Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ja sam gledao sve, od 7 do X, hocu da zamenim S10e.Utisak mi je da je osmica besmislen telefon, uz sedmicu dobijam bas dobru doplatu a telefon radi sjajno a X imam glavu za glavu.
 
7 plus je odlican telefon... ne znam koju manu da mu navedem osim mozda sto se desava da usled pada nagrabuse audio cipovi ostalo je stvarno tip top ...
 
7 plus je odlican telefon... ne znam koju manu da mu navedem osim mozda sto se desava da usled pada nagrabuse audio cipovi ostalo je stvarno tip top ...

Zanimljivo za pogledati. Evo likovi menjaju "audio čip" tj. "tonsko kolo" kako oni kažu i sve ostalo na matičnoj ploči iPhone-a i drugih telefona... Zamena ekrana je mala beba za ovo.
https://youtu.be/87QA5v_dpDM?t=814
 
Tetka zakljucala ip7+....uglavnom zovu me sad rodbina iz bg tel joj odjednom stalno izbacuje appleid da se sifra unese, naravno ona nema pojma koji je a koristi ga 2 godine. U medjuvremenu dok smo na vezi sestra lupa sifre i zakljucava ga, i sad je disabled. Nije to strasno sjetili bi se vec sifre ili security pitanja ali telefon nece da pokaze puni apple id, vec izbacuje d*****@gmail.com.
Naravno niko se ne sjeca koji je to mejl i ko joj je uopste aktivirao telefon. Kako sad da saznamo koji je apple id, da bi uopste pristupili resetu sifre?

Kad podjem na iforgot trazi mi ime prezime i mejl, pa da znam mejl znao bi koji je id?!?

Sent from my phone
 
Samo ako se setis maila ostalo nemas sanse... sto je gore drugarica imala nalog @icloud.com znamo mail ne znamo pass bez rescue maila i broja... tel ostao locked zauvek ... evo druga godina vec :-(
 
Zivo me zanima sad ako ima racun legalno kupljen telefon dal bi mogo da se otkljuca uz asistenciju apple-a?

A drugi srenario koji me zanima je dal bi da imamo svoj store i vezanu katricu isto preko toga moglo da se resi?
 
Ona je imala racun, kupljen je u apple store, dala svoj mail tamo za racun ali nista joj nisu pomogli ovi britanci... telefon je ostao trajno zakljucan zvali smo preko skajpa, tu nam je mikenzi max izasao u susret ali.... nismo mogli nista da uradimo... evo ti pa probaj ti... +44 800 107 6285
 
Zivo me zanima sad ako ima racun legalno kupljen telefon dal bi mogo da se otkljuca uz asistenciju apple-a?

A drugi srenario koji me zanima je dal bi da imamo svoj store i vezanu katricu isto preko toga moglo da se resi?

Ako se dobro sećam, to nije bilo besplatno a nije bilo ni malo para.
 
Pozdrav
Imam iPhone 7 i najnoviji iOS 13.3.1. Imam problem jer mi ne stize PUSH notifikacija sa Instagrama (sve je ukljuceno i u app i u podesavanjima - reinstalirao sam je visa puta nista). Za sve aplikacije radi samo za Instagram ne radi sve sam probao sto sam nasao na interentu, nista. Samo nisam probao global restart to mi je zadnja opcija ako je neko imao slicna iskustva da podeli resenje ovog cudnog problema
 
Malo pre obavim Viber poziv sa 26% baterije. Poziv je trajao 3-4 minuta, svukla se baterija na 18%, ok, ali cudno mi je da se tako brzo svlaci. Stavim na punjac, vratim se posle 2 minuta da pogledam, 26%. Ugasim, upalim telefon 18%, stavim na punjac, sacekam malo, 26%, jel sam ja lud? iPhone 7 nema 2 meseca, battery healt 100%, brand new uzet. Kao i kod kolege u postu iznad, poslednji iOS je na telefonu.
 
Vrisnula baterija sta je tu cudno? Ako jr u garanciji nosi u istyle :) zamenice je ako se zakljuci da ima velike dropove... screenshotuj battery sekciju
 
Vrisnula posle 2 meseca? Telefon i ne pipam skoro, jer koristim drugi kao primarni.
 
Onda uradi lagano restore skini geekbench odradi stress test baterije neka on lepo kalibrise bateriju... uradi ss baterije... ako ga ne punis danima onda je to to... on se navikne i procente pokazuje po do tadasnjoj upotrrbi pa kada uzmes da ga forsiras on skine 10% jer je sa kosocenja 3% skocio na 100% samim tim indikator % nije tacan...
 
E onda je to jer ga bas retko koristim, cuvam ga vise nego sebe :). Ispraticu situaciju pa se javljam kroz par dana. Hvala :)
 
Raspali mu stress test :) malo je stresiraj valja se ja sam na ip7 sa health-a 82 digao na 87 samo jer sam ga isforsirao a batt 300 ciklusa...
 
Mozete li da mi preporucite neki servis u bgu koji kvalitetno radi reparaciju stakla ili prodaje polovne displeje? Moze i na PM ako je zabranjeno ovde


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Raspali mu stress test :) malo je stresiraj valja se ja sam na ip7 sa health-a 82 digao na 87 samo jer sam ga isforsirao a batt 300 ciklusa...

A vid sto se geek placa. Ja sam postavio store na CRO, krenem da kucam i vidim da je paid.
 
Imam problem sa jednim iphone 7...
Nakon povezivanja sa iTjunsom prilikom restore opcije učitava neko vreme novu verziju i na kraju mi izbaci error 2009 i tako svaki put...
Neki savet?
 
Zamenio sam bareriju na iPhone 7 pre 3-4 meseca u iStyle i sad mi je 95% -_- Al tih 95% u praksi su drasticno losije. Moram 2x dnevno da punim telefon, al ne koristim nesto previse. Cak i bez Apple watch. Kakva su vasa iskustva nakon zamene?

BTW do sada sam na 6s i 7 menjao 3x bateriju... Na 6s ranije je bilo dobro.
 
Odlcna ali na iOS 12 a na najnovijem uopste ne racunaj da ces imati i blizu isto trajanje i sa novom baterijom.
 
Isplati li se kupovati sad polovan Iphone 7 za nekih 200e? Koliko će dugo još dobijate ažuriranje softvera?
 
Inas ih i za manje pare ali ti juri sto
Bolji isplati se best buy telefon 10000%
 
Gledao sam one modele 128 gb interne memorije. Nisam nikad koristio Iphone nemam neko iskustvo ali mi se smučilo više na androidu da pucaju aplikacije, nadam se da to na Ajfonu nema
 
Top telefoncic... meni je 7 omiljen telefon:-D baterija kad je nova drzi top, brz bas bas all on one telefon :)
 
Nazad
Vrh Dno