Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

koliko je bio mator 6S kad se to desavalo? Mislim da ima veze starost baterije: moj SE star par meseci nema problema sa ovim spoljnjim temperaturama, dok se 5S (star god. i po) gasi vrlo cesto, nezavisno od trenutne napunjenosti baterije. Izvinjavam se za off.



Koliko je mogao biti star 6s prošle zime ;)

6S je verovatno imao probleme sa baterijom od prvog dana. Meni nikada nije držala originalna koliko ova koju sam dobio sad
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da ostecuje - bar je tako pisalo na zvanicnom apple sajtu negde. Inace ja punim vec godinu
Od iPhone 6, svi modeli imaju normalno mogucnost punjenja sa jacim punjacima (iPad punjac) a da to ne ostecuje bateriju.

Ako je tako da se baterija ne oštećuje, zašto onda Apple ne stavlja iste punjače za iPad i iPhone? Ne verujem baš da postoje ljudi koji vole da im se sporo puni telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Manji je, moze da se spakuje u manju kutiju, a sigurno je i jeftiniji... Ja ga ni ne vadim iz kutije, vec godinama koristim ipad punjac, nikad problema nisam imao. Razlika do 100% nije nesto ogromna, ali zato od 10% do 40-50% je neuporediva...
 
Kako zašto ne pakuju? Pa kome bi ga prodali za 30-40€ ako bi ga svi dobili u pakovanju?
Mada ima dobrih alternativa kako za punjače tako i za kablove...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ako je tako da se baterija ne oštećuje, zašto onda Apple ne stavlja iste punjače za iPad i iPhone? Ne verujem baš da postoje ljudi koji vole da im se sporo puni telefon.


Ne znam zasto ga ne pakuju ali je definitivno da se ne od iPhone 6 ne ostecuje baterija koju punite iPad punjacem.
 
Poslednja izmena:
šteta što više ne proizvode one malie čarapice za ipod.

Mislim da bi bilo idealno da krenu ponovo.
 
Telefon soma evra, a stedi se na razlici od 5$ izmedju ta 2 punjaca :) Daleko ce ih dogurati takav nacin razmisljanja...
 
Bar ti je ostalo u dzepu soma evra i postedeo si sebe nerviranja.
 
Telefon soma evra, a stedi se na razlici od 5$ izmedju ta 2 punjaca :) Daleko ce ih dogurati takav nacin razmisljanja...

vidimo se za par meseci u ovoj temi sa porukom "e uzeo sam iphone 7..."
 
Apple je daleko od najmocnije kompanije trenutno, a ovo pilicarenje i prodavanje magle ako se bude nastavilo ima da ih Kinezi pojedu za 2 godine sa sve Apple stickerom :)
Telefoni i brend se prodaju na kontu stare slave, Apple je imao ogroman potencijal dok je Jobs vodio pricu, kako njega vise nema ovo je postalo cedjenje jabuke i pilicarenje u svakom smislu te reci, verovatno je to svima jasno pa cak i iFanovima :)
 
Apple je daleko od najmocnije kompanije trenutno, a ovo pilicarenje i prodavanje magle ako se bude nastavilo ima da ih Kinezi pojedu za 2 godine sa sve Apple stickerom :)
Telefoni i brend se prodaju na kontu stare slave, Apple je imao ogroman potencijal dok je Jobs vodio pricu, kako njega vise nema ovo je postalo cedjenje jabuke i pilicarenje u svakom smislu te reci, verovatno je to svima jasno pa cak i iFanovima :)
Jel ti shvatas da Apple prodaje telefon i os kao paket (isto kao i kompove). Iskreno ne vidim kako ce kinezi napraviti iOS ili ga ubaciti u telefone, a i ako bi ga nekako uspeli ubaciti bilo bi ilegalno za prodaju otprilike svuda...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apple je daleko od najmocnije kompanije trenutno, a ovo pilicarenje i prodavanje magle ako se bude nastavilo ima da ih Kinezi pojedu za 2 godine sa sve Apple stickerom :)
Telefoni i brend se prodaju na kontu stare slave, Apple je imao ogroman potencijal dok je Jobs vodio pricu, kako njega vise nema ovo je postalo cedjenje jabuke i pilicarenje u svakom smislu te reci, verovatno je to svima jasno pa cak i iFanovima :)

Mislim da je ovakav post postao spam,jer je ponovljen jedno xyzmnp puta u proteklih 5 godina.

Koliko vidim daleko su od propasti
 
Da me ne shvatite pogresno i sam sam bio korisnik iPhone uredjeja, imao sam 4 i 4s i bio sam odusevljen tim telefonima u tom trenutku IOS je bio dominantan nad androidom u svakom smislu.
Sada to ne moze da se kaze, zar ne? ... Ajde da izbegnemo offtopic ako neko hoce na PM, cisto da mi pojasni par stvari koje me jako interesuju, a do sada mi nijedan vlasnik novije generacije Iphone-a nije mogao dati odgovor :)
 
Sta te konkretno zanima, vidim da samo pricas o punjacu i stanju na berzi.
 
iPhone 7

Koji odgovor? Da je iOS zatvoren,a android otvoren sistem od same pojave?! I da ih,kao takve,uporedjujes jednako je mlacenju prazne slame...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da me ne shvatite pogresno i sam sam bio korisnik iPhone uredjeja, imao sam 4 i 4s i bio sam odusevljen tim telefonima u tom trenutku IOS je bio dominantan nad androidom u svakom smislu.
Sada to ne moze da se kaze, zar ne? ... Ajde da izbegnemo offtopic ako neko hoce na PM, cisto da mi pojasni par stvari koje me jako interesuju, a do sada mi nijedan vlasnik novije generacije Iphone-a nije mogao dati odgovor :)
Mene zanima da mi jedan vlasnik Androida kaze kako funkcionise Continuity na Androidu - znas ono kada se javis na poziv preko kompa dok slusas muziku na sluskama, ili primis i odgovoris na SMS odmah sa kompa (naravno ako je iMessage posalje iMessage), ili kopiras nesto na telefonu i paste-ujes na kompu i obrnuto, ili citas nesto na netu i krenes da izadjes napolje i nastavis na fonu, itd, itd... (https://support.apple.com/en-us/HT204681)
A da... Nema... Kraj price :)

Da ne zalazimo u stabilnost, brzinu i slicne stvari nek Android za pocetak ovo gore implementira :)
 
Čuj to, to na androidu postoji godinama, AirDroid npr.

Androidi bar operativni na debelom minusu, u ovim danima ako koristiš ajfon, obavezno mora dodatni fon u džep, za svaki slučaj :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kad ste već počeli priču oko multitaskinga... Nisam mogao da pošaljem fotku (poruku) preko neta, niti net da koristim dok sam pričao telefonom. Jel to na iOS-u ne može? Jel treba posebno nešto da se uključi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko znam tako je svugde ako nisi na WiFi-u ili ako nemaš VoLTE. Jednostavno ne može da ide i voice i data u isto vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve veze volte ima s tim kad je svakako na 3g u toku razgovora?

Sent from my Redmi Note 3
 
iPhone 7

Kako bre ne može? Ja na androidu to koristio. Znači ograničenje iOS-a nije mreže, mreža to podržava, pošto kada razgovaras na 3g možeš da surfujes i da pričaš telefonom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda sam i pogrešio, ostalo mi je u sećanju da mi se to dešavalo i na Xperia Z Ultri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čuj to, to na androidu postoji godinama, AirDroid npr.

Androidi bar operativni na debelom minusu, u ovim danima ako koristiš ajfon, obavezno mora dodatni fon u džep, za svaki slučaj :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

To se znači gasi zbog operativnog sistema.Da li može gluplji komentar.
 
Nazad
Vrh Dno