Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

A da li smeta da se ostane na 10 do eventualne popravke 11 ?
Da li je do 11 sve radilo normalno -sve verzije 10 ? U IOS temi pricaju da je normalno sve do 11.1.2...
Ljudi pomagajte ,fon samo sto nije stigao..

Ma ne slušaj ove sto testiraju bete, sve radi najnormalnije. Teram na 7-ici 11 od početka, bio je malko kljakav sa prvim verzijama sad radi bez ikakvih problema. Kakvi crni lagovi u multitaskingu i sa tastaturom. Slobodno update-uj i uzivaj u novom telefonu.
 
Ja betu na telefonu ne koristim vec samo na ipadu i uredjajima koje ne koristim u svakodnevnoj privatnoj upotrebi... moje licno misljenje o ios 11 je veoma lose kao i samo iskustvo sa istim (final)...
 
Koristim 7 na ios 11 i radi skroz normalno. Uzimaj i uzivaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristim 7 na ios 11 i radi skroz normalno. Uzimaj i uzivaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stize za nedelju dana, pa se unapred raspitujem, da novu godinu ne docekam nadrkan- ne valja se [emoji6]

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
iPhone 7

Meni iOS 11 radi odlično i nemam problema kao što se ovde neki žale.

Samo da napomenem da ne koristim Facebook i Messenger pa možda to ima uticaj na rad telefona. Znam da su te aplikacije ranije pravile probleme...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ajmo sad, po ko zna koji put,vljda mi neko odgovori: (nisam koristio iphone,treba da mi stigne 7) da lise update pusta kumulativno ili jedna po jedna verzija i kako da sprecim da se update- uje na 11 ? Jel sve do 11 radilo ok?

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Ajmo sad, po ko zna koji put,vljda mi neko odgovori: (nisam koristio iphone,treba da mi stigne 7) da lise update pusta kumulativno ili jedna po jedna verzija i kako da sprecim da se update- uje na 11 ? Jel sve do 11 radilo ok?

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока

Ako mogu da predložim da se javis kad stigne taj telefon sa pitanjima koja ćeš imati kad budeš uzeo uređaj u ruke umesto sto ovako napamet nešto fantaziras.

Update-i su verzija po verzija i ne moraš da update-ujes ako nećeš.
 
Jel si siguran? Ja mislim da će mu ponuditi najnoviju verziju na kojoj god da se nalazi telefon...
 
iPhone 7

Ponudiće mu najnoviju. U svakom slučaju šta god da je instalirano neće morati dalje da update-uje ako ne želi.
 
Ako mogu da predložim da se javis kad stigne taj telefon sa pitanjima koja ćeš imati kad budeš uzeo uređaj u ruke umesto sto ovako napamet nešto fantaziras.

Update-i su verzija po verzija i ne moraš da update-ujes ako nećeš.
Ne "fantaziram napamet" vec pitam , ako vam bode oci nemojte da odgovarate.
Zanimljivo je ,da se na svakom forumu nadje dezurni q..jber koji ce da spusti novajliji.[emoji6]
Da sam ja na tvom mestu ja bi odma' banov'o ! Da se zna ko kosi ,a ko vodu nosi !

Salim se naravno ,ne zameri , ne mogu da docekam uredjaj a ne bih da nesto iz neznanja zeznem.

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
iPhone 7

U redu je pitati kad ne znaš ali ti pitanja polaze od predrasuda kojih si se napunio čitajući gluposti po forumima, a uređaj nisi nikad ni video. Dakle misliš da nešto znaš pa postavljaš pitanja, a ne znaš. Prvo uređaj u sake pa kad sam uvidiš da nije sve tako kao sto neko piše na nekom forumu i oslobodis se predrasuda onda će i pitanja imati više smisla.

Pozdrav od kurajbera.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
U redu je pitati kad ne znaš ali ti pitanja polaze od predrasuda kojih si se napunio čitajući gluposti po forumima, a uređaj nisi nikad ni video. Dakle misliš da nešto znaš pa postavljaš pitanja, a ne znaš. Prvo uređaj u sake pa kad sam uvidiš da nije sve tako kao sto neko piše na nekom forumu i oslobodis se predrasuda onda će i pitanja imati više smisla.

Pozdrav od kurajbera.


Sent from my iPad using Tapatalk
Oket Q ,nemoj da mi se ljutis ,planiram ja duze vreme ovde da provedem .

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Ako radiš apdejt odmah ti diže na poslednju verziju(pre nedelju dana drugarica na SE kliknula update a bila je na 10.3.3 i odmah dosta na 11.1.2).. Ali svakako ne moraš da klikneš update. Ili možeš da pređeš na poslednju verziju koja se potpisuje od strane Apple-a(skineš je na ipsw.me)..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ The punisher
Danas bi trebalo da mi stigne sprava ,nllkin 3d staklo ,UAG plasma case ..
Ima skoro mesec dana kako sam prodao smartfon i od tada sam na dumb Nokiji C2 -kriziram opasno.
Sad cu da pocnem da vas smaram banalnostima , a vi ,molim vas ,imajte obzira posto ne znam nista :(:( sem da volem..
 
@ The punisher
Danas bi trebalo da mi stigne sprava ,nllkin 3d staklo ,UAG plasma case ..
Ima skoro mesec dana kako sam prodao smartfon i od tada sam na dumb Nokiji C2 -kriziram opasno.
Sad cu da pocnem da vas smaram banalnostima , a vi ,molim vas ,imajte obzira posto ne znam nista :(:( sem da volem..

I šta bi sa spravom i silnom opremom?
Ja sam se tih muka rešio, samo folija na staklo i bez case-a, ne volim da ni nešto kvari premium osećaj telefona.. Zato volim cele alu telefone.. Jeste nema zaštite al dobro, ne ispada mi fon, nikad nije nijedan ispao tako da pukne i sl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima na Aliju da se nadju kvalitetna stakla i case-ovi ili da jurim po Beogradu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima na Aliju da se nadju kvalitetna stakla i case-ovi ili da jurim po Beogradu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima. Bar sam ja nalazio.. Potraži sa dobrim ocenama i nemaš frke..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je neko uzimao kvalitetne, neka ostavi link...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo ga full pack. Nillkin je uzet u Srbiji ,provericu mu kasnije da li je originalno na njihovom sajtu. UAG isto imas kod nas ali je jezivo skup - oko 5000 ,ja ga uzeo za 30 eura u Becu ,a za neki euro vise imas na Ebay .
eda92bc6f7cc6726e629523fbed39105.jpg


Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
iPhone 7

Odlicno staklo bez glamuroznog pakovanja ali zato malo jeftinije, odlicno lezi na displeju i lako je za postavljanje

Cena je oko 3 dolara.

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/bIfiyQJf


G.D. Smith stakla su mnogo skuplja, odlicna ali su dugo bila sa sumanutim slanjem od 50$. Ovo staklo ni malo ne zaostaje kvalitetom.
 
Poslednja izmena:
Vratio je GD smith nazad slanje za Srbiju, vise nije DHL kao nekoliko meseci sto je bilo.
 
Najkvalitetnije nesto sto sam nasao za iPhone, doduse nije nimalo jeftino: https://buypeel.com/. U paketu case + staklo, savrseno se sve uklapa, tanko je da se ni ne vidi da imas nesto na telefonu, staklo od ivice do ivice. Narucivao sam kopiju maske sa aliexpressa, za 2$ je bila vise nego odlicna ali ne taj level, sad sam narucio 3 razlicita stakla isto jeftina da vidim da li postoji ijedno da tako bas perfektno u milimetar naleze na ekran ne ostavljajuci luft izmedju maske i stakla.
 
Pa nije ni skupo, s obzirom da dobiješ i case i staklo
 
Našli su dobru kombinaciju case + glass na Aliexpressu i prodaju za 10 puta veće pare kao Peel. :)
 
Jel neko probao one folije sto idu na ceo telefon kao zaštita? Videh reklamu da ima u Beogradu u Rajicevoj? Kakav je kvalitet?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam kupio ali posto cu staviti tel na oglas nisam lepio :)
 
Nazad
Vrh Dno