Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Cekajte zar planiraju da izbace iphone 7 sad u aprilu? Ja sam mislio da ce na konferenciji 21 marta prikazati lowbudget iphone SE od 4".
Ako sad izbace 7icu pljunuli su u lice svih kupaca 6s modela
 
Cekajte zar planiraju da izbace iphone 7 sad u aprilu? Ja sam mislio da ce na konferenciji 21 marta prikazati lowbudget iphone SE od 4".
Ako sad izbace 7icu pljunuli su u lice svih kupaca 6s modela

Nema sanse - tako se prica svake godine na rumor site-ovima - to je nacin da prikupis pregleda i da ti kapne kesa, i svake godine ovce nasednu. Ovo pricam za sedmicu, a za SE se nadam da je istina i deluje mi da ima sanse da se desi :)
 
Cekajte zar planiraju da izbace iphone 7 sad u aprilu? Ja sam mislio da ce na konferenciji 21 marta prikazati lowbudget iphone SE od 4".
Ako sad izbace 7icu pljunuli su u lice svih kupaca 6s modela

Iako se to, naravno, neće desiti, ne vidim zašto bi time "pljunuli u lice kupcima 6s modela". Možda onima kojima je iz nekog razloga bitno da uvek imaju poslednji model. Što se mene tiče, mogu da izbace i iphone 10 sada u martu, ja sam prezadovoljan sa 6s i biću još neko vreme.
 
Danas se pojavila i neka fotografija sa jednog kineskog sajta:
iphone-7-leaked-bastille.jpg

evo kako je vest preneo Mac Rumors: http://www.macrumors.com/2016/03/15/iphone-7-plus-photo-dual-lens-smart-connector/
Jedna napomena - iako je Mac Rumors preneo da se radi o 7 Plus, na originalnom kineskom sajtu kažu da se radi o ajfonu 7.
Takođe, na samoj fotografiji se osim dual kamere vidi i nešto što liči na smart connector na leđima? Ostaje nejasno koja bi bila njegova namena na ajfonu, pa postoji značajna verovatnoća da je "fotografija" fake.
Na kineskom sajtu su takođe preneli i da je maksimalni storage povećan sa 128 na 256GB, ali nisu naveli koje su ostale opcije...


Zbog toga ce dosta ljudi i uzeti 5 SE. Realno, ne postoji lepsi telefon od 4/5.
SE će verovatno imati dizajn 6/6S, samo u manjem pakovanju ;)
 
Užas živi kako je ružno, ne vjerujem nešto da će ovo ovako izgledati :D

Hoće na silu da uvale plus telefon kao osnovni pa to ti je :)

Ovaj konektor je za battery case vj.
 
Poslednja izmena:
Iako se to, naravno, neće desiti, ne vidim zašto bi time "pljunuli u lice kupcima 6s modela". Možda onima kojima je iz nekog razloga bitno da uvek imaju poslednji model. Što se mene tiče, mogu da izbace i iphone 10 sada u martu, ja sam prezadovoljan sa 6s i biću još neko vreme.
Izlazak novog modela uvek obara cenu modelu prethodne generacije. Kada kompanija u relativno kratkom vremenskom periodu tako stancuje nove modele, nikako ne moze biti ok politika prema vernim musterijama.
 
To je veoma subjektivno - meni npr nije :)
 
Ako je ovo autenticna fotka onda ce ova sedmica izgledati skoro pa identicno kao 6/6s! WTF?!
 
Neverovatno da ce 4god furati isti dizajn.. Nesto kao sony sa Z serijom
 
Biće to veliki rizik ostaviti isti dizjan.

Mogu da budu tako samopouzdani jedino ako će ispod haube biti nekih babaroga promena.
 
Ispod haube mozemo da zaboravimo na neke velike promene, na 6s mozda nekih 20% jaci hardver i to nam je to.Meni je 6(s) lep sve dok ga ne vidis sa ledja pa se ne bi bunio da bude isti samo bez onih gluposti od linija i kamere.
 
Ako pomere linije za antenu i povecaju displej a pri tome zadrze sadasnje gabarite kucista to je isto jedan korak ka onome sta kupci zele. Nakon toga tj 2017 mozete ocekivati nesto novo iznutra.
 
Cek bre ne kapiram sto su linije za antenu toliki problem!?
 
Poslednja izmena:
Pa tako oni rade. :)

Odu u foxconn, ukradu potencijalni mock-up od i7. Dizajn imaju, sprckaju enterijer i pozure sa izbacivanjem telefona.

Na kraju samo oni mogu tuziti apple zbog kopiranja dizajna, ne i apple njih. :p

Opet kazem, nadam se da nece biti ovaj dizajn, jer generalno otklonili su 2 (da kazem) mane. Ispupcena kamera i antene. A to su mogli i sa 6S faceliftom.

Neka promene oblik, materijal. Sta fali opet da ubace celik+staklo. Meni je to elegantno.
 
Hmm,kada je meizu tako nesto uradio ? Svi njihovi telefoni prate filozofiju jos od prvog modela,cini mi se m8 da se zvao..
Npr njihov mx3 od pre 3god je isti mx4 samo sa drugim materijalima a opet mx5 je bolje odradjen mx4..
 
Poslednja izmena:
Bolje da vrate dizajn od cetvorke ili petice nego da nastave sa sesticom...
 
Koja je fora sa sa tom opsesijom tankim telefonima? Kome to treba??? I ovaj sad je pretanak i klizi iz ruku... Definitivno iPhone 4/5 je najbolji dizajn koji su osmislili do sad, najelegantniji i jedini iPhone koji zaista izgleda luksuzno i premium. Jedini iPhone koji kad ga pogledas i uzmes u ruku zaista opravdava svoju cijenu. Kad bi na takav dizajn stavili 4.7'' ili 5'' ekran to bi bilo to i vise ne bi imali potrebe praviti nove modele ali vjerujem da isto i oni sami znaju :)
 
Koja je fora sa sa tom opsesijom tankim telefonima? Kome to treba??? I ovaj sad je pretanak i klizi iz ruku... Definitivno iPhone 4/5 je najbolji dizajn koji su osmislili do sad, najelegantniji i jedini iPhone koji zaista izgleda luksuzno i premium. Jedini iPhone koji kad ga pogledas i uzmes u ruku zaista opravdava svoju cijenu. Kad bi na takav dizajn stavili 4.7'' ili 5'' ekran to bi bilo to i vise ne bi imali potrebe praviti nove modele ali vjerujem da isto i oni sami znaju :)

I ja se pitam. Realno sve što je ispod 8 je potpuno nebitno da li je 7.99 ili 5.99...
 
Sa tim dizajnom i sadašnjom veličinom bio bi ergonomski pakao. Slažem se da nema potrebe za tanjim telefonima.
 
Nazad
Vrh Dno