Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

meni je na prvom mestu srebrni, na drugom crni.. ali to valjda svako za sebe mora da odluci koji mu se vise svidja..

Sent from Galaxy S8
 
može da izgleda zaprljano samo ako si automehaničar inače je uvek kao nov a da li je nekom lepši ovaj ili onaj to je ipak stvar ukusa...
Nismo se razumeli, meni osnovna "bela" na Samsung telefonima izgleda prljavo. Skroz cist, tek izvadjen hirurskim rukavicama iz pakovanja. Takva je boja, nije skroz bela, vidno je "prljavija".
 
Cisto sumnjam da je tacan merac, veca je sansa da % ne prikazuje tacno :(
A juce sam pre punjenja pokusao da ga ispraznim, imao je 6h SoT na 15%, sa dosta koriscenja Chrome-a kao dodatnog appa. Probacu jos koji put, ili drugi neki fon.

EDIT: AccuB i dalje pokazuje 4.2V+ na 100% punjenja, sto je bio slucaj i pre 3 meseca (4.4V je puna baterija, moja ne moze bitno preko 4.2V po vise pokazatelja, taman oko 2400mAh)
Koji si merač uzeo? Meni accu battery i merač pokazuju skoro iste rezultate...
 
Hvala svima na odgovoru, na kraju se desilo nesto sto nisam i ja ocekivao, ponudili su mi i da doplatim za neki drugi model, moj iznos sa fiskalnog i doplata u skladu sa paketima za drugi model, posto su im cene ogromne i trenutno nisam pri parama u prilog ide i sto mi ugovor istice za 4 meseca, uzeo sam lg G6 sa 2 hiljade din doplata, gledao sam cenovnik drugacije uporedjuju stare "Nova" pakete i "Neo" tarife, ja sam na Nova 4 i doplate su zloo, nema veze sa vezom. Iskreno i zadovoljan sam, nov tel sa 2 god garancije.
 
Koji si merač uzeo? Meni accu battery i merač pokazuju skoro iste rezultate...
Neko je bacio link onaj.. lepo pokazuje da je voltaza 0.492v, 420mA tokom punjenja. Ne verujem da je netacno ista od toga?
Mada nisam gledao vreme punjenja da li je tacno (tajmer da li mu radi precizno). Po AccuB kaze 4h:49m je bilo punjenje, sto je <2050mAh.
 
8 in 1 USB Tester DC voltmeter current voltage Meters Power Bank battery Capacity monitor QC2.0 3.0 charger detector 30%off
http://s.aliexpress.com/Rf2U73Qj?fromSns=Copy to clipboard
(from AliExpress Android)

Moj je ovaj i meri dosta dobro...a 0.5A struja punjenja, hm, koji ti je to punjač?
 
Da, to je taj, isti prodavac, ja sam i ostavljao link ovde...ja sam merio sve što mi je došlo pod ruku u kući i meri sasvim dobro...ima reset taster inače, ali to nadam se nisi propustio da uradiš... Probaj ipak sa nekim klasičnim punjačem, makar za ove potrebe merenja... Mada ne bi trebalo i sa USB laptopa da daje neprecizne podatke...
 
Ako se budem setio nekako, da proverim da li tajmer radi precizno, tj. da li stvarno prodje 1h kada on izmeri 1h. Drugi mi ne pada na pamet, Accubattery ne verujem da je mogao da pogresio vreme punjenja, i ispada precizniji. Ali ni on nije tacan po tome, 420mA *4.84h/0.95 (95% je punjeno = 2,139. I to pod pretpostavkom da je 80-100% punjeno na 420mA, a ne manje.

Ne bi bilo realno da je baterija svega 1600mAh (1515/0.95), ispada da imam zverinu od SoT-a onda, Djilkosh bi zaplakao :p
 
Pa ako si punio od 15% onda je nekih 1800,ali svejedno, pretpostavljam da ti nije baš toliko otišla...proveri da nisi gledao neku drugu cifru, ima tu gomila nekih cifara na displeju...
Svi parametri poslednjeg merenja ti inače ostanu sve dok ne uradiš reset...
 
znam. 5-100 je punjen, cak je bio nesto ispod 5%, namerno sam gledao da podosta ode dole, ali ne toliko da se gasi :)
Pise 8 brojki, koliko vidi, voltaza, amperaza, vreme, Wh (ne znam sta mi znaci realno - znam sta je, ne znam sta ce mi :)), temp, W (isto mi ne znaci :)), neka cifra koja ne znam sta je (verovatno ciklusi?) i mAh.
Resetujem pre nego sto zakacim telefon naravno i onda pogledam samo mAh. Provericu sledeci put tajmer.
 
Posto mi je odobrena zamena telefona u VIPu, al nemaju sivi na stanju, imaju beli, crni i zlatni. Gledao sam na YT al nije to, to, nemam sad mogucnost da odem negde da vidim uzivo a oni svakako nece otvarati kutije da bih ja birao boju, po vama koja je boja ok, lomim se izmedju crnog i zlatnog, ovaj beli mi i na YT ne izgleda nesto.
Dal crni il zlatni ?
Sta se desilo sa telefonom?

Inace zlatni rules [emoji847][emoji23]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Unistili ga majstori u Begram servisu, kod njih ne bi ni kliker odneo i njega bi unistili, inace obavezno kad predajete tel slikajte isti, meni su napisali u njihovom izvestaju da je displey bio izgreba a nije imao nigde tackicu. Najgori servis u Srbiji.
 
Može li neko da mi pojasni šta su ove 3 prve stavke?
1179f6c9187c09611dbc08857002d756.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
prve 2 ekran treća aplikacije. treći i vrv četvrti su ti problem
 
Kako da znam šta su tačno ta 2 servisa ili šta je to već?
Nešto iz Android system liste drži telefon awake iako sam sve app greenify I tu nema awake više.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
pa pod trećim su ti tvoje aplikacije. to su praktično partial wakelocks. prebaci gore na partial wakelocks i dobićeš listu.
ovo 0048 nemam pojma šta je, mora da proguglaš
 
Pa ako si punio od 15% onda je nekih 1800,ali svejedno, pretpostavljam da ti nije baš toliko otišla...proveri da nisi gledao neku drugu cifru, ima tu gomila nekih cifara na displeju...
Svi parametri poslednjeg merenja ti inače ostanu sve dok ne uradiš reset...

1h52m punjen 63 do 100%. Charger kaze 1h35m i 645mAh, AB kaze 825mAh. Ocigledno sat kasni 15% barem. Ali ni to nije skroz isto opet, 736mAh.
 
OGYT vise ne radi za dosta stvari. Dobro sam ostavio Xposed ;)
 
zamena za OGYT :d

Kod:
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-iytbp-injected-youtube-background-t3560900
 
A downkoad?
Cemu sluzi ovo: "Detach YouTube from playstore for magisk users"?
 
Odlično. I eto, cimanje se isplatilo u neku ruku ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ne da se isplatilo,nego sam dobio skoro nov telefon. Promenili su mi i home dugme jer je bilo izgrebano, i gornji obod gde je bila tackica koja je pravila problem i novu bateriju su stavili, sto uopste nisam ocekivao
67b8573210497dac1babe7021c16a124.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Eto, ozbiljno rade ljudi, lepo ja rekao ;) Neka te služi sprava.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nadam se da cu ga promeniti uskoro za s7, kupljen za bozic. Dlaka za dlaku

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
I to je odlična opcija

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Velik mi je telefon, stavim ga u dzep i vuce mi pantalone dole, a i nisam nesto impresioniran sa edge funkcijom, nis posebn jedino sto je lepo dizajniran. S7 ima 23.5 meseci garanciju, a ovaj jos 10meseci.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno