Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Nisam ubeđen, koristim ga. Primetno je bolji i na 6s i na X. Uverićeš se za 2 dana
 
Dosta je bolji i brzi iOS 12, ne mozes da pogresis ako updatujes
 
Skines beta delevoper profil, ovde npr i to je to. Mada finalna verzija stiže prekosutra...
 
Hvala! Skidam upravo. Nadam se da nece biti problema oko touch ID posto mi ne radi. :D

Update-ovao. Osnovne stvari iste ostale, tu i tamo neke izmene. Ali meni osetno fluidnije radi telefon sad. Ostaje bateriju da testiram, nadam se da nece krace trajati nego na iOS 11.
 
Poslednja izmena:
Kakvo iznenađenje!
 
Pozdrav društvo...

imam iOS 10.3.3. na iP7 koji radi savršeno. 11-icu sam skroz iskulirao. Da li da apdejtujem na 12 ili da sačekam da se još malo ispegla?
 
Meni traje baterija za nijansu duze. Primetio sam da na standby-u ne trosi bateriju kao na iOS 11.
Update-ujem na 12.1 pa cu istestirati i ovo.
 
Ako nekom treba sad videh.
564db7249f69eff40374be59f5739da5.jpg


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, koliko košta i gde može zamena ekrana za 7+?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako pricamo ovlascenim servisima mislim da je najblize Bec.
 
Ima u zagrebu, u istyle. Ja sam menjao tamo na običnoj sedmici, 200€ je bilo. Isti dan gotovo.
 
A koliko je kod nas u Srb?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ovlašćeni servisi ovde još uvek ne menjaju ekran, već ceo telefon, što znatno utiče na cenu. Jedino ako neki od njih u medjuvremenu nabavio horizon mašinu. Kod neovlascenih servisa mislim da je cena oko 150€, ali to nisu original ekrani
 
Moze li neko da mi pomogne gde mogu da kupim slusalice za sedmicu a da nisu u istyle? Obicne bele


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Pogledaj na KP,trazi EarPods sa lightning konektorom,prodaju ljudi izvadjene iz kutije od iP 7,8... Vodi racuna,jer ima i kopija,original bi trebale biti u rasponu od 15-20e.
 
Može li neki predlog za maskicu nalik na NILLKIN Super Frosted Shield? Volim ih, ali mi je svaka do sada pukla na ćošku pa bi hteo neku takvu koja dobro leži u ruci i diskretna je ali da nije njihova.
 
Pitanje u vezi sa 4G-om. Da li se i vama desi da ‘’zaglupi’’ kada izadjete iz zgrade pokrivene wifi konekcijom i prebaci vas na 4G? U poslednje vreme mi se cesto nista ne ucitava nekoliko minuta, ni FB, ni Instagram, ne otvara slike, vidim da je wifi na standby (kruzic bude beo). Mogu li nesto da uradim u podesavanjima?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ne primecujem neki razliku SE ih bas dere sa trajanjem baterije komformno
 
Na ip7 je krs i lom,dok na "plus" modelima baterija je ekstra.Imao sam 8plus i "ubijala" je.Na X-u je bolja nego na ip7,ali losija od "plus" modela.
 
Uopste nije “krs i lom” baterija na ip7. Nije sigurno ko na plus modelima ali reci da je “krs i lom” nema veza sa realnoscu.

Meni je mozda malo bolja u odnosu na 6S ali rekao bih da nema prevelike razlike.
 
Nije bi sjajna baterija izGura dan normalnog koriscenja i to je to.. SE se pokazao kao mnogo ekonomicniji sto se autonomije tice...
 
Nazad
Vrh Dno