Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ja sam po treci put dao sansu swift key i nema sanse. Iako ima odlicne skinove i pamti reci, baguje.

Masu puta mi se desava da krenem da kucam i samo mi se spusti, bukvalno moram da cekam da se ucita, tj da se refresuje i tek onda mogu da krenem sa kucanjem.

Da ne pominjem koliko puta laguje kada primitsnem slanje i krenem odmah novu poruku da kucam, ubaci mi prvo sledece slovo koje otkucam u prethodnu recenicu na pocetak.
 
Sa kojom si tastaturom zadovoljan ? I meni se desava to sa Swift key na iOS. Na androidu nemam tih problema, radi korektno.
 
Ocaj je SwiftKey na ios,kapiram kao i bilo koja druga tastatura osim fabričke,zbog zatvorenog sistema. Ali ja je koristim jer SwiftKey koristim od prvog smartphone-a,ne mogu da zamislim da predjem na drugu neku a ionako cu se,kad tad,sigurno vratiti na Android. Čak i da ne puca na iosu,opet, ios ne moze da izvuče sav potencijal iz 3rd party tastature kao android.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ocaj je SwiftKey na ios,kapiram kao i bilo koja druga tastatura osim fabričke,zbog zatvorenog sistema. Ali ja je koristim jer SwiftKey koristim od prvog smartphone-a,ne mogu da zamislim da predjem na drugu neku a ionako cu se,kad tad,sigurno vratiti na Android. Čak i da ne puca na iosu,opet, ios ne moze da izvuče sav potencijal iz 3rd party tastature kao android.


Sent from my iPad using Tapatalk

Bukvalno ista situacija, nmg bez nje a svakako ću se vratiti uskoro na Android..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zbog čega je Swift bolji od Gboarda?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hajmo na temu o iOS aplikacijama, pravimo kupus od svih tema.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Prebaci postove tamo pa da nastavimo o tastaturama :)
 
Sa kojom si tastaturom zadovoljan ? I meni se desava to sa Swift key na iOS. Na androidu nemam tih problema, radi korektno.

Vratio sam se na fabricku, ne baguje, super kuca, jedino je predict ****** al sta da se radi. Bolje i to nego da mi bocka
 
Jel 7-ca iz mts-a sim free, zna li neko?

U11 via TT
 
Koliko vas je preslo na IOS 11 i pokajalo se? Treba da mi stigne 7 ovih dana pa ne znam da li da ostanem na 10.x.x. jer vidim da u temi IOS 11 zestoko kukaju ?
Molim za savet, posto mi je ovo prvi iPhone , do sada sam samo android koristio.
 
Ja sam digao sluzbenu sedmicu sa 10.3 i nisam se pokajao. Nisam ni clean install radio, samo opalio update iz telefona. Radi sasvim pristojno, ne baguje niti imam bilo kakav problem evo 4. dan od kad sam na 11-ici. Baterija traje dan, tu ne vidim neku razliku u odnosu ma ranije.
 
Meni drug nešto pričao, sad kada se prvi put pali telefon i unose podaci, obavezno je da se odradi update na poslednju verziju, valjda tel neće da radi u suprotnom...ne znam da li je istina ali ako je tako, respect za glupost od applea.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne moras azurirati tel niko te ne tera, a ja cu prodati tel zbog ios 11...toliko
 
Nije istina.
Mora da se odradi update samo ako se radi restore, a backup je radjen na visoj verziji nego sto je na telefonu na koji treba da se restoruje.
 
Ja sam clean odradio sinoc,laguje u multitaskingu,takodje sto sam primetio je da recimo na par messaging aplikacija cim se otvore tj krenes da odgovaras napisem par slova i ne kuca ih i onda odjednom ih sve napuca i doda jos neko
 
Ja sam clean odradio sinoc,laguje u multitaskingu,takodje sto sam primetio je da recimo na par messaging aplikacija cim se otvore tj krenes da odgovaras napisem par slova i ne kuca ih i onda odjednom ih sve napuca i doda jos neko

Pi !
Hbt,pa moze li gore od toga ... Kao kad instaliras Win 10 na masinu staru 10 godina, zlo i naopako !!!!
To da laguje pri kucanju pa to je TOTALNI DEBAKL !!!
Godinu dana kako je izasao i oni ga namerno kolju ,ne bi li korisnici presli na 8, 8+ ili X?


Znaci ,IOS koji dobijem ,radim update do poslednje verzije IOS 10 da bi radilo kako valja?
Jel moze tako ,(da li se tako dobijaju apdejti ) ili odmah na poslednji ,najsveziji?
 
Poslednja izmena:
iPhone 7

A sto zakucava pri prelasku sa onog widget ekrana na home ekran i nazad to je tek zalosno
 
Pi !
Hbt,pa moze li gore od toga ... Kao kad instaliras Win 10 na masinu staru 10 godina, zlo i naopako !!!!
To da laguje pri kucanju pa to je TOTALNI DEBAKL !!!
Godinu dana kako je izasao i oni ga namerno kolju ,ne bi li korisnici presli na 8, 8+ ili X?


Znaci ,IOS koji dobijem ,radim update do poslednje verzije IOS 10 da bi radilo kako valja?
Jel moze tako ,(da li se tako dobijaju apdejti ) ili odmah na poslednji ,najsveziji?
Ne diraj nikakav update, instaliraj tvos beta profil i ne diraj nista bukvalno ios 10.0 bolje radi od 11.2.1.

Djilkos, ja sam presao i nadao se da ce to mnogo brze da srede... izgleda da sam pogresio...

Sto se tice kasnjenja tastature, nemam taj problem... to bi bilo dno dna da mi kasni :-D
 
A da li smeta da se ostane na 10 do eventualne popravke 11 ?
Da li je do 11 sve radilo normalno -sve verzije 10 ? U IOS temi pricaju da je normalno sve do 11.1.2...
Ljudi pomagajte ,fon samo sto nije stigao..
 
Da li je iPhone 7 trenutno dobra kupovina uzimajuci u obzir sve piz....je koje se desavaju?
 
Poslednja izmena:
Jel su ovo izbacili kratku vibraciju kao notifikaciju kad se dugme sa leve strane spusti na silent ili mi se cini,stavljeno je u settingsu vibrate on silent
 
Nazad
Vrh Dno