Šta je novo?

Vasa prijava za servis informacija i notifikacija je realizovana.

A gde si kupio broj? Na trafici ili u poslovnici? Može da se desi da je radnik u trafici prosledio tvoj novi broj nekome i dobija neke pare za to. Moguće je i da je radnik u poslovnici to isto uradio bez znanja provajdera.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Broj sam birao u poslovnici Telenora, isti mi je kao fiksni i to je bio razlog da ga tu kupim. Kontaktirali su me preko fejsa i saopstili da nisu u mogucnosti da blokiraju servis. Da ne bih pisao zalbu Ratelu prvo, pozvao sam KC Meridian kladionice i najljubaznije ih zamolio da me uklone sa sms liste, sto je ljubazna operaterka obecala i uputila izvinjenje. Videcemo da li ce biti tako. P.S. Ne namece se drugo objasnjenje osim da je Telenor ustupio (prodao) broj Meridian kladionici. Ako je to tacno onda sam :wall::wall::wall:
 
Poslednja izmena:
Telenor kao kompanija sigurno nije, ali radnik u poslovnici je verovatno bez znanja nadređenih, na svoju ruku prodao tvoj broj za neke sitne pare KC Meridian ili nekome ko vodi poslove SMS oglašavanja za KC Meridian.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moguće je da je prethodni korisnik broja bio prijavljen na servis (ukoliko ga je bilo)
 
"Poštovani,
Hvala što ste kontaktirali naš servis za pomoć korisnicima. Molimo Vas da nam pošaljete broj telefona kako bismo mogli da proverimo da li ste prijavljeni na neku od naših usluga, te kako bismo mogli da Vas odjavimo ako je to slučaj"


Ovo je njihov odgovor na moju opomenu pred tužbu. Isto dobio tu VAS poruku od Meridiana.
 
Poslednja izmena:
Preko fejsa su mi odgovorili da nisu u mogućnosti da blokiraju servis već da ja to učinim u sms aplikaciji. Poslao sam im ponovo poruku ovaj put preko četa pozivajući se na Zakon o zastiti potrošača i član 20, stav 2 u kojem stoji: bla, bla, Vi, Telenor, posredno dopuštate lažno oglašavanje jer korisnik Vase usluge (Meridian kladionica) skriva bitne informacije ili bitne informacije pruža neblagovremeno ili na nejasan, nerazumljiv ili dvosmislen način ili kada propusti da istakne poslovnu svrhu svog obraćanja potrošačima čime navodi ili preti da navede prosečnog potrošača da donese ekonomsku odluku koju inače ne bi doneo. Drugim rečima u sms poruci u kojoj mi se nudi putovanje u Holivud za 2 osobe i osvajanje 18000 evra ne stoji nigde cena prijave na VAS servis čime ste direktno prekršili Zakon o zaštiti potrošača i moraću Vas, ukoliko mi ne izađete u susret, prijaviti Ratelu. Tražili su mejl da mi odgovore. Videćemo šta će biti.
 
Promasio si adresu. Ako imas sacuvan taj SMS, skokni do trzisne inspekcije ili udruzenja za zastitu potrosaca, koji ce ih opet prijaviti trzisnoj inspekciji. Oni su nadlezni za lazno reklamiranje, a ne Telenor
 
"Vasa prijava za DDOR servis je realizovana."

Mts mreza, jutros dobio ovu poruku.

Sta da radim? Blokirao sam posiljaoca.
 
I ja! Isti tekst. Pola sata kasnije mi stiže info poruka od DDOR-a.
 
jel ste možda imali neki upit ka DDOR za neko osiguranje(kasko npr) pa u formi ostavili broj ?
 
Ja sam isto dobio SMS od 1414.

Jedino što znam da sam koristio putno osiguranje, ako to ima veze s ovim.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno