Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Poznavajuci devojke kako pune telefone, nisam iznenadjen :ROFLMAO: Salu na stranu, ako se i kod mene isto desi obavesticu ovde.Ali definitivno ne isplati se kupovati polovne baterije koliko god kapacitet imale. Na SE sam ubacio bateriju sa 97% kapacitet, ali sam odma primetio da tu nesto nestima i da je bolje drzala stara baterija. Kapacitet joj je posle mesec dana spao na 94%, a baterija kada dodje do 20% procenti samo naglo pocnu da opadaju i nakon 5 minuta telefon je mrtav.
 
Sve te kopije drze 3 meseca posle blebnu… drugarica je istu uzela za se u sept u feb je bila naduvana i praznila se kao blesava
Zato ja ne volim kopije baterije,Nista ne drze brzo se prazni baterija
Posle nekog vremena pocinje da se naduvaju baterija..
 
Žena mi ima iphone 6s i htela bi neki malo veći mob sa boljom baterijom. Imam opciju da povoljno kupim 7+ sa 128gb i 100% baterijom. Kakva je realno ta baterija u današnje vreme? I vredi li uraditi upgrade, da li je sedmica značajnije bolja?
 
Pa veliko je pitanje da li je original baterija ili ne. Ako jeste, onda je veliki upgrade u odnosu na 6s. Sa druge strane, sve ostalo i nije neki upgrade, pa ne bi bilo loše da razmisliš da obraduješ ženu nekim malo novijim modelom, npr X ili XR ili tako nešto :)
 
Ili pak 11 obican… ima odlicnu bateriju telefon :-D odlican je i ip7 lepo to sve radi, baterija ako je original u sta cisto sumnjam je odlicna kopije su OK prvih 3 mes posle je jezivo losa situacija, i kod kopija BH zakucan na 100% uvek :-D
 
Pa znam i ja da su bolji X i 11, ali dosta je veća doplata :)

A to za bateriju sam primetio i ja. Promenio sam joj bateriju u nekom servisu i health je na 100% a baterija je prsla skroz.
 
A sta da se radi kod polovnog tel uvek racinaj zamenu baterije… osim ako nije original na oko 90%
 
Pa veliko je pitanje da li je original baterija ili ne. Ako jeste, onda je veliki upgrade u odnosu na 6s. Sa druge strane, sve ostalo i nije neki upgrade, pa ne bi bilo loše da razmisliš da obraduješ ženu nekim malo novijim modelom, npr X ili XR ili tako nešto :)
Baterija je kopija,Jer niko nebi dao 6000 za bateriju em star telefon jedva vredi 120e-150e
 
Ako je to jedino sigurno rješenje (original baterija) koje radi i ne pravi problem - nemam problem da dam i 50€ za original bateriju, samo da se ne razmišljam kada će i gdje da me ostavi. Ko ne plati na mostu, plati na ćupriji - tako izađe i sa zamjenskim baterijama koje ne rade posao...
 
Ako je to jedino sigurno rješenje (original baterija) koje radi i ne pravi problem - nemam problem da dam i 50€ za original bateriju, samo da se ne razmišljam kada će i gdje da me ostavi. Ko ne plati na mostu, plati na ćupriji - tako izađe i sa zamjenskim baterijama koje ne rade posao...
Opet star telefon bolje da uzme 8 plus ili iphone x
ja sam imao 7 plus prodao sam ga za 120e full oprema bez kutije samo
79% bio baterija nikad nije otvaran telefon..
 

Ako neko trazi dobru bateriju za iPhone 7 evo meni je danas stigla ova i prezadovoljan sam, Nisam neki zahtevan korisnik, ne koristim telefon ni priblizno kao vecina ljudi, ali sa starom baterijom od jutra do mraka uglavnom zavrsim ispod 50%, a kada svira YT u pozadini baterija se praznila bas brzo. Sa ovom novom baterijom skinut jutros u 8 sati i evo trenutno na 75%. Ne znam je li me zapala dobra kopija, ali definitivno nije losa i po meni dosta bolja opcija od uzimanja polovnih starih po 3-4 god kojima je kapacitet visok. Ova moja stra je bila 88% kapaciteta, a drzala je kao da joj je kapacitet ispod 50%.
Proslo je pola godine, baterija i dalje drzi dosta dugo. Nije eksplodirala niti se naduvala 😂
 
Iskopao neku sedmicu obicnu, mislim da je na 12 ili 13. Radi li ona ko svet na iOS15 ili da batalim to?
 
Ja sam danas podigao iPhone 7 u firmi na iOS 15 i ono nije fluidno. Telefon je na fabričkim podešavanjima, ko zna kako bude kad se napuni aplikacijama.
 
Pa ia ga necu puniti nesto aplikacijama a i ne znam koliko cu ga zadrzati. Uzeo jer mi trebalo nesto za skeniranje bar kodova. Motorola one se non stop ubijala, posle par kodova kamera pocrni i jedino restart. Iphone prasio ko lud pa ga zato uzeo. Svakako nije moj pa cu videti sta cu , posto volim da sam na najnovijem, mozda ga i update-ujem.
 
Ja sam ga iz sličnih razloga opušteno ažurirao. Ionako će biti samo za pozive i poruke, eventualno neka aplikacija.

Svakako nije neupotrebljiv, ali bih dobro razmislio da mi je glavni telefon.
 
Pitanje imam problem sa bluetoot-tom...tj. Kad se upali telefon samo vrti, ne moze da se iskljuci/ukljuci.
Jel imao neko slican problem?
 
Nazad
Vrh Dno