Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ja sam prilično redovno uzimao, u poslednje vreme sam zatajio malo. Mislim da imam oko 10tak naručenih sa dbranda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

Drugari ima li rhino negde u bgdu da se uzme? Moze na pm da ne krsimo pravila foruma. Takodje jurim i gd smith, pa ako neko ima viska nek se javi ;)

P.s. trazim za ip7+

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto ne narucis? Brzo stize ;)
 
Pa hocu ako se do sutra ne javi niko :p nego rekoh najradije bih ga odmah upakovao. Bojim se na sta ce da lici za 7 dana bez maske [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ima neko GD Smith za 7+ rado bih otkupio. Nisam neki fan narucivanja od kineza.
 
Od onda kada sam ti ostavio link, da si narucio, vec bi ti doslo :)
 
Znam znam, ali svakako ako nema niko narucujem krajem meseca preko poznanika koji ima kreditnu. Mrzi me da zatrazujem Virtual kreditnu a uskoro svakako menjam sve to pa cu imati.
 
Što nisi rekao naručio bih ti ja ako je problem kartica i kasnije poslao nekim post expressom ili čime god.


iP7
 
iPhone 7

Hvala za to, videcu sad sa tim poznanikom ako ne kontaktirat cu te.
Sad imam ovaj obican temperedglass i nervira me strasno sa strane koliko se prljavstine skupi.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je shipping za dbrand od sad 1$ za sve.

Možda i ne, skinuli su natpis sa sajta.
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bio je pre, sad je besplatan samo u Americi.


iP7
 
iPhone 7

Spakovah ja ovo u nilkin defender 4 i njihovo kaljeno staklo.. sad samo jos oruzani list da izvadim[emoji23]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Video sam to, ali kasno, dbrand već naručen. :/


iP7
 
Neko me je zamolio da slikam pakovanje GD Smith stakla...

IMG_0537.jpg
 
Meni stigao dbrand. 22 februara poslali, danas stiglo. 5 radnih dana... Veoma brzo. Mislim naravno tu je i vikend dva dana koji se ne računa.
IMG_1312.JPG


iP7
 
Koja je fora sa izrezima na kameri? Jedan skin obuhvata kameru do sočiva, a drugi samo do početka grbe?

Ili je jedan sa 6S, a drugi za 7? :D

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Upravo to. Jedan je classic, a drugi je precise kako bi oni rekli. Ima i video kod njih.

Lepo od njih, dva skina po ceni jednog [emoji4]


iP7
 
Ali taj skin i nije neka zastita pri padu u uporedjenju sa case jel tako? Jeste da lepo izgleda... Svidjaju mi se one Carbon skinove, ali prosli telefon je cesto padao a ovaj samo jednom jer je slaba ruka bila zbog budjenja. I najvise sto me brine je kamera.
 
Pa skinovi se koriste čisto estetike radi, tu zaštite od pada nema. Jedino od grebanja ako ga nosiš bez case-a, pa da se ne ogrebe sam telefon pri svakodnevnim aktivnostima.

I grip što reče Đilkoš...

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
iPhone 7

Staklo od kamere je napravljeno od safira tako da se ne grebe. Nije ovo zaštita od pada, ovo je samo za fensi izgled i grip.


iP7
 
Pa to sam vec i mislio, a to za safir znam ali ako padne na kameru onda je gotovo zar ne? Zbog toga i koristim case, inace bih skin. Mnogo mi je lepsi kad ga izvadim iz Case.
 
Pa ni case ti ne štiti kameru. U case-u isto može da zvekne na kameru i da prsne.

Sad mi je dilema koji da stavim [emoji3] dal precise ili ovaj classic [emoji58][emoji51]


iP7
 
Taj precise što zahvata celu grbu. :)

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Verovatno će tako i biti, mada to tek uveče, idem sad na posao ili sutra ili za vikend. Treba se psihološki spremiti i artiljeriju takodje spremiti [emoji3]


iP7
 
Hocu da narucim GD Smith na AliExpress ali za Shipping ima samo DHL koji ispada preskup, zna li neko nesto?
 
Nazad
Vrh Dno