Šta je novo?

Microsoft Lumia 550

Čovek je lepo pitao kakva je danas lumia 550,ja sam dao svoje misljenje.
Niko nije pominjao android telefone.Ovde se radi o windows telefonima.
Da je pitao sta mu se preporucuje od android telefona,to bi bilo nesto drugo.
Ali posto se radi o windows telefonu,a razlika u ceni izmedju 550 i 640xl nije puno velika,ja sam dao svoje misljenje.
Čovek kako odluci.
 
Cena je ok za nov telefon, ali bas je los. Taj honor 6x je mnogo bolji, ako mozes da ga priustis, nemoj ni ra razmisljas o l550.
 
Zanimljivo,Lumia 550 za 4000 dinara,ali kada se klikne na Mogucnost porucivanja,pise Proizvod trenutno nije na lageru.
Hteo sam da narucim,taman cerki za Novu godinu,da zameni 535,ali nema toga.
Zvacu sutra prodavnicu,da vidim sta ce da kazu.
 
^ Verovatno je reč o outlet primerku, koji je već poručen/kupljen. Koliko sam primetio, Tehnomanija ne označava na sajtu kada je u pitanju Outlet.

Ako ne stoji taster "Dodaj u korpu", već stoji "Mogućnost poručivanja", artikal nije dostupan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakav je 550 u odnosu na 535 (ima ga moja mama, pa imam iskustva sa njim)?
 
Zeleo bih da na neki nacin downgrade-ujem svoj telefon L550 sa windows 10 na windows 8.1 ili 8.1.
Ima li neko resenje? Ili neki link sa uputstvom?
 
l550 dolazi sa win10, mislim da ne može na win 8, barem ne zvanično.
 
Steta, posto je ovaj w10 katastrofalan.
Hvala u svakom slucaju
 
Citao sam negde da AU najbolje radi na 550, pa disable update nakon toga
 
Izvini na mom elementarnom neznanju, ali sta je AU?
 
Anniversary Update ili na srpskom godišnji pomen.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao sto rece yoyo, AU je pomen verzija :)

Nema 8.1-ice za L550.
Pre rollback-a na AU, mozes povecati virtualnu memoriju, recimo sa 256mb na 512, meni je to dosta pomoglo na Lumia925. koja isto ima 1gb rama.
 
Treba bezati sa windows phona, ovo je totalno propalo, jedino sto valja je kamera i bice mi zao zbog nje
 
Nedostajaće ti kamera sa 550ke??? Ahahahahaha! Pa svaki Huawei, Xiaomi ili Samsung midrange daje primetno bolje slike od 550ke. Brzo ćeš je preboleti, veruj mi. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno