»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 93 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 106 do 120 od ukupno 1394

Tema: Microsoft Lumia 550

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        345
        Click image for larger version. 

Name:	WP_20151210_13_06_18_Pro.jpg 
Views:	318 
Size:	668,2 KB 
ID:	186704

Name:	WP_20151210_13_00_41_Pro.jpg 
Views:	311 
Size:	492,8 KB 
ID:	186705

Evo dve fotke napravljene malo pre...
        Telefon je ok, apdejtovan je na najnoviji build, i ne mogu da kazem da ne baguje, par puta sam morao da restartujem fon, ali radi ok...store zabaguje ponekad, mada sve ce to srediti u narednom periodu.
        Par aplikacija koje koristim nisu bas najbolje(instagram beta, facebook)...messanger je ok, steta sto nema vsco cam, mozda ce napraviti uskoro...
        Ekran je super, velicina je taman, i rezolucija je dobra, po danu se vidi kako treba i uglovi vidiljivosti su dobri...touch dobro reaguje, probao sam i multi touch test, prepoznaje 5 prstiju i kada ih priblizim ne gube se(gube se kada skroz spojim prste).
        Probao sam jednu igricu(spajdermen), cisto da vidim kako se ponasa i ima malo seckanja, snapdragon 210 nije bas za tu namenu, snapdragon 400-410 je poprilicno bolji sto se toga tice.
        Baterju cu tek danas napuniti do kraja, pa cu videti kako se ponasa, mada bi trebalo da traje barem ceo dan.
        Telefon okej lezi u ruci, malo krliza, ali cu se navici...do sada sam imao ajfon 3gs i ovaj mi sada izgleda kao igrackica, ali dobro...

Za sada sam zadovoljan, kada se win 10 ispegla, telefon ce raditi bolje, ako neko ima nesto da pita, neka pita, ako budem znao, odgovoricu...

Jos nesto...jel postoji mogucnost da telefon ne obradi fotku kada skljocnem?

Member Avatar korisnika Markic
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        1.588
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5
        • RAM: 8GB DDR3
        • VGA: NVIDIA GeForce GTX 775M
        • MON: 27 inch iMac
        • HDD: 1TB(7200-rpm)
        • SND: GENIUS SW-5.1 1020
        • LAP: HP Pavilion 17(Windows 10)
        • TV: Samsung UE32H5500AKXXH Smart TV 32"
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Asus Transformer Pad TF300T ,Lumia 640XL ,Tesla L7 Quad ,Xbox One S
      4. Citat Citiram korisnika: unique93 Pogledaj poruku

Name:	WP_20151210_13_06_18_Pro.jpg 
Views:	318 
Size:	668,2 KB 
ID:	186704

Name:	WP_20151210_13_00_41_Pro.jpg 
Views:	311 
Size:	492,8 KB 
ID:	186705

Evo dve fotke napravljene malo pre...
        Telefon je ok, apdejtovan je na najnoviji build, i ne mogu da kazem da ne baguje, par puta sam morao da restartujem fon, ali radi ok...store zabaguje ponekad, mada sve ce to srediti u narednom periodu.
        Par aplikacija koje koristim nisu bas najbolje(instagram beta, facebook)...messanger je ok, steta sto nema vsco cam, mozda ce napraviti uskoro...
        Ekran je super, velicina je taman, i rezolucija je dobra, po danu se vidi kako treba i uglovi vidiljivosti su dobri...touch dobro reaguje, probao sam i multi touch test, prepoznaje 5 prstiju i kada ih priblizim ne gube se(gube se kada skroz spojim prste).
        Probao sam jednu igricu(spajdermen), cisto da vidim kako se ponasa i ima malo seckanja, snapdragon 210 nije bas za tu namenu, snapdragon 400-410 je poprilicno bolji sto se toga tice.
        Baterju cu tek danas napuniti do kraja, pa cu videti kako se ponasa, mada bi trebalo da traje barem ceo dan.
        Telefon okej lezi u ruci, malo krliza, ali cu se navici...do sada sam imao ajfon 3gs i ovaj mi sada izgleda kao igrackica, ali dobro...

Za sada sam zadovoljan, kada se win 10 ispegla, telefon ce raditi bolje, ako neko ima nesto da pita, neka pita, ako budem znao, odgovoricu...

Jos nesto...jel postoji mogucnost da telefon ne obradi fotku kada skljocnem?

Imas dosta bolju alternativu Instagram-u, zove se 6tag,a što se tiče fotografija, ako namestiš sve ne manual, ne bi trebao da radi veliku obradu.

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        345
        Instalirao sam 6tag, ali opet nije to to...mozes samo da stavis preset, ali nema podesavanja kao npr na iosu...imao sam vise opcija na 3gs-u, koji je koristio ios 6...
        Aham, sad sam i ja skontao...

U sustini, super je fon, da ima vsco cam, ne bi mi trebalo nista vise u zivot. xD
        Sta bi sa onim ios aplikacijama za win10, hoce li biti toga ili ne?

Member Avatar korisnika Markic
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        1.588
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5
        • RAM: 8GB DDR3
        • VGA: NVIDIA GeForce GTX 775M
        • MON: 27 inch iMac
        • HDD: 1TB(7200-rpm)
        • SND: GENIUS SW-5.1 1020
        • LAP: HP Pavilion 17(Windows 10)
        • TV: Samsung UE32H5500AKXXH Smart TV 32"
        • Ostalo: Asus Transformer Pad TF300T ,Lumia 640XL ,Tesla L7 Quad ,Xbox One S
      8. Citat Citiram korisnika: unique93 Pogledaj poruku
        Instalirao sam 6tag, ali opet nije to to...mozes samo da stavis preset, ali nema podesavanja kao npr na iosu...imao sam vise opcija na 3gs-u, koji je koristio ios 6...
        Aham, sad sam i ja skontao...

U sustini, super je fon, da ima vsco cam, ne bi mi trebalo nista vise u zivot. xD
        Sta bi sa onim ios aplikacijama za win10, hoce li biti toga ili ne?

Kažu da će biti nešto od toga, ali opet sve zavisi od zainteresovanosti developera. Ako bude više korisnika Windows-a 10, biće i više aplikacija.
        EDIT: Već je dosta aplikacija portovano sa iOS-a:
        Facebook, Candy crush soda, par muzičkih aplikacija...
        Menjao Markic : 10.12.2015. u 21:25

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        5.685
      10. Moja mašina
        • LAP: Inspiron 15R N5110
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      11. Stigla 550. Odličan telefon. Baš sam pozitivno iznenađen.

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        1.284
        Cestitam. Iznesi utiske kad se slegnu.

Member
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        970
        Jel zna neko možda kada će 950/550 da se pojave u mtsu?

Testirao sam malo bateriju. Iskljucio sam glance screen, mogilni internet, wifi, pogasio sve aplikacije, napunio bateriju 100% i ostavio telefon da vidim koliko ce baterija da izdrzi. Izdrzala je svega 19h, sto je bas malo. Kada odem u battery use pise da je najvise baterije potrosilo settings i windows default lock screen. A koristio sam telefon samo ponekad da vidim koliko je sati i da proverim koliko je baterije ostalo.

I naistao sam na jos dva problema. Izbacije mi non-stop upozorenje, low storage. Pise da mi je ostalo malo memorije na telefonu a preostalo je vise od pola. Isto mi je zabagovao phone update, zakovao update na 0% vec dva dana. Sve prilike cu ja da uradim hard reset.

Member Avatar korisnika Boris Lozac
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        20.030
      17. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition + Cooler Master Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Gigabyte GA-970A-DS3
        • RAM: Mushkin 4GB DDR3 1600mhz Blackline
        • VGA: MSI GEFORCE® GTX 960 2GD5T OC
        • MON: ASUS MS236H
        • HDD: Transcend SSD370S 128GB / WD Red 2TB
        • OPT: LG DVD RW
        • Case: Xigmatek Asgard - Thermaltake Smart SE SPS-530M
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech Driving Force GT
      18. Nemam takvih problema.. nesto sto sam primetio je da se uzasno sporo puni. Nisam jos nijednom izdrzao da ga napunim bas do 100% jer treba sigurno oko 3 i nesto sata.
        LFS - You have to do the driving

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        345
        I ja sam provalio da je baterija losija, mada mozda joj treba par punjenja da dostigne full kapacitet...a mozda je i do win 10ke, tj, mozda je sistem i dalje lose optimizovan...i mene nervira sto sporije puni...kada bi punjenje trajalo oko 2 sata, to bi bilo super.

U sustini, navikavam se...sve radi skroz ok, cekam jos par aplikacija koje mi trebaju, valjda ce doci u nekom narednom periodu, za sada korisim neke zamene, ali nije to to...

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        5.685
      21. Moja mašina
        • LAP: Inspiron 15R N5110
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      22. Prerano je da sudim o bateriji ali na prvi pogled mi ne deluje baš tako loše. Videćemo. Ovako generalno, odličan. Jeste da će da bude drugi telefon ali da nemam problem sa par aplikacija koje mi trebaju bez razmišljanja bih OPO na oglas i uzeo 950XL. Ovako, čekam. P.S. Ovo radi na nivou 920, možda mrvicu slabije. Ograđujem se od igrica jer to ne koristim.

Member Avatar korisnika tolero
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.099
        Citat Citiram korisnika: justoneue Pogledaj poruku
        Testirao sam malo bateriju. Iskljucio sam glance screen, mogilni internet, wifi, pogasio sve aplikacije, napunio bateriju 100% i ostavio telefon da vidim koliko ce baterija da izdrzi. Izdrzala je svega 19h, sto je bas malo. Kada odem u battery use pise da je najvise baterije potrosilo settings i windows default lock screen. A koristio sam telefon samo ponekad da vidim koliko je sati i da proverim koliko je baterije ostalo.

Bateriju može da ti zeza i skype integracija sa sms ako je uključeno. Takođe i loša mreža može veliku štetu napraviti. Mada treba sačekati par dana dok se ne stabilizuje malo.

Member
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        345
        Kad kazes stabilizuje, dobro me podseti...vidim na jutjubu da ljudi na 550ici imaju da cekiraju stabilizaciju u opcijama za video, ja to nemam, pa mi je cudno... :S

Ako mislis na digital video stabilization to bi trebalo da ti bude u podesavanjima kada udjes u kameru, bar je meni tako.

Strana 8 od 93 PrvaPrva ... 4567891011121858 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •