Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Stigao mi danas "Cocoa" Apple case,trenutno je na nekoj akciji u iS,pa rekoh da promenim malo crni. Dosta lepse izgleda uzivo nego na slici,bas zanimljiva boja.

IMG_0035.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fino izgleda.
Je'l zna neko koliko kosta zamena stakla na sedmici, ali da se ne gubi garancija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitaj Mikenzija tamo u temi za servis.
 
kupis novi iphone za te pare... lol
 
Fino izgleda.
Je'l zna neko koliko kosta zamena stakla na sedmici, ali da se ne gubi garancija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iStyle Servis na žalost nema mogućnost zamene ekrana na iPhone telefonima. Takvu mogućnost imaju naši Servisi u zemljama koje pripadaju EU

(Hrvatska, Slovenija, Mađarska, Češka, Slovačka, Rumunija, Bugarska).

Za detalje u vezi zamene ekrana potrebno je da ih lično kontaktirate putem sajta www.istyle.eu<http://www.istyle.eu/> i izaberite zemlju koja Vam najviše odgovara.

iStyle Srbiji je jedino dozvoljena mogućnost da u slučaju oštećenja ponudimo zamenu telefona po ceni od 56.290,00 RSD.

Garancija proizvođača na zamenjeni telefon je 90 dana ili se garancija nastavlja na originalni datum kupovine oštećenog telefona.

Računa se garancija koja druže traje.
 
ok 600 evra.. ali poenta je jasna :).. proda taj za 200 i kupi nov umesto popravke..
 
Ne mozes gledati cene svercera i cene u iStyle ili bilo kojoj prodavnici gde dobijes fiskalni racun. Svi flagship telefoni kostaju oko 850+ eura, tako da...
Screenshot_2.pngScreenshot_1.png

Inace ja bih voleo da menjam evre kod tebe ako moze, kod mene je 56.290,00 RSD ~ 460 eura.
 
Poslednja izmena:
Evo javljam se i ja, kupujem odmah sutra nekih 10000 eur ako moze :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nisam racunao koliko je to tacno evra.. bitna je bila poenta..
a cek da pitam.. koja je razlika u garanciji..? Mislim jel istyle i prodavnice daju 2 godine ili 1 godinu? Ukoliko je jedna godina, toliko daju i sverceri.. to je ta garancija apple-ova od 1 godine. Pretpostavljam da svercerski ne mogu da se odnesu u servis macola itd... Oni nose nazad telefon (recimo Madjarsku) i tamo vrse garanciju ili popravku ?
 
Ajde druze ti malo uzmi google, a mozes i search ovde na forumu, malo se informisi, pa da nastavimo da pricamo dalje.
 
potrazio sam ja na googlu ali nisam dobio precizan odgovor.. a search na ovom forumu daje svaku temu.. Pa cu prelistati ispocetka (svih 237 za iphone7) i krenuti za servis i druge teme.. pa cu naci..
hvala u svakom slucaju :)
 
Difermo postoji međunarodna apple garancija koja je godinu dana gde god ga kupio i važi bilo gde (skoro)...kod nas ako kupiš legalno dobiješ po zakonu još jednu godinu preko te međunarodne i to ti je to...ako kupiš preko švercera imaš samo tu jednu godinu
 
Dodatak je da ne daju sverceri godinu dana garancije vec Apple. Mislim da postoji velika razlika u tome.


Vazi da mozes za sve telefone da ostavris jednogodisnju garanciju kod nas osim ako ne kupis model koji nema dozvolu za uvoz od strane Ratela. Za njih garanciju mozes da ostvaris u Apple Store-u u Evropi.
 
Meni nije jasno. Covek na ms prodaje ip7 sa 128gb za 430e...samo je home neispravan. Zar ne bi mogao da ga odnese na garanciju i uzme novi ip7 obzirom da tel nema sanse da ima godinu dana?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa ako je samo to u pitanju, a tel. je u garanciji, apsolutno si u pravu u pogledu logike..a možda u stvari prodaje zaključan tel. pod izgovorom da ne radi touch id..jbga, mačka u džaku
 
Možda je voda prošla i okinula one delove i pocrvenelo je, tako da je i garancija otišla. Čim je tako nešto, logički zakljucis da je mutljavina i lepo izbegnes metak.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Difermo postoji međunarodna apple garancija koja je godinu dana gde god ga kupio i važi bilo gde (skoro)...kod nas ako kupiš legalno dobiješ po zakonu još jednu godinu preko te međunarodne i to ti je to...ako kupiš preko švercera imaš samo tu jednu godinu

I da dodamo da Apple garancija nije ista kao garancija koju imas kao potrosac ako kupujes legalno. Apple garancija zavisi iskljucivo od Apple-a, a nasa domaca garancija je ono sto je pokriveno zakonom (8 dana odgovor na reklamaciju itd). Dakle - da razgranicimo - cak i da je garancija godinu dana (domaca), opet ne bi bilo isto. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da mu sada ništa tek nije jasno.
 
Apple garancija != saobraznost iz zakona o zastiti potrosaca
[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
valjalo bi na pocetnu stranu staviti nesto kao FAQ, kao sto ima paypal tema na ovom forumu.. mozda u temi za servis pa tu staviti na pocetnu stranu ono sto ljudi najcesce pitaju..
jasno je meni ta garancija od godinu dana.. ali ono sto ja nadjoh jeste da ti sverceri zadrzavaju fiskalni zbog povrata pdv-a. i da se garancija u zvanicnim servisima moze ostvariti i bez racuna, jer oni vide u sistemu kad je telefon aktiviran. Da taj racun sluzi jedino ako je garancija pogresno upisana, pa kao dokaz kad je kupljen telefon. I da je vazno da je telefon iz EU jer se ne priznaje garancija u EU servisu ako je telefon iz USA...
Sad ne znam da li je tacno to da moze i u servis bez racuna...

Pa recimo pitanje koje bi bilo na provj strani
"Da li je potreban fiskalni racun, radi ostvarenja garancije u zvanicnom servisu"

Pa recimo sledece pitanje
"Sta se desava ukoliko je potrebno zameniti telefon, a ne popraviti. Da li se tada trazi racun?"

I da dodamo da Apple garancija nije ista kao garancija koju imas kao potrosac ako kupujes legalno. Apple garancija zavisi iskljucivo od Apple-a, a nasa domaca garancija je ono sto je pokriveno zakonom (8 dana odgovor na reklamaciju itd). Dakle - da razgranicimo - cak i da je garancija godinu dana (domaca), opet ne bi bilo isto. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pretpostavljam da istice prvo godinu dana garancije kod Apple-a? Jel to znaci da posle isteka te garancije ne mogu da nosim u servis, vec moram (recimo kod operatera) gde sam kupio telefon, pa oni salju u servis? Ili mogu direktno u servis ali moram sa racunom ?
 
Poslednja izmena:
Jeste,cini mi se do 27. juna


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tema je iphone 7, imate temu o Servisnim procedurama Apple-a, pa se tamo dalje raspisujte, ili još bolje procitajte temu jer je o svemu već pisano više puta.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Da se pohvalim, stigle mi airpods konacno. 15min sa njima i za sada sam prilicno impresioniran. Javljam konacne utiske za par dana :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

^ Brze animacije presudile u drugom krugu,mada je A10 i dalje neprevazidjen kada je sirova snaga soc-a u pitanju. A kako stvari stoje,to ce potrajati jos par meseci.

https://youtu.be/-nKKuOOU298


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno