Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Tenutno najjeftinija baterija u Promobi, 3000 rsd. Od skoro su i oni ovlasceni.
 
Probaj na nekoj drugoj mrezi brzinu da vidimo da li je do telefona ili do rutera. Ovako moze biti i jedno i drugo a vec si probao poprilicno stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ево и на другој мрежи, слабији резултат је са моје седмице, бољи са Самсунга с10.
adeae55071d96e07c4b1c7b9f6583b42.png
d504d9ce7f638483e0d0bb350ff43673.png
 
Буквално сам урадио све чега сам могао да се сетим око тог wifi-ja, још ми је само остало враћање на фабричка подешавања, али ми је то баш последња опција...
 
Probaj unesto brisanja svega restore ali ja bih nasao 5G ruter i testirao prvo to...
 
+1

Zaista sjajan osećaj u ruci i radi odlično, da je 5" ekran bio bi još bolji,
ja sam ga zamenio zbog loše baterije i nedostatka notification light.
+ 1000
Da ima led notifikacije i maaalo veći ekran ( tipa 5,5) bio bi looodilo. Ekran je meni lično mali- ne vidim da čitam .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Sad je gotovo , vratio sqm sw na android . A 7+ ooet nema notifikacije . Kad vidim crn ekran a kad otključam iphone on vrišti od obaveštenja - nije mi bilo dobro . Jel to sad nekako rešeno ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nema nosta osim led ligh-a koji postoji od ip4 ali to je keni velika glupost jer sljasti...
 
Ako uradim jailbrake bese onda nema gubitka garancije? Davno sam radio na 3G pa se ne secam :). Jel na 13.3 radi jailbrake kako treba? Moze onda i Cydia?
 
Radi potreban ti je macos... ili ja ne znam jesu li izbacili neke alternative... sve u svemu ne gubis nista ...
 
O dođavola :(. Ranije sam to radio preko Windows-a, mislim da se zvao ShowWhite? Možda sam i lupio. Malo mi se budži iPhone koliko god je to moguće :D
 
Instaliraj macos na neki hard mojave se instalira ko od sale... uradi jb pa posle kad zatreba taj hard iskoristi za to
 
Ide onda sada na Hyper-V ili neki VMWare :). Hvala guru igor88 :).
 
Nista posebno, samo bih da istrazim sam OS koliko god je to moguce :). Verujem da nema mnogo toga za budzenje ali znatizelja me ubi :). Sygic sam kupio legalno, jos neke stvari cu da kupim sto imam na Androidu i tako.
 
Ja nisam uspeo preko vmasine da ga jailbreakujem :) ali probaj :p mozda se snadjes sa usb driverima :-D

Here je po mom misljenju sada najbolji za ceo svet kolektivno :-D
 
Poslednja izmena:
Sygic je bio na nekoj akciji, pa sam cini mi se platio 10 evra lifetime, sto je bas bas povoljno. Najvise mi fale theme i fontovi, ali to ne verujem da cu dobiti ni jailbrake-om.
 
Znam sve to ali mi je nekako previše bezličan, sve je monotono, ali da radi kao sat, vala radi.
 
Moze da se menja tema opusteno ja sam promenio svoju :-D i dalje se koristi winterboard
 
Pa ja koristim transmac , imas naci verziju na netu bilo koju, skines hackintosh sa njihovog sajta , iskljucis u biosu virtuelizaciju i safeboot, f10 boot from usb i dalje samo cekas da ti izbaci startupscreen , napravis particiju u disk managementu, i instaliras na istu ... to je to otpilike pola h posla zavisi od masine koju imas... moze i brze ali ja sam na hard isntalirao :)
 
Koliko je osmica bolja u odnosu na 7?
Plus obe varijante.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno