Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Nemam , tu mi je samo vreme ...
I jos nesto , mogu li da iskljucim da kada zakljucan ekran pomerim u desno , automatski se otvara kamera ? Jako me nervira ...
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne postoji ta opcija. (Bez jailbreaka)
 
Drugari potreban mi je savet.
Rodjak mi je menjao karticu, sa 3g na 4g i samo sto je izvadio sim telefon mu vise nije dozvolio da se otkljuca na otisak prsta
a nazalost sifru za phone lock je zaboravio tako da je ispucao sve moguce varijante i telefon je zakljucao.

Otisao je u iStyle, odradili su mu reset, ostao je bez svih bitnih podataka..

Dalji ishod dogadjaja je sledeci.. Maler kad bije on ide do kraja :-devil-:

Na nesrecu, zaboravio je i svoj password za ID tako da je sada i to blokirano :d

Odradili su u iStyle recoveru password ali to traje, navodno 15 dana.
Coveku treba to sto pre a ja sam recovery za moj Ipad odradio preko call centra za sat, sat i pol vremena.

E sad, mi nemamo ovde support, tj. predstavnistvo. Kome da se obratim, koga da zovem? UK?

Hvala unapred.
 
Onda bolje da ne pitam da li je zapamtio odgovore na sigurnosna pitanja :d Ne znam kako su mu oni odradili reset password-a,ali verovatno je najjednostavnije preko email-a ili two-factor authentication opcije,pod uslovom da je aktivirana.
 
Poslednja izmena:
Navodno je zapamtio. Pitao sam ga. No, mene je interesovalo da li neko zna ciji servis da pozovem (Support) da to resim ranije da ne cekamo
odbrojavanje?

Kao sto sam vec rekao ja sam to resio za veoma kratko vreme, nesto preko sat vremena ali sam bio u inostranstvu.
Ovde ne znam kako to funkcionise.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, to više deluje kao da neko hoće da otključa telefon zaključan na cloud, kolika je šansa da neko zaboravi phone lock pin, pa barem jednom dnevno se desi da ne uhvatis telefon lepo i da moraš da ukucaš šifru. Meni ne pije vodu...Al ako grešim izvinjavam se


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gresis. Telefon kupljen preko Telekoma. Kada se to desilo ja sam bio pored njega, izgubismo ceo dan zbog toga.
Prosto je jer telefon dugo nije na sifru otkljucavao vec na finger print a telefon nije gasio uopste bukvalno od kako ga je kupio.

Ja sam pretpostavio da ce biti ljudi koji ce da sumjaju, sve je to u redu, mozda bih i ja tako pomislio. Cak sam i njemu preneo da je situacija po malo smesna i da
zbog toga mozda nece imati support od ljudi upravo zbog toga sto si naveo.

Ali da situacija bude jos smesnija, sve te sifre za lock i ID je drzao na notepad upravo na telefonu. Ne moze biti gore :d
 
Poslednja izmena:
Zoves Apple Slovenia. Oni ce ti pomoci. Ja sam ih zvao kada sam imao problem i u roku od pola sata sve reseno. A pre tiga zvao i Usa i DE, pa me prosledili u Apple Slovenia. Tako da, pozovi slobodno.
 
Zoves Apple Slovenia. Oni ce ti pomoci. Ja sam ih zvao kada sam imao problem i u roku od pola sata sve reseno. A pre tiga zvao i Usa i DE, pa me prosledili u Apple Slovenia. Tako da, pozovi slobodno.

Hvala na pomoci. Ne znam kako bih ti se drugacije oduzio osim da ti dam jednu zvezdicu :)

Pozdrav.
 
Pozdrav svima. Imam S7 i malko sam se zasitio Androida pa mi je potrebna promena, što dalje implicira neki iPhone. Merkator sam sedmicu pa me zanima kako se trenutno kreću cene za nove, u vakuumskom pakovanju, a kolko za jako malo korišćene?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zavisi sta podrazumevas pod malo koriscene i zavisi da li bi sim free ili mts, telenor.Drugar je skoro kupio za 320e perfetktnu mts staru 8 meseci.
 
Tipa da je telefon 1-2 meseca korišćen, treba mi SIM free ili sa VIP mreže.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sto opet nije lose,s’obzirom da je vakum ~500€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa tako nekako,mada ni tu ne vidim problem,ako ce ustedeti jednu zelenu [emoji1] Bude mint primeraka starih po par meseci,samo treba biti uporan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam VIP-ov iP7 od februara prosle godine. Posto u avgustu treba da idem u SAD na duze vreme, da li mogu da otkljucam ovaj telefon preko VIP-a s obzirom da je dvogodisnji ugovor u pitanju?

Takodje, da li bih mogao da ga koristim kod svih provajdera u SAD-u ili samo kod nekih?
 
Ako je iz VIP-a,trebalo bi da je sim free,oni ne zakljucavaju. Ubaci neku drugu karticu bas,pa proveri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iz VIP-a su svi iPhone sim free, ne beri brigu i srećan put . [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odgovor na drugi deo pitanja su AT&T i T-Mobile (kao i virtualni operatori koji rade na njihovim mrežama).

Evo i sajta gde možeš detaljno da proveriš koja mreža koristi koje 2G/3G/4G frekvencije:
https://willmyphonework.net
 
Poslednja izmena:
Imam VIP-ov iP7 od februara prosle godine. Posto u avgustu treba da idem u SAD na duze vreme, da li mogu da otkljucam ovaj telefon preko VIP-a s obzirom da je dvogodisnji ugovor u pitanju?

Takodje, da li bih mogao da ga koristim kod svih provajdera u SAD-u ili samo kod nekih?

Imam IP7 iz Vipa. Nije zaključan [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je iz VIP-a,trebalo bi da je sim free,oni ne zakljucavaju. Ubaci neku drugu karticu bas,pa proveri.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Iz VIP-a su svi iPhone sim free, ne beri brigu i srećan put . [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovor na drugi deo pitanja su AT&T i T-Mobile (kao i virtualni operatori koji rade na njihovim mrežama).

Evo i sajta gde možeš detaljno da proveriš koja mreža koristi koje 2G/3G/4G frekvencije:
https://willmyphonework.net

Imam IP7 iz Vipa. Nije zaključan [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Super, hvala vam svima. :D
 
Može neko da mi pošalje ime ili kontakt nekog servisa koji zaista radi zamenu smrskanog ekrana? Neke koje izguglah, zapravo ne rade.
 
Mozes i sam da promenis, nije nesto komlikovano. Ekrana ima da biras, dal losiju ili bolju kopiju, reparirane (zamenjeno staklo), originale...
 
Desila mi se cudna situacija danas. Ceo dan cekam poziv da li sam primljen na posao i stize mi mejl da su probali 6 puta da me zovu i nisu uspeli. Proverim ja sekciju Recent, kad ono 6 propustenih poziva, od kojih je 3 odbijeno. Meni je telefon sve vreme u ruci, nista nisam odbijao niti mi je sta prikazao. Mreza radi normalno. Zna li neko sta bi moglo da bude problem?
 
Nazad
Vrh Dno