lepe foliju. Video sam jedan, koji nije "shattered " nego malo pukao, kako su uradili. E detalje ne znam... Pokušaj kod nekog servisa..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Drugari forumasi aj sada neki savet. Bice malo duzi post...ali razumecete. Ovamo...drugaru se "ukocio" s7 edge i posto nije neki znalac decko se iscimao probao da ga reseruje medjutim tel se resetuje i krene ono SAMSUNG pa onda tu stane i od pocetka. E sada ja sam imao isti problem jednom i to sam resio najprostijim hard resetom, jer je nesto bas zabagovao sistem, ali on ko sto rekoh nije bas tu vican,i onda nastaje problem... Odneo ga on u VIP poslovnicu u Nisu. Oni preuzeli tel i kroz par dana mu stigne sms da je crkla ploca i da ce reklamacija da mu bude uvazena i da ce da se odradi zamena ploce i naravno promena imei broja. Danas,posle nekih 6-7 dana zovu ga iz VIP-a i kazu da je tel kod njih stigao sa servisa i da moze da ga preuzme.
E sada ide ono zanimljivo. Cim je preuzeo tel pogledao je imei na poledjini telefona, pa onda onaj u softveru i na kraju na kutiji kada je stigao kuci...svi su isti. Tj. kao da nije ni menjana ploca tj.imei??? Takodje je primetio ipak da je tel otvaran tako sto se vidi otisak prsta sa unutrsanje strane stakla kamere. E kada mi je to rekao odmah sam ga pitao u koji servis je VIP slao tel na servis i naravno rekao mi je "neki" na slovo B ;-) Hmmmm sada pricajte ljudi dal da ide ponovo u VIP i trazi ponovo da mu tel ide na servis kako bi opet sve izotvarali i obrisali to staklo...sto jako iritira...ili je bolje da ipak posle svega ipak ode direktno u ProMobi(ima ga i u Nisu) i tamo pita da li bi oni to mogli da srede pod garancijom. Znaci tel je sada da kazemo ispravan..radi...mada je bio i pre toga jedino ga softver zeznuo, ali Begram napravio sta napravio i "kao nesto radio" i sada neko, verovatno ProMobi, treba da isparavlja njihova..........takodje sada vise on ne zna ni dal mu je te vodootporan ili nije. I zadnje sto mi je rekao sto se tice imei-a da je zvao Begram da ih pita kako je menjana ploca ako je imei isti, a kni su rekli da kod Samsunga i kada je druga ploca moze imei da se upise stari. Pa ako neko ima predloge i savete neka prica sta je najbolje. I to vezano za famozni imei da li je tacno ili pricaju praznu pricu.
 
Isto su indijanci iz Begrama svanuce dan kad ce te *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e zatvoriti i meni ostavili otisak prsta na zadnji poklopac gde je kamera, da ne bi nekom polomio ruke otisao sam u Promobi i rekli mi da se taj zadnji poklopac menja i da se ne vraca stari kao sto su sleppci iz Begrama uradili, pocrkali.
Neka odnese u Promobi postedece se "nerviranja".

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav. Tel mi je na 7.0 i nudi mi azuriranje na 8.0. Prihvatim, ali kada posle preuzimanja krene azuriranje dodje do 24% i tu se prekine,kao greska neka. Zna li neko do cega je to?
 
Pozdrav. Tel mi je na 7.0 i nudi mi azuriranje na 8.0. Prihvatim, ali kada posle preuzimanja krene azuriranje dodje do 24% i tu se prekine,kao greska neka. Zna li neko do cega je to?
Možda nemas dovoljno mesta na internoj memoriji?
 
Izgleda da samo treba biti uporan. Pet puta hard reset i iz petog pokusaja azuriranje je uspelo
 
I, kakva su iskustva otkako si prešao na Oreo?
 
Na N sam bio samo par dana i azurirao na O. Tek sam uzeo fon. Sta znam, dobar je Oreo...ali nije sad nesto VAU..ranije sam bio na LP sa G2.
 
Koji Package disabler koristite? Koristio sam adhell2, pa package disabler pro koji sam kupio na play store-u, ali ni on vise ne radi, izbacuje mi neku gresku "failELM: Error code unknown 102, status fail". Radio sam vise puta restart telefona, reinstalaciju aplikacije, nista nije pomoglo. U pitanju je obican S7, na Nugatu, nije apdejtovan.
https://drive.google.com/open?id=1srUIoEd4ljhxTuqywb9vqd6OaRFZFoxG
 
Zna li neko cenu zamene stakla kamere na galaxy s7 edge.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Okreni ProMobi sutra, pa vidi.
 
pre par meseci su meni naplatili 6600 zadnje staklo tj celu zadnju masku na kom je i staklo kamere za s7e

Sent from Galaxy S8
 
Koliki max SOT može da Vam izgura S7/S7E. Obično bateriju nisam punio preko 90%, i obično je fon išao na punjač na oko 20%. Retko sam stavljao da prenoći na punjaču. Tako da nikad nisam imao precizan podatak. Sad mi je stigao S9+, ovaj ide na prodaju i reših da ga istestiram. Izvukao mi je 5:15 SOT-a sa preostalih 23% (sa max 100%). Accu battery pokazuje 87% health baterije. Valjda je to ok rezultat?

SOT 2.jpg
 
S7E ima vecu bateriju prilicno - cisto da ne poredis direktno.

Nije to lose uopste ako koristis stvarno telefon kao mini-PC. Ako gledas YT, moze dosta vise SoT, ali to nije realno :)
 
Samo surf, fejs i par novina tipa blica. Bez yt i igara. U stanu nemam komp uopste.
 
Dobra ova fora sa dlanom za screanshot . Ne znam dal je ovo imalo na Nougat
 
Poslednja izmena:
Ovo nije bilo na nugatu.
 
Ako pricamo o tome da se dlanom predje sa desna na levo ili obrnuto, da bi se dobio screenshot, ima na nougatu, koristim to uveliko.
Settings -> advanced features -> palm swipe to capture.
 
Poslednja izmena:
https://www.b92.net/biz/vesti/srbij...cument&utm_campaign=Related-Theme&utm_content

Kazna za Epl u visini od 10 miliona evra i za Samsung u iznosu od pet miliona evra je usledila nakon serije pritužbi širom sveta da su dve kompanije podsticale kupce na ažuriranje operativnog sistema, što je usporilo rad njihovih uređaja zbog čega su bili prisiljeni da kupuju nove, prenosi Rojters.
Hahahhaa, bahahahaha,a ahahahahahaha,hahahahahaha :)



Kad prestanem da se smejem, pitacu vas kada cete upgradovati sledeci put :D
 
Poslednja izmena:
Moj je ubrzan, brzi je od s9, licno sam testirao

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Smesna kazna. Ali bi trebali da pripaze. Xiaomi i sl. kompanije im disu za vrat. Mozda je kazna mala ali mislim da steta nastala njom nije.
 
Smesna kazna. Ali bi trebali da pripaze. Xiaomi i sl. kompanije im disu za vrat. Mozda je kazna mala ali mislim da steta nastala njom nije.
Kazna je smešna, nadamo se šteti [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno