Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Htedoh gospodju da dodam u family sharing pa mi trazio i njoj karticu da upisem zbog promene regiona...elem provalio sam. Uneo karticu, promenio region, dodao je kao family, obrisao karticu..et voila!:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel snimate video klipove na 4k rezoluciji?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ja ne. Nemam na cemu da gledam. 1080p samo i menjam u zavisnosti od scene 30 ili 60fps.

Mada poceo sam ponekad da snimam u 24fps :)
 
Djilke kako si rekao da mogu da se vratim na 10-ku? Imam bekap na 10.3.3 verziji. Jel dovoljno samo da uradim restore?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Meni iOS 11 radi bez ikakvih problema a što se tiče baterije nisam primetio da traje kraće nego na 10.3.3. Obično izdrži po dva dana jer ne koristim mnogo telefon dok su 4G, WiFi i Bluetooth uvek uključeni (ne znam da li to uopšte i ima nekog uticaja na trajanje baterije).


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dje mogu da se kupe ove Gift Cards?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupujem preko OffGamers za US store (PayPal) i nikad nisam imao problema a do sada sam kupio u vrednosti preko 300$ za App Store i Google Play...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Koliko te košta od 20$ na kraju, posle provizije?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
iPhone 7

Realno dere. Što mi je teško sam da kupim za 300-400 dinara manje, još je pao dolar sad. To pričam za 10$ gift, za ove skuplje još više odere.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Koliko te košta od 20$ na kraju, posle provizije?


Sent from my iPad using Tapatalk

Nisam nikad kupovao od $20 ali za $25 sam 2017-01-12 platio 24.93€ dok je poslednja kupovina 2017-09-01 za $10 bila 9.63€. Cena u evrima je ono što je skinuto sa deviznog računa u banci ali mislim da PayPal i banka rade duplu konverziju (izgleda da PayPal po svom kursu pretvori sa dolara u dinare pa tako naplati). Dok sam imao prethodnu karticu prebacili su mi na PayPal da bude u EUR ali kako su mi u banci zamenili karticu pa sam promenio i na PayPal opet je sve u dinarima a nikako to da rešim sa PayPal-om...

Od 2015-01-30 do sada kupljeno je sve ukupno kartica u vrednosti od $475 (kombinacija App Store i Google Play, sve za US tržište). U proseku ispada da sam trošio malo manje od $15 mesečno. Još samo fali da proverim koliko je to stvarno koštalo u EUR ali da pregledam sve transakcije od januara 2015 baš i ne bih iako sve uredno pratim i beležim :D


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dal mogu da se sa tom karticom prebacim sa Hrvatskog na US App store?
 
Koliko te košta od 20$ na kraju, posle provizije?

Ja sam kupovao na www dot giftcardspread dot com

Nema provizije, kupovao je i Falkon posle mene (negde smo pisali o tome ne znam u kojoj temi). Inicijalno može da se javi problem oko aktivacije naloga ali se veoma lako rešava sa support-om. Sve prolazi glatko, a dobija se i popust:

vSFDepH.png
 
iPhone 7

Hvala na informaciji. Taman da probam po $10 na oba kad legne plata pa da uporedim gde je povoljnije :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ovo je super ponuda sa ovog sajta. Ajde nek javi jos neko utiske ako je kupovao. Ja sam uzimao sa itunescarddelivery i malo je skuplje ali je sve kako treba i brzo.
 
Ja sam sad ulazio na sajt, trenutno nema od 10 najmanje od 25.. Al ako je tako onda je super ponuda..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li i vama neke aplikacije dosta rade u pozadini kao meni ove na slici ispod:
e86d7cecb7b8ba5b62e0c7d3e12c977d.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ove konkretno ne, ali Whatsapp, razbija koliko radi, a koristim samo jedan grupni chat zbog PES-a na PS4, gde ugovaramo utakmice. To ga koristim bez notifikacija, samo za PRIVATE MSG mi one rade, ali svejedno, on radi evo pise 41 minut u pozadini.
 
iPhone 7

Šta li YouTube radi ovoliko u pozadini baš me zanima?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 


Vidi se home button delay i vidi se gubljenje frejmova kada se koristi 3D touch na ikonama, cak su i bench rezultati losiji.

Kad se smanji brzina videa na YT tek se onda vidi jos vece kasnjenje kod home dugmeta.
 
Mala sedmica na 10-ci rastura [emoji1362]

7c352632c7c7df2ef79725a1afd37fa1.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
iPhone 7

Kućna upotreba (80%) napolju 4G i jače osvetljenje nekih 20%.

Naravno 10.3.3.

40134ef3fa9e8c563d44a6b84685b8f8.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno