Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ma odlicna :-D nema greske tek od ip11 se vidi razlika u auto rezimu ali ako pucas u raw (dng) i editujes razlike skoro i da nema :) video stabiliZacija je bolja kod 11 drastjicno :-D
 
U principu za video mi ne treba, više za slike. Hvala na informacijama :)
 
Ljudi, danas mi je kapka vode upala u ovaj zvučnik slušalice. Obrisao sam, to se osušilo ali sada je zvuk užas.... Krči, zapušeno je i slabo. Znam još nekoliko ljudi kojima se tako čuje i baš sam pazio da mi voda tu ne uđe ali eto.... Ima li nekog spasa, šta da radim sada?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Znas sta se desilo prasina koja je usla unutra i bila
Je delimicno “prohodna” sada se skamenila.... najbolje resenje je da se otvori i izbaci to...
 
Znam da je drugarica imala isti problem i kada su joj u servisu zamenili staklo na telefonu, zvučnik je proradio.... Kosa mi se diže s glave kad čujem kako ovo sad radi.... Jel podlaže grancija ovome, još je u garanciji?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da.... Stvarno katastrofa zvuči.... Kao da je u nekoj aplikaciji dodatno pojačan zvuk od dozvoljenog i sve krči i pucketa.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako sam se razočarao u spikerfon iPhone7. To sve pršti, pucka, užasno.
 
Ma nema Boga, čisti se redovno, takav je zvuk od prvog dana. Kao bunar, a i sama slušalica mi se ne dopada kako čujem sagovornika.
 
Vojkane, si siguran da ti nije hw nešto,
ja sam baš zadooljan bio sa sa zvukom, spikerfon koristim u 80% poziva.
 
A on je takav od kada sam ga uzeo. Prvo sam mislio da je do Telenora, ali i unutra i spolja isti zvuk, nekako prigušen, kao iz rupe se čuje. Upoređujem sa S9+ i primetno je slabiji i u slušalici i na spikeru.
 
Ja san bio prezadovoljan zvukom dok ga nisam pokvasio i od tada se prigušio u čuje lošije i slabije. Što se tiče razgovora tu radi odlično. Glasna je slušalice a i kvalitet je stvarno odličan(naravno kao je voip razgovor ili preko 3G). S obzirom na to da sam ga pokvasio i zvuk se upropastio od tad ali kad razgovaram, zvuk je ostao isto odličan.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Zvuk slušalice na 6s 7 i 8 nije dobar kao zvuk na Xs i novijim modelima. Dosta je unapredjen zvuk na novijim modelima, dok je zvuk na 6s 7 i 8 kao i na plus modelima istih ograničen na mnogo niži nivo jačine sto se nekima cini kao “iz bunara”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6/6S I 7/8 nemaju iste slušalice. Koristio sam i 6 i 6S i uvek sam imao probleme sa slušalicama. 7 ima mnogoo jači zvuk pre svega. Znam da sam na 6 i 6s uvek nabijao uvo u slušalicu da bih nešto čuo, na 7 čak i smanjim.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
7 ima top zvuk od x imaju malo dublji bass ali u sustini za telefon koji je 150e top je
 
Ima on jak zvuk ali sve prsti sa njega kada se pojaca. Nema cistine ni malo. Proverio sam, ama trunke prasine nema na slusalici niti zvucniku. Prosto je ocigledno takav ili sam previse navikao na cist zvuk Samsung modela.
 
Probaj ti to da ocistis mozda uspes...

Klin se klinom izbija [emoji23] Malo pre sam čistio telefon, sredstvom za dezinfekcijom i naravno natopio slušalicu... Bukvalno se ništa nije čulo, kroz je bila mokra... Sad se osušila i radi odlično kao i pre, stvarno nisam očekivao


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Da li bi nek bio ljubazan da mi kaze da li moze displej sa ip8 na ip7, da li je flet kabal isti i da li masina bi to prihvatila? :)
Baterije su valjda iste :sceptic:
 
I da ubudzis bateriju pisace ti service :) ne pase nista sa 8 na 7 ni konektor baterije...
 
Poslednja izmena:
Da li je na IOSu moguće pojedine Kontakte staviti na početni ekran u obliku ikonice aplikacije kao kod Androida?

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Imas odgovor iznad kako se to radi, ne branim iOS ali reci da je visa matematika bas i nije tacno. Meni je elegantnije 3d touch i izabrati iz liste favorites.
 
Nazad
Vrh Dno