Šta je novo?

LC Power 95 (ispravan ili ne)

bobibk

Cenjen
Učlanjen(a)
10.05.2013
Poruke
21
Poena
154
Zanima me misljenje da li je ovakav zavrsetak coolera, tj cevi, normalan ili ne.
Inace danas sam ga dobio na kucnu adresu pa ne znam da li je potrebno reklamirati ili ne, tj da li su ova 2 leva pipka inace takva.
nadam se da ga neko ima pa ce mi dati info. iz prve ruke.
Unapred hvala

20150918_115541.jpg
20150918_115232.jpg
20150918_115211.jpg
 
Tako su rekli jos neki s kojima sam razgovarao, pa sam odlucio da ga ugradim, sve radi u najboljem redu, zadovoljan sam, obzirom na odnos cena-kvalitet, dobra kupovina.
Hvala
 
Ja sam takođe bio iznenađen kada mi je stigao sa tako "ulupanim" pipe-ovima, ali sam posle proverio da je tako i na oficijalnim slikama po netu. Samo i dalje ne znam zašto su takvi. Inače još jedna preporuka, sasvim odličan za cena/perfomanse.
 
Sve je u redu.
 
da, ipak im je takva zavrsna obrada izgleda, ali radi sasvim korektno, u idle oko 30c, u igrama do oko 50c, na HWmoniroru, nisam za sad radio stres testove, a nije ni OC za sada....prilicno tisi u odnosu na stock cooler.
opet kazem za cenu - sasvim zadovoljavajuci cooler za manje zahtevne korisnike.
 
Planiram da uzmem burazeru neki x4 procesor za fm2,pa da pitam dal ovaj mali p-davac moze da o'ladi quad-a od 100wati ?
 
da, ipak im je takva zavrsna obrada izgleda, ali radi sasvim korektno, u idle oko 30c, u igrama do oko 50c, na HWmoniroru, nisam za sad radio stres testove, a nije ni OC za sada....prilicno tisi u odnosu na stock cooler.
opet kazem za cenu - sasvim zadovoljavajuci cooler za manje zahtevne korisnike.

Te cevi su punjene nekim gasom. Tako ih skoro svi zatvaraju.
 
meni 95tica ide na reklamaciju... malo duze ne radi kad upalim komp on pocne da zuji, resestujem komp i bude ok ociglednom zapekne nesto cim duze ne radi dok se zalaufa...
 
Nazad
Vrh Dno