Šta je novo?

Expanse [EXP] (ethash)

nesic1

Čuven
Učlanjen(a)
07.08.2008
Poruke
7,210
Poena
570
[ANN] Expanse (EXP) - Fair Launch, No ICO, Community DAO, based on Ethereum


jel ga neko ceka?
 
Uh, pa ovo je krenulo. Ne mogu da se mlatim sad, idem da spavam.
 
Poslednja izmena:
Expanse je jedino dobar prvih 2-3h dok je diff zaglavljen, 11M premine sto mu dodje preko 90% u prvih ~2-3 meseca mininga

start je bio malo cupav stvorila se na stotine forkova jer su krenuli samo sa 2 noda... shift je po tome daleko bolji jer nije imao problema
 
Poslednja izmena:
valjda ce da bude nesto od ovoga
 
Poslednja izmena:
pa to, da li da cekamo prvu koja izadje ili neku krstenu
 
jedan probao pa je dosao na 0 ukakio koliko pisu, kako proveriti peers i nodove koliko ih ima? I glavno dajte komandu da se ovo istrese na menjacnicu cim izadje na neku :D
 
i ja sam tu negde, idem unazad umesto unapred :d

web3.fromWei(exp.getBalance(exp.coinbase))
admin.nodeInfo
admin.peers
 
moze li to na ovom sbb ruteru? gledao sam tutorial nekog hakera sve je zivo zabunio :D
 

kod tebe isto je samo jedna lokalna ip adresa ukljucena kako da upalim sve sto imam lokalne adrese ili da usmerim rigove na ovu adresu da li je to resenje?

ako se usmeravaju rigovi koja je tacno procedura za lokalne ip adrese traljavo su objasnili gexp komanda kad se zada sa putanjom za prvi rig da li treba da ostane da radi jer ne moze start_expanse da radi ili se bez njega startuje i kako se onda proverava stanje walleta?
 
kod tebe isto je samo jedna lokalna ip adresa ukljucena kako da upalim sve sto imam lokalne adrese ili da usmerim rigove na ovu adresu da li je to resenje?

ako se usmeravaju rigovi koja je tacno procedura za lokalne ip adrese traljavo su objasnili gexp komanda kad se zada sa putanjom za prvi rig da li treba da ostane da radi jer ne moze start_expanse da radi ili se bez njega startuje i kako se onda proverava stanje walleta?

ovo ti je samo za wallet expanse gde je pokrenut i ta lokalna adresa...

mineri idu preko RPC porta i tu netreba nista stelovat ni forwardovat u lokalnoj mrezi
ja sam podesio isto kao moje uputvo za shift cak i isti RPC port koristim
 
Kakav fejl od novcica, imao otvorene portove, 25 nodova, pogledam sada kad ono null.
 
i kod mene null, al u walletu imam nečega 512

i veoma brzo se povećava saldo, sad imam 600 expanse, ovo radi bez obzira na null
 
Poslednja izmena:
To ti ne vredi, jer mreza nece prihvatiti te novcice....tj dzabe kopas.
 
novi momenti, sad imam ponovo 8 coina, al kad proverim admin.peers više nije null, nego ovo :
 

Prilozi

  • xxx.jpg
    xxx.jpg
    447.2 KB · Pregleda: 117
vrlo je cudan mining.
Meni se desilo da su mi dve masine kopale u prazno.I to dve makine sa 280x kartama i tek kad sam za ethpoola
preso na suprnovu pa razdvojio workere,vido sam gde mi fali hash,dakle dve makine koje su na istom svitchu,
identicno podesene kao i ove do nje,nece da rade.
Brisao dag,menjao drivere,firewall normalno otvoren ali nece!Stavio ih na drugo nesto i nisam ni resio enigmu.
Premda,ether je vec gotova prica,isplativost je sad slaba...
 
@ciki022 To je ok, ali bez 10-20 nodova nema leba, neko sam mnogo manjom snagom i dosta nodova moze da se naroka blokova
 
sad su mi nestali silni novci i sa drugog riga, i imam samo 16, al i dalje je admin.peers null
 
nestoio nece nodove da prihvati, ja se vucem samo sa 2-3


izasao pool, das cepamo tamo?
 
Poslednja izmena:
ja se prebacih na suprnovu, dosta mi bilo zajebancija, pola snage mi radilo u prazno, mada sam iskopao 50 coina na pravom chainu
 
Poslednja izmena:
tamo port ne valja isti je kao za shift koji treba?

@edit

nasao sam sta nisam dobro ukucao, koja je komanda za slanje coina iz walleta?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno