Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Po meni, više vredi 7 Plus. Zbog baterije i kamere


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa to je i pitao[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
230 imas 128gb drugar je za 200 prodao nema mesec dana mint siv bio na kp jedno 2-3 nedelje po ceni od 220
 
Ja sam prodao za 220. To je ta cena.
 
Haahhahaha nisam skontao[emoji23]. Ja sam pre šest meseci uzeo 7 plus za 290€ [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Malo se cenkaj ;)
 
Au sad samo 1 strana 7plus kad je on prodavao tel bilo ih je 10ak
 
Da li imate predstavu kolika ce otprilike biti cena za nove iPhone 8 i iPhone 7 modele kada za mesec-dva iPhone SE (2020) bude na oglasima za 450-460 evra u vecim kolicinama?
 
Ima ih i na KP, oko 300e su, evo sad gledam kod lika iz Subotice SE 455E
 
7ica nova 32gb moze da se nadje za 300 eura na kupujem prodajem kod proverenih prodavaca. Upravo sam gledao na Kupujem prodajem - 299€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zamenio huawei honor 20 lite za 7 plus. Doplatio 100e. Bas je 7 plus lep i dobar telefon. Odlično radi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu, ćerki napuklo staklo na Iphone 7 običan, tač radi znači samo staklo stradalo.
Neka preporuka za servis, kontakt, eventualno cene... za uraditi sada posle praznika, može i na pp. Hvala
 
Menja se ceo display, reparacija kosta kao i ekran… nista jeftinije nije … to ti je info mozda 5e prodjes jeftinije ali je i to diskutabilno…
 
Ja sam pre pola godine menjao devojci u Kragujevcu, 50e bilo i dalje radi super bez problema
 
Da ne otvaram novu temu, ćerki napuklo staklo na Iphone 7 običan, tač radi znači samo staklo stradalo.
Neka preporuka za servis, kontakt, eventualno cene... za uraditi sada posle praznika, može i na pp. Hvala
Kupi zakljucan na icloud za 50e i prebaci samo ekran i home dugme zameni i kameru zvucnik gore itd..
Jer u servisu ugradjuju kopije ekrane jos trose bateriju malo vise..
 
ti kao da svako drugi ima alat 3 razlicita srafcigera, alat za otvaranje, ostro oko da prepozna original ekran i na drugom telefonu, trece nije tacno da svi ugradjuju kopije ;-)
 
ti kao da svako drugi ima alat 3 razlicita srafcigera, alat za otvaranje, ostro oko da prepozna original ekran i na drugom telefonu, trece nije tacno da svi ugradjuju kopije ;-)
Kopije ekrani se prepoznaje lako,Kopije ekrani su sivi,Orig ekran bas crn
Kopije ekrani su nema nigde pecata apple logo
Kod orig ekran ima na fletu apple logo kao na ekran logo appple,Kod kopiije nema logo
Kod kopije ti malo deblji ekran..
 
Covek slusas li sebe? Govoris da kupi ceo zatvoren telefon, znaci sve sto si rekao pada u vodu PRITOM sta ako juri beli ekran?
suma sumarum: ako nemas iskustva u ovome, nemas alat, iskustvo da prepoznas original ekran na neispravnom telefonu… savet plati isto toliko drugi ce ti staviti , samo naglasi repariran i cao…
 
Da bio je beli, zamenili su joj staklo i prelepili folijom nekom boljom sve za 40€.
Telefon je sada kao nov bukvalno.
 

Ako neko trazi dobru bateriju za iPhone 7 evo meni je danas stigla ova i prezadovoljan sam, Nisam neki zahtevan korisnik, ne koristim telefon ni priblizno kao vecina ljudi, ali sa starom baterijom od jutra do mraka uglavnom zavrsim ispod 50%, a kada svira YT u pozadini baterija se praznila bas brzo. Sa ovom novom baterijom skinut jutros u 8 sati i evo trenutno na 75%. Ne znam je li me zapala dobra kopija, ali definitivno nije losa i po meni dosta bolja opcija od uzimanja polovnih starih po 3-4 god kojima je kapacitet visok. Ova moja stra je bila 88% kapaciteta, a drzala je kao da joj je kapacitet ispod 50%.
 
Sve te kopije drze 3 meseca posle blebnu… drugarica je istu uzela za se u sept u feb je bila naduvana i praznila se kao blesava
 
Nazad
Vrh Dno