Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Lepio si sve otvore?
Dugmice, lock i home button?

Dugmiće nisam, nije ni bilo potrebe, preko njih ne može da udje voda tek tako kao na ostalim otvorima. Zalepio sam mikrofon, zvučnik, usb, 3.5mm, i što je najbitnije - sim card slot, eto, traka od 200din sprečava mnogo veću štetu.
 
Screenshot_20180815-091027_Samsung Experience Home.jpg
Stigo update za CH... Javljam utiske
 
Da li je neko imao problem,
Kad god se vozim niko me nemoze dobiti(nedostupan) i cim stanem pose par minuta dobijem por. ko-me-zvao. Inace kad pesacum i stoji tel. sve radi normalno.


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kaze kad god vozi. Nije valjda da nigde gde vozi nema mreze.
Gde kada vozis, u gradu?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da se ne vozikaš u blindi nekoj?! [emoji39]

Sent from my S8 using Tapatalk
 
Verovatno vozi negde gde je 4G bas slab, ili 2G/3G slab i rollover (po mom misljenu i iskustvu) ne radi kako treba.
Redak slucaj kod VIPa, za razliku od druga dva, ali desava se.

Nije do telefona.
 
Hoće to kad prebacuje sa jedne vrste signala na drugi. Ja stavio 3g/2g (auto connect) i nemam problema. Imao ih kad je bilo LTE/3G/2G (auto connect). Sad mi signal stabilan na max crtica a ono znao da padne i na jednu (kada je 4G). Loša pokrivenost 4G mreže. MTS u pitanju.
 
Primetio sam to obicno kad putulem od mesta do mesta.
U pitanj je vip operater.
Stavio 3g/2g da vidim da li ce to resiti problem. Hvala svima na pomoci.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ni sa ovim poslednjim update-om nista nisu sredili... Definitivno se vracam na 7.0 i rokam rut da mu iskljucim servis za update...Aaa da me farba samsung ko ovi iz apple-a nece da moze... ;)
 
Primetio sam to obicno kad putulem od mesta do mesta.
U pitanj je vip operater.
Stavio 3g/2g da vidim da li ce to resiti problem. Hvala svima na pomoci.
2G/3G ume da napravi problem tokom razgovora, u situacijama kada su signali slicne jacine.
Tako da, ako mozes (zbog prijema signala tamo gde putujes), postavi 3G-only.
 
Jel neko puni na wirelles punjac i da li se dobrano zagreje telefon prilikom punjenja?
 
I ja punim na wireless punjač ali na kablu je mnogo bolje. Doduše koristim kineski ripoff punjač koji ipak fast charging

Sent from Galaxy X, prvi telefon sa tri i po kamere
 
Bas ringla...cini mi se da cu vise naskoditi telefonu sa wifi punjacem jer se bas previse zagreje
I moj je neki samsung sa ali expressa
 
Ja imam takodje nekog kineza sa alija. Puni ali mnogo zagreje fon. Mislio sam da je do samog uredjaja ali ocito nije.
 
Pa izgleda da je taj sam prenos energije zaslužan za zagrevanje, plus sto se baterija greje dok se puni
 
Od kada sam oresao na Oreo, cesto gubim internet na wifi. Ne gubim konekciju sa ruterom nego sa internetom. Pored ikone wifi mreze se pojavi znak uzvicnika.b
To se ne menja dok ne ugasim i upalim wifi. Tada sve ok, jednoe vreme...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Od kada sam oresao na Oreo, cesto gubim internet na wifi. Ne gubim konekciju sa ruterom nego sa internetom. Pored ikone wifi mreze se pojavi znak uzvicnika.b
To se ne menja dok ne ugasim i upalim wifi. Tada sve ok, jednoe vreme...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Probaj reset mobile, WiFi and Bluetooth pa vidi šta će se dešavati.
 
Zadnje ti ostaje da ubaciš preko odina kompletno novi rom i Wipe Data/Factory Reset ili šta već ide....

Inače stigao je avgustovski update.
a575bcd881f7755ee7c18ac2f6dd6926.jpg
 
Ni sa ovim poslednjim update-om nista nisu sredili... Definitivno se vracam na 7.0 i rokam rut da mu iskljucim servis za update...Aaa da me farba samsung ko ovi iz apple-a nece da moze... ;)
Alexndr posljednju verziju Androida 7 i miran si... još 2 godine ;)
 
Ja sam miran sve dok radi ekran i dok sajtovi ne budu namerno forsirali nove telefone :) (a to rade primarno tako sto stari telefoni ih jedva rendereuju nekako).

Moj i7-740QM laptop se recimo muci da renderuje donesi.com i YT, i na Chrome-u, a na IE su neupotrebljivi :(
 
Hoce li pustati android pie na s7/s7e?
 
Ne.
 
Da li na njemu rade aplikacije za banke, samsung healt itd?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Osim mtsBanke, da. MTSB mi ne radi maltene nigde, nema veze sa S7.
Mislim da ce ti neke aplikavije traziti Magisk root i Hide, jer je Custom ROM.
 
Nazad
Vrh Dno