Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Isti je rom i kod mene, Australijski.
Koliko izvlacis SOT u proseku, na 12-15h koriscenja?
Vidim da koristis Lite verziju fejsa, ja imam obicnu, koja vuce bateriju kao luda...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni je standardno do 3h SoT na Alexndr romu za nekih 20tak sati.
Uvek je android system prvi potrošač.
Moraće da se menja Šljamsung ne vredi...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Znači prešao si na custom, izgubio garanciju, a problem rešio nisi, vuče ti tu svašta. Još odavno od S5. Jedino ako ne vuces neki backup koji je oštećen, pošto samo ti imaš problem.
 
Nemačka

bbc050c2d4689195543f046bbceb49fb.jpg

Svajcarska jos nije pustila update za decembar.
 
Prestao da mi radi wifi (i bt).
Ne secam se da je ista menjano. wtf do I do:)
Probah one standardne idehe, no go :(
kao i prosli put, nakon ~20 minta powered off se resilo.
Izgleda da postoji neki bugic sa Location services i modemom. Na 2 telefona mi se desilo u isto vreme da nece da se pokrene WiFi! (S7 i 3T). A oba su koristila Location services bas pre toga, za CM.
I sam se sredio nakon power offa.
 
Poslednja izmena:
Znači prešao si na custom, izgubio garanciju, a problem rešio nisi, vuče ti tu svašta. Još odavno od S5. Jedino ako ne vuces neki backup koji je oštećen, pošto samo ti imaš problem.
Ma bole me uvo za garanciju, preko KP je uzet iz Mađarske je telefon.
Bolja je baterija nego na stock romu, možda 30%.
Mada sam ja ubeđen da na 100% osvetljenja i 4G skoro ceo dan ni ne može više od 2-3h SoT. Vi verovatno sedite u kancelarijama, kućama, 30-50% osvetljenje, wifi stalno i onda nas ubeđuje da je baterija full. I meni na wifi može 5h SoT, napolju nema teorije!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
[emoji1305][emoji1458]
 
Meni kada je pola wifi, pola data, osvetljenje na 70% konstantno, sve ostalo popaljeno non-stop osim NFC-a, baterija može da izdrži 60 sati, a od toga sot 4,5 sata. Lošije od toga nisam imao. Uglavnom izdrži dan ipo i oko 5,5-6 sati sot-a. S7e.
Ali još ga nisam u svim mogućim uslovima istestirao. Za sada je to to.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog infa kada će biti Oreo za S7e i da li će uz njega i ovaj novi Samsung ikspiriens? Na netu su sve šture informacije.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad izađe s9 pa jos +2 meseca otprilike

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čemu žurba kad i ovako ništa epohalno neće doneti...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nema Vojkana nijedan SS da povremeno izbaci sa stanjem baterije :)

Djilkosh, ima li razlike naspram prethodnog Google PS-a od pre ~7 dana i ranije ili ti isto traje?
 
Uh stvarno ne pratim Alfa. Kad ti napises tad tek vidim. Servisi su mi isti, kao onda kad sam pitao, baterija mi je generalno ista. Radni dani kad su onda tera 2-3 dana sa 5-6 sati screen on time-a, a kad je vikend onda 18 sati sa 6-7 sati SOT-a.
 
Hmm. Ispada da se GooglePS ne slaze sa nekom aplikacijom/verzijom aplikacije, koju ti nemas, a mi imamo onda. Pa tolike razlike pri svakom update-u.
 
Ko zna, može biti... :)

9f95e723a01501f49b29a3f4cfda5d09.jpg
769bb0f164900f64ef3efef1f52bce8d.jpg
7be452eac4f082c757d7766ee7d4e8fa.jpg
ceafef5ffc1b57cef483e5340de3cf25.jpg
889777f1186dcf3599dd67a325173760.jpg
cfb1743ce0e837ad20142ddf6b2095f2.jpg
 
Moguće da ti root treba za to

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni nikako nije jasno kako vama baterija toliko traje?
Djilkos jel vredi da ti šaljem dump file iz BBS?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
System /media /audio /ringtones

Ја немам ту мелодију, вероватно јер имам custom ROM. Јбг
 
Meni nikako nije jasno kako vama baterija toliko traje?
Djilkos jel vredi da ti šaljem dump file iz BBS?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ako si ispratio uputstva iz teme, okači tamo, može još neko da odgovori, ako ja ne odgovorim.

Znači samo ako si ostavio telefon minimum 4 sata i onda odradio dump, u suprotnom je bezvredan.
 
Prvo pozdrav svima.
Da li neko ima t-mobile varijantu s7 edge (sm-g935t)? Skoro sam ga dobio, otključan je i radi na našim mrežama, ali je došao sa MM (6.0.1). Na ručni apdejt sa telefona ne nalazi novu verziju (ništa čudno), pa ako je neko imao iskustva, ako može da mi kaže da li je uspeo Nougat da stavi na njega.
Na sam mobile postoji zvanični t-mobile Nougat firmware, ali ne bih da prestane da radi na našim mrežama ako ga budem flešovao preko odina.

Hvala svima.
 
Nije sa Marsa stigao, pa da prestane da radi na našim mrežama. Slobodno flešni neki od ROM-ova koje i drugi ovde koriste.
 
Nazad
Vrh Dno