Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Mislio je screenshot u frame od iPhone-a :)

Za spajanje ima i Tailor

https://itunes.apple.com/us/app/tailor-automatic-screenshot-stitching/id926653095?mt=8

Mozes da ubacis u iPhone frame preko web-a na

https://mockuphone.com/#ios


Mozes i preko aplikacija

Screenshot - Frame Maker

https://itunes.apple.com/us/app/screenshot-frame-maker/id568500069?mt=8


Screenshot Maker Pro

https://itunes.apple.com/us/app/screenshot-maker-pro/id673545271?mt=8

Verovatno ima i novijih aplkacija.

Pa ja napravim screenshot normalno, onda otvorim ovu App u njoj napravim scrollshot i frame preko nje ubacim [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ma da ima dosta toga a možeš copyright watermark da staviš sta hoćeš, kao i da zamaskiras sa pixelate [emoji4]

db9ff4bb07ba6fbe48eb7a2f87e04e9a.jpg
eace43c9c9bc5def00da47c6d866b63d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@Djilkosh_Ns
Jel telefon koristis na Low Power modu ili? Neki savet za ustedu energije bi dobro dosao [emoji1]

Kod mene nije tako sjajno stanje iako sam relativno zadovoljan (posto ne stizem puno da cackam telefon..)

Sve na 4G, upaljene lokacije i svi zivi servisi, naravno 10.3.3
a1d6dd70934183b662893c21b948fe5c.jpg



Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
Pa naravno da pali low power režim. Nema on neku specijalnu bateriju unutra pa da ispadne ovako dobar rezultat. Ovako ispada da ima bolju autonomiju od plus modela, sto je nemoguće.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Otkud ti znas da ja nemam neku posebnu bateriju? :p

Lokacije sistemske su mi na off sem FMI, ostale ne sluze nicemu u Srbiji tako da posto ne koristim ni Apple mape nego Gmaps od Apple nema koristi. Ostale lokacije za aplikacije su mi na while using iliti dok se koriste. BAR je na off, notifikacije dolaze, tako da osvezavanje u pozadini a la Apple mi ne igra ulogu nikakvu. Aplikacije ne gasim nikad iz MT-a. Te skrinsotove sto sam okacio je wifi only skoro i kucna upotreba znaci nisko osvetljenje.

Mislim da sam kacio i pre, ali kada sam na poslu, posto ne koristim puno telefon, onda imam usage oko 5-6 sati na nekih 30-36 sati standby-a, kada sam za vikend negde ili kad ne radim, a u pokretu sam onda je jace osvetljenje odnosno max i onda imam oko 5 sati usage-a ali na 15-17 sati, naravno 4G. Wifi mi ne drlja u pozadini nikad sem ako ga ja ne upalim, BT ne koristim, nemam SW ili neke BT slusalice.

Ako znam da u dogledno vreme necu kuci ici onda nekad i upalim LPM. U koriscenju mom sa ukljucenim i iskljucenim LPM-om ja imam razliku od nekih 20% baterije, a nemam nikakva usporenja telefona, bag neki ili tako treba okej.

Najvise gde ja dobijam je moj savrseni 4G signal i cak mislim da mi mnogo manje trosi nego wifi kad mi je upaljen kada sam kod kuce.

Na poslu npr ako telefon ne prebacim u Airplane mode izgubim i do 30% baterije, jer je ocajan signal i to za 8 sati da ne pipam telefon!


I za kraj, nemam djubre kao sto je Facebook i Facebook Messenger.
 
Poslednja izmena:
Da li se jos nekome desilo da telefon odjednom ne prepoznaje sim karticu? Desilo se dva puta u roku od dva dana.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mnogima. Promeni prvo karticu.
 
Probacu bas da zamenim karticu,iako je nova stavljena pre mesec dana. A moguce i da je do telefona,jer restart uvek resi problem,bar privremeno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Meni je jedno vreme radila kartica na svim drugim telefonima osim na iPhonu. Zamenio sam i radi sve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko je bila?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
 
60.600 u Neo4. 4800 manje. Za ostale tarife ne znam.
 
Stigoše mi iz Amerike danas Spigen Ultra Hybrid 2 i Thin Fit. Odlične obe. Ostavio sam original Silicon case na stranu.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Odlicne su Spiegenove, koristim Tought Armor i telefon je kao tenk. Nema vise onog poriva za molitvom kad god ti telefon ispadne.
 
Samo da se ispisem iz teme, jednostavno iOS 11 je zakucao ekser u jako lose korisnicko iskustvo posle 10-ke. Uzeo S7 edge, imao dobru ponudu, tako da videcu za godinu dana da li se vracati i kako ce uraditi iOS 12.
 
Preteruješ, a mislim i da si prešao sa konja na magarca.

U svakom slučaju, bilo je zadovljstvo imati te u ovoj temi, nadam se da ćeš biti zadovoljan sa Samsungom. ;)
 
Preteruješ, a mislim i da si prešao sa konja na magarca.

U svakom slučaju, bilo je zadovljstvo imati te u ovoj temi, nadam se da ćeš biti zadovoljan sa Samsungom. ;)

Mozda preterujem, ali to su moji standardi. Jednostavno su zeznuli. Ni najmanji problem nisam imao sa 10.3.3 i uzivao sam koristeci iPhone 7. Cemu silna SW podrska na iOS-u ako oni 4 meseca ne mogu da isprave jedan obicni delay, ne samo to, nego je i baterija losija, a da ne pricam o ostalim bagovima koje nisam imao (srecom). Ne znam sta im se desilo, ali nadam se da ce glave leteti tamo u SW departmanu. Cekam sledecu godinu, da vidimo sta ce biti i ako bude kako treba, vraticu se, jer meni iOS fino odgovara. Mozda tamo na iOS 13 nece uhebati stvari, ali to je buducnost, pa da ne pricam.

Tu sam ja jos uvek, pomoci cu kome treba, ima drugar 7+, pa cu pratiti stanje i kako ce ici :)
 
Ja planiram još dugo da koristim SE, sve dok ne izgubi podršku za iOS, kontam negde oko 13-ce :)
Za sada nemam previše zamerki, nije kao sa iOS 10, ali daleko od toga da je loš, sjajan telefon.
 
iPhone 7

Popraviće Apple vrlo brzo sve. S7 je odlican telefon , no, za nekih 2-3 godine, izaci ce android Wxxxx, a ti ces ostati na Oreu, dok cemo mi svi biti na Ios-u 15 , u tome je naša prednost [emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma daj, ko još ovde nosi isti tel 2-3 godine? I samo vi srljajte sa tim nadogradnjama, ovi postali gori od samsunga! :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja nosim :)
 
Ja nisam imao nikada dve godine isti, uglavnom 8-9 meseci, ali posto sam dobio zamenski posle skoro godinu dana, sigurno je da cu najmanje 2 godine koristiti ovaj, tako da, ima nas puno koji koristimo 2-3 godine telefon [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko uzme preko operatera na 2 godine, velika je sansa da nece ranije menjati telefon. Ja od kako uzimam na ugovor, nijedan telefon nisam koristio krace od ugovorne obaveze. Nexus 4 sam cak furao dve i po godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nakon godinu dana vjerovatno ću se i ja vratiti na android... Mala baterija i užasni iOS 11 po pitanju baterije me satrase. Ništa ispod 2 punjenja na dan ne pomaze. Neki Mate 9 mi je iskočio, al ne znam opet...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja znam da necu preci na android pa da ga i 3 puta punim [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno