Šta je novo?

Produzni kabl za tastaturu i misa

Osbourne

Cenjen
Učlanjen(a)
06.04.2012
Poruke
162
Poena
169
Nailazim na suprotne reakcije oko toga vredi li ulagati u ovako nesto. Navodno, dolazi do prekida u koriscenju i nije vredno trosenja novca. Sa druge strane, ako se radi o kvalitetnijem kablu koji nije kineski (tipa Hama), onda je sve ok. Voleo bih da cujem iskustva ljudi ovde. Ne bih da ulazem u wireless periferije i da se plus bakcem sa baterijama ako je ovo varijanta koja zavrsava posao. Hvala unapred svima na odgovorima.
 
Ja sam koristio obicne no-name produzne.
Duzine do 0.8m rade ok i na lap i stonim, cak i za usb hard diskove.
Vec od 1.2m i duzi prave ponekad problem.

Sto se tice wirelessa, imam A4 tech tast. i misa preko 10god. Tast. je extra, radi besprekorno.
Mis radi, ali ume da prekida, a i sa mnogim drugim radio misevima nisam bio zadovoljan, pa i dalje koristim za kablom i na lapu.
 
Kao sto rekoh, ne bih da se bakcem sa baterijama i ovo bi moglo da bude mnogo elegantnije resenje ako zapravo radi kako treba.
 
mnogo je to novca za periferiju... mozda bih uzeo nesto wireless do 2,3,4 hiljade ili komplet do 5,6,7 ali kad bih znao da za to mogu dobiti menjanje ili punjenje baterija na tipa 2,3, 6 meseci a ne nedelju dve. kupio sam u medjuvremenu kablic od 1,8 m za misa da testiram. radi bez problema... kupicu i za tastaturu verovatno i resicu problem. Jedino ako postoji nesto sto se uklapa u ovu wireless varijantu, slusam preporuke ...:D
 
Nazad
Vrh Dno