Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Dal se isplati uzeti iPhone 7 krajem maja ?
Prešao bih sa Sony Xperia T (iz 2012).
 
Naravno. Ima da te služi duže nego taj Sony
 
Poslednja izmena:
Qw3con ako mozes da se opruzis uzmi 7+. Ja ne pamtim kad sam bio ovoliko zadovoljam baterijom nekog flagship telefona... ostalo i da ne komentarisem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ kolko ti drzi baterija?
Meni na sedmici evo 6 mjeseci konstantno 1,5-2 dana.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
iPhone 7

Na 7+ meni dva dana izdrzi lagano,prosecnom korisniku bi mozda izgurala i tri dana.
 
Poslednja izmena:
Nije lose :)
Meni otprilike drzi koliko mi je drzala na 6+, bas su smanjili potrosnju na sedmici.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
iPhone 7

Meni je u odnosu na iP6 bolja bar 40%. Prezadovoljan [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Ja guram jedva dan mada je to moj standard za bilo koji iPhone.
 
Ja sam za 7+ prezadovoljan za sada što se tiče baterije. Na samsungu s7 sam jedva gurao dan sa nekih 5 sati SoTa. Mislim da je ovde na 7+ realno 7 sati SoTa.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk
 
iPhone 7

Kakve baterije imaju ti vaši telefoni kad bi prosečan korisnik izvukao 3 dana. Onda sam ja vanserijski jer meni dan retko kad sklopi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo jedan ss od pre par dana,forumi,drustvene mreze,i jedna zahtevna igra. Drugi telefon koristim za pozive,poruke,itd... stavicu i sa njega kada stignem.
51bd801dfda28b94831f4be52c5eb20b.jpg
 
Meni taman sastavi dan obična sedmica, ali ako dodam malo "paprike" mora na punjač još jednom. Plus bi verovatno gurao čitav dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
iPhone 7

Na kom telefonu?

Plus, u poređenju sa Edge modelom po meni je bolja baterija ali kako krene da se koristi intezivnije curi nego na edgu verovatno zbog ekrana.

Znači apple iz mog iskustva ima bolji standby, ne troši skoro ništa a samsung pri korišćenju troši malo više negu u standby-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
iPhone 7

Aj bas cu kad se isprazni da ga "natankam" do vrha i okacim SoT. Ovako napamet, mislim da je cinjenica da ne znam koliko moze da izdrzi dovoljan polazatelj :D salu na stranu, 2 dana lagano, ali najozbiljnije.. Bolje od Note 5 koji sam imao pre, a naravno neuporediv sa ip6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Plus, u poređenju sa Edge modelom po meni je bolja baterija ali kako krene da se koristi intezivnije curi nego na edgu verovatno zbog ekrana.

Znači apple iz mog iskustva ima bolji standby, ne troši skoro ništa a samsung pri korišćenju troši malo više negu u standby-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ne znam stvarno,bas mi je cudno da nekome 7+ ne moze ceo dan da izvuce. Po toj logici sam trebao iP6 da punim dva puta dnevno,a on mi je izvlacio bar ceo dan. Ajde bas okaci ss kada budes mogao [emoji3]
 
Aj bas cu kad se isprazni da ga "natankam" do vrha i okacim SoT. Ovako napamet, mislim da je cinjenica da ne znam koliko moze da izdrzi dovoljan polazatelj :D salu na stranu, 2 dana lagano, ali najozbiljnije.. Bolje od Note 5 koji sam imao pre, a naravno neuporediv sa ip6.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Isti slucaj i kod mene,2 dana sigurno.
 
Najviše zavisi od svega dužina trajanja baterije na koliko je osvetljenje, da li je wifi (kakav je signal) ili je LTE ( i kakav je signal), naravno i aplikacije, ali osvetljenje i internet mreža su glavni.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
^ Pre svega jacina osvetljenja displeja i kvalitet signala, wi-fi potrosnja na uredjajima sa A9/A10 i novijim Exynos (Samsung) je dosta manja u odnosu na 3G/4G.

This is how fast Apple disrupted the smartphone market and became the market leader in value ($USD)

C8QoLB-XUAA5XkX.jpg:large


How the smartphone market landscape changed in 12 years. Exciting, but challenging times ahead for Samsung

C8KiscmUQAEqvzx.jpg:large


Malo zanimljive statistike u dr.Gonzo stilu :)
 
Poslednja izmena:
Znam vrlo dobro kako sve funkcioniše, osvetljenje je na auto, 4g i wifi nonstop upaljeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jbt kakva sila je bila Nokia. Prosto neverovatno da je takva firma propala.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk
 
Uzeh danas 7+, doduse ne za sebe nego za zenu. Malo treba navikvanja posle androida. Ali u svakom slucaju, telefon je brutalan.
Moj G4 pored ovoga deluje kao igracka.
 
Ne citiraj poruku iznad

Svaka cast,pa da uskoro uzmes i za sebe. A verujem da ce ti utisci vremenom biti sve bolji,zverina od telefona. [emoji1360]
 
Poslednja izmena od urednika:
iPhone 7

Trebao bi da bude uskoro,na iOS-u 11 verovatno. Znacemo u junu otprilike. Kako se tebi cini telefon Sretene,cini mi se da si presao sa nekog androida?
 
Poslednja izmena:
Presao sam sa Samsunga S7. Hteo sam da uzmem nesto sa vecim ekranom, posti je note 7 povucen iz prodaje, jedino je s7 edge ostao kao logican izbor. Medjutim odustao sam zbog potencijalnih problema sa ekranom, navodno zbog roze linije, koja zna da se pojavi iz cista mira ili nekog blagog udarca. Posto sam planirao da ga rutujem i instaliram custom rom, jer stock sistem ne mirisem mnogo, izgubio bih garanciju, a onda bi potencijalni problemi sa ekranom bili skupa igra. Totalno van svakog plana sam uzeo 7+ iako ga uopste nisam razmatrao za kupovinu. Za sada se ne kajem nimalo. Display je odlican, baterija takodje, svidja mi se mat crna boja, stereo zvucnici itd. Sto se tice samog ios-a jos se navikavam, ali vidim da je napredovao, sve radi fluidno i brzo. Mozda ce ovo ipak biti telefon koji ce se zadrzati kod mene neki duzi period.
 
Evo ja od kako smo stigli kuci, bukvalno sam uzurpirao zeni telefon :) Malo je drugacija filozofija ios-a, ali imam osecaj da se moze brzo naviknuti. Sad vise nemam sumnje da cu, cim mi istekne ugovor, i sebi uzeti. Mada ja necu ici na + varijantu. Malko je poveci.
 
iPhone 7

Evo ja od kako smo stigli kuci, bukvalno sam uzurpirao zeni telefon :) Malo je drugacija filozofija ios-a, ali imam osecaj da se moze brzo naviknuti. Sad vise nemam sumnje da cu, cim mi istekne ugovor, i sebi uzeti. Mada ja necu ici na + varijantu. Malko je poveci.

Na bolje se nije tesko naviknuti [emoji16] Meni je ovo prva plus verzija do sada,mislio sam da se nikada necu naviknuti na toliki telefon. Ali eto,vec posle par dana mi je iP6 bio neobicno mali,tako da je sve stvar navike. U svakom slucaju,koji god da uzmes,ne mozes pogresiti. Ako zatreba pomoc,samo pisi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno