Šta je novo?

Sabancine iz MTS-a

to nije losa ideja, ama uopste.............. da uzmem broj, bez ugovora, na najmanji paket i onda da se preselim posle tri meseca :D malo funjarski, al krastavac...
 
Ima jedan broj u mts-u koji je slobodan ali na prepaidu nema biranja brojeva i neće da mi prodaju, znači moram uzeti najjeftiniju tarifu postpaid i posle tri meseca preći na prepaid, mislim samo komplikuju.
 
Oni definnitivno čitaju sve ovo...
 
pa na mts...
 
Sta te briga i ako citaju. Ja ne verujem, a ako to rade onda ih losi komentari ne doticu. U suprotnom ne bi pravili "zabune". Meni su poslali neki box 3 koji nije bio dogovor umesto produzenja ugovora za net+tablet. Posle su raskinuli ugovor sto je fer. Zvali su me da me pitaju da li i dalje hocu ono sto su mi ponudili. Ne znam da li je stvarno bila zabuna ili ne, da li su hteli oba ili ne. Ali da je bilo nesto pokusano na kvarno da uvaljaju - jeste. Neka citaju o sebi negativne stvari. Treba da ih je sramota kako se prema nekima ponasaju.
 
Poslednja izmena:
Mene su zeznuli kada sam aktivirala ino call dodatak na postpejdu. Bio mi je potreban samo na mesec dana za pozive inostranstva, jer je navodno jeftinije. Medjutim kada sam se odjavila na kraju meseca, iako ga nisam koristila, mts mi je naplacivao taj dodatak svakog meseca oko 260 dinara. kada sam otisla u poslovnicu da se zalim, operater je napisao prigovor i rekao da ce me nazvati u roku od 48 sati , medjutim nije se to desilo. Ja sam dalje nastavila da dolazim, oni su dalje pisali prigovore ali nikom nista, sve dok nisam rekla da hocu da idem direktno do te tehnicke sluzbe ali operater mi je rekao da ne mogu, da to nije pravilo kuce i da niko ne zna njihovu adresu. Posto sam shvatila da su odlucili da me peljese, a jednogodisnji ugovor mi je bas tada bio pri kraju, odlucila sam da prekinem postpejd usluge i da ne produzavam ugovor. Presla sam na pripejd, medjutim i tamo zezaju sa dodatkom koji se zove mix 7, jer ne traje 7, nego traje 6 dana. A na pocetku su bili fer, sada vec dva meseca njima je 7 isto sto i 6. Toliko od mene i nadam se da mi moderatoru neces opet izbrisati komentar.
 
Poslednja izmena:
"šabančine iz mtsa" ne kapiraju da je istorija mojih poziva koja se, eto, nalazi na njihovim serverima, bukvalno moja i kažu da mogu da mi je dostave samo odlukom suda ili "dugih nadležnih institucija..." (čitaj "udba", bata santos, aca diskrecija...), jer je, eto, prošlo više od 3 meseca.

dakle, ne kažu da se lista briše, jer se naravno ne briše, nego "nije u ponudi preduzeća". indijanci.

od septembra jedan mobilni broj manje, a do kraja godine još jedan mobilni, fiksni i vdsl neće biti u mojoj "ponudi" mtsu. smrdljivi iptv sam odjavio pre par godina.
 
Nazad
Vrh Dno