Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Moja devojka ima 7+ i odlicna je baterija, nema punjenja 2x dnevno sigurno... a ja na Xs mogu da je sprzim ocas posla :D
 
odlična je za njen način korištenja.... i meni je bio dobar 7+ ali za nekog ko S9+ puni 2x....?!?

from komsa's A5 (7)
 
Poslednja izmena:
Ako je vise na lte nego wifi,nije ni cudo sto ga puni dva puta,Samsung i Exynos... Imao takodje 7+,baterija lagano prebaci dan sa ne znam koliko zahtevnim koriscenjem. Pod uslovom da kapacitet nije drasticno opao,naravno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, da vise mobilni podaci nego wifi. To kad sam na poslu nemam wifi. Automatsko osvjetljenje, 2 majla, dr.mreze, lokacija, AOD i nema sanse da izvuce dan. A necu da palim ustedu energije, gasim sta itd, da sam htio slabiji hardver i da nema AOD itd, kupio bih jeftiniji. Samsung je nov, krajem 11-og mjeseca ga kupio, imam i garanciju i sve. Najvise me buni to sto zdravlje baterije pokazuje 100% a star godinu i mjesec/ dva. Nemoguce mi je to. Koristio sam SE vidio da nakon 2 mjeseca opao mi je jedan procenat. A kaze da nije mijenjano niti sta otvarano.
 
Meni lici na neku kaubojsku bateriju koja ne može da ocita ništa. Menjana ali stavljena losa kineska.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da se prijavim i ja u grupu, uspesan prelazak sa 6s na 7 plus [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li se prebaciti ploca sa iphone 6 koji je razbijen na kuciste 6s, jer njega imam zakljucanog na icloud?
Hvala unapred na odgovoru ako neko zna


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preporuka za zastitno staklo sa alija?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Preporuka za zastitno staklo sa alija?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Nillkin H+ Pro 0.2 mm.Imas ga i na KP.Jeste skuplje ali vredi svaki dinar.Kad sam imao sedmicu njega sam namestio.Ima oleophobic premaz, sto je jako bitno kada kypujes glass.Od ostalih mozda Blueo Strong 0.26 mm.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cao ljudi, opet ja. [emoji23] Nudi mi covjek sada ajfon 7 i doplatu za moj s9+ koji bih mozda mijenjao zbog velicine koja mi ne pase. Sta mislite kakva je 7 u 2019 godini? I koliko je realno doplate(u evrima ako moze)? Ajfon je nov novcat, nije aktiviran, provjerio sam preko imei, 128 gb.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Pa ne treba nista da ti doplati, nov tel ti daje koji vredi cak vise od polovnog s9 plus :)
 
Velicina mi pase ali rezolucija ekrana mi odbija, kao i kamera u nocnim uslovima. Vjerujem da baterija, iako manja, nije slabija nego na s9+ koja je ocajna sa mobilnim netom. Jedino slab je sa opremom, jer njegov telefon je pokvario se, odnio gdje je kupio, nisu mogli popraviti i onda mu dali taj nov koji nije aktivirao. Sam ne znam sta da radim :))

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nemoj da te svrbi, ne znam dal si imao iskustva sa iPhone telefonima ali prelazis realno sa konja na magarca.
 
Imao sam SE prije godinu dana. Ma da, najbolje ne mijenjati nista, nositi ga u torbici(zbog velicine) i to je to.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Velicina mi pase ali rezolucija ekrana mi odbija, kao i kamera u nocnim uslovima. Vjerujem da baterija, iako manja, nije slabija nego na s9+ koja je ocajna sa mobilnim netom. Jedino slab je sa opremom, jer njegov telefon je pokvario se, odnio gdje je kupio, nisu mogli popraviti i onda mu dali taj nov koji nije aktivirao. Sam ne znam sta da radim :))

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

Realno tesko ces da se naviknes na display i velicinu ekrana.Prednist je u ovom slucaju ios, na koji ce ti svakako trebati vremena da to shvatis.Ja ne bih menjao za ip7.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3f528390f3055d9859729a824ab1dd18.jpg


Da li ovo ostecenje na ovoj beloj plastici moze biti uzrok da ne moze da nadje mrezu? Konstantno searching, probana i telenor i mts kartica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa s’obzirom da je to antena,teoretski je vrlo moguce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam imao isti problem na 6S i kod mene je bila ploca u pitanju...
 
Pre ce biti da ti je baseband otisao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se to ponekad desava. Zaglupi iz cista mira I searching ili samo urnre internet i stoji tako bez oznake pored onih crtica za jacinu signala. Ne znam sta moze biti.
 
Prilikom svakog razgovora zvuk u slusalici je jako tih, bukvalno moram da nabijem telefon u uvo da bih bolje cuo, jos kad je buka ne cuje se nista. Ne krci nista, samo je tiho. Snimanje zvuka npr. funkcionise odlicno i drugi mene lepo cuju. Moze li da pomogne neko ciscenje u ovom slucaju i kako se radi? Trazio sam malo po netu ali misljenja su podeljena. Hvala (u pitanju je sedmica)
 
Imao sam isti problem, resio tako sto sam cackalicom ocistio mrezicu slusalice. Nisam bio optimista ali razlika je ogromna sad ponovo ne drzim jacinu na max.
 
Nemoj cackalicom iskrivices mrezicu,
Bolje suvom cetkicom za zube pa lagano ako je tvrda jos bolje
 
Cetkica za zube ce odraditi posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno