Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Pojavile su mi se 4-5 tackica koje jace svetle na displeju kada je bela ili svetlija pozadina. Da li postoji neki program, fix koji to moze da resi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nagnjecenje backlight-a negde si ga nagnjecio.... imam i ja na jednom tel slican problem ali znam i zbog cega :-D
 
Nagnjecenje backlight-a negde si ga nagnjecio.... imam i ja na jednom tel slican problem ali znam i zbog cega :-D

Zar kod nagnjecenja ne bi trebalo da bude veca povrsina, ovo su bukvalno tacke na razlicitim mestima na displeju i na tamnoj pozadini se ne vide


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako li će nam obični iPhone 7 gurati iOS 13 , pitam se ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko vam na 7 plus drzi baterija sota ekrana i da li vredi kupovati sada 7 plus sa 88 posto healtha baterije?Da li je velika razlika u odnosu na 6s plus u pogledu kamere,brzibe,trajanja baterije?
 
Poslednja izmena:
Samo kamera je primetno bolja u odnosu na 6s. Ta baterija je za skoro menjanje.
 
Na sta obratiti paznju kada se kupuje polovan 7 plus,sta je najvaznije proveriti?
 
Pa meni licno original ekran :) bateriju zamenis i dalje je po snizenoj ceni ako ima zaliha... proveris obavezno pozivi da li rade jer i7 ima problem sa audio cipom... masovno...
 
Pozdrav. Da li postoji mogucnost prebacivanja viber-a sa iphona na samsung? Googlovao sam, ali ne znam da li i jedna od metoda radi ili je pouzdana.
 
Kratak odgovor je ne. Duži,neko jeste upseo sa nekim programom koji se placa 30 tak dolara ali se ne secam ni ko ni u kojoj temi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Čekaj, zar ne radi Viber back up nezavisno od platforme?

Recimo, imam Viber na iPhone-u i isti taj sadržaj imam i na Windows 7 desktoop aplikaciji, sinhronizuje se maltene automatski.

Zar nije dovoljno da se poveže na Viber na androidu i "povuče" backup?
 
Nije dovoljno i to nije moguće uraditi sa iPhona na android ili obrnuto. Probano bezbroj puta. Kraj priče.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, nisam probao nikada, verujem da je tako. Ja neću skorije to pokušavati.

Pišem o svom korišćenju Vibera na iOS-u i PC-u istovremeno. Kako je povukao sav sadržaj i kontakte sa iOS-a na PC ne znam.
 
Na pc ce povuci sa bilo kojeg telefona i ostace sadrzaj cak i kad obrises sa telefona. Medjutim to ne funkcionise tako na telefonu. Izmedju 2 operativna sistema nema šanse prebaciti sadržaj i ne treba ni pokusavati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U naredna 2-3 meseca prešao bih na iPhone 7 Plus. Najviše mi odgovara po onome što sam izgooglao i pretražio. To bi mi bio generalno prvi Apple uređaj. Nikad se nisam susretao sa njima.
PROSEČAN sam korisnik. Dakle, pozivi, WhatsApp, Viber, YouTube, Fb, Messenger, IG.
Međutim, znam da ovaj uređaj nije baš najnoviji pa moje pitanje glasi isplati li se u 2020. godini kupiti iPhone 7 Plus i da li baterija može da izdrži ceo dan?
Unapred hvala na odgovorima.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Pa ako zamenis bateriju miran si neko vreme bar 2 godine :) pricam o original baterijama :)
 
Naravno... Nego rekoh bolje da pitam jer znam da se dobar drug mog brata jako žali na kvalitet zvuka na i7 dok kolega sa posla već godinama ima 6s i prezadovoljan je pa kontam da razlike i nisu enormne za prosečnog korisnika ali mi je 6s već star telefon a za i8 ne želim da dam novac pa je izbor pao na i7 plus sistemom eliminacije. [emoji16]
Dosadio mi Android. Ne postoji drugi razlog. [emoji4]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Los zvuk na ip7??? Pa bar duplo je glasniji :-D pre ce biti da mu se zapusila mrezica zvucnika :)
 
Ma gde znam, nikad nisam iPhone uzeo u ruke. To možda lupio. Znaš da klinci (i ja sam '88) više danas vole poruke od poziva. [emoji16][emoji23]
A inače iPhone 7 Plus je apsolutno prelep telefon.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Odlican je telefon i mislim da ce bar 2-3 godine jos da radi lepo :) plus baterija kod velikih telefona je fantasticna :)
 
Пошто уз Iphone 7 plus долази 5w пуњач, занима ме јел може да се пуни са пуњачем од 12w, или може и 18w?

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Ne podržava brzo punjenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za oko 3h se napuni na 100%. Nije baš malo.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Meni sa na power bank puni osetno brze cak bi reko i duplo. Mislim da je bank 2,5A
 
Nazad
Vrh Dno