Šta je novo?

Tesla L7 3G

Tesla 7 3g je isto 1.0, pogrešne su stavili specifikacije.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nakon 6 reklamacija i dva tableta dobio sam m8 3g. Za sada razlika je velika, mnogo bolji m8...

Sent from mTalk
 
Milane, sta su ti bile reklamacije? Na mom ima mrtvih piksela, a pre jedno tri meseca kada nije hteo da se upali, zamenili su mi plocu i vratili stari krs...
 
Moracu i ja ovaj moj da saljem na servis napuni bateriju na 57% ni makac da vide do cega je inace vec mu je menjan ekran u garanciji posto je crkao sam od sebe cak sam ga i resetovao na fabricko i stavio 3 aplikacije samo ne vredi nece da puni vise od toliko pa se nadam da ce da daju novi ili m8 3g ko ovaj sto je dobio posto bi mi odgovarala i ta varijanta
pozdrav
Edit:izgleda je crkao punjac posto na punjac od vivaxa tpc 800 dual os puni bez problema
 
Poslednja izmena:
Milane, sta su ti bile reklamacije? Na mom ima mrtvih piksela, a pre jedno tri meseca kada nije hteo da se upali, zamenili su mi plocu i vratili stari krs...
4 puta se ugasio i nije reagovao na punjac, svaki put su upisivali novi softver i posle cetvrtog puta mi dali novi l7. Novi nije ispunjavao specifikacije navedene na kutiji, oni ga "servisirali" i kada je vracen uopste nije radio. Tada sam ulozio sestu ukupno reklamaciju sa zahtevom da dobijem drugi model.

Sent from mTalk
 
Evo jos samo 4 puta da se ugasi i da ne reaguje pa cu i ja dobiti novi - upravo se danas ponovilo pa moram u mts... :(
 
Prilikom ulaganja reklamacije trazi drugi model jer je poznat problem sa crkavanjem l7

Sent from mTalk
 
4 puta se ugasio i nije reagovao na punjac
Овај мој се угаси кад се батерија испразни и после је уметност да га упалим. Морам да покушам десетак пута али се увак на крају укључи. У последње време ми је увек у џепу, често га користим и још увек све ради нормално.
 
Popravili mi glupi tablet - zamenili plocu i displej. Imao je mrtve piksele, pistao je, tesko se palio, umeo je da ne "uhvati" mrezu ili wifi, resetovao se ponekad ako se stavi na punjac dok je upaljen...
Trenutno radi ok
 
Zamenom ploce, uredjaj potpuno ok - cak nije ni los. Neverovatno da postoje tolike razlike, sada nema onolikog zakucavanja, tablet upotrebljiv
 
Kakva su iskustva generalno sa ovim tabletom u kratkim crtama? i da li je dobar za pozive u mobilnoj mrezi? hvala
 
^ haha sto? :d tj. nisam mislio na ovaj vec na Tesla L7.1 3G... pardon
 
Ja imam teslu 7 3g.Tablet koji ne dozvolja va da na sd karticu iskopiram sliku,mp3 fajl?A šta reći nego đubre.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
I jos nesto drugar koji radi u Telekomu mi je rekao da na Tesla proizvode ubedljivo imaju najvise reklamacija.Od svih reklamacija 50% ide na ovu firmu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
hvala izbecicu ga :beer:
 
Pozdrav svima .

Da li neko mozda ima ideju, kako da flesujem ovaj tablet.

Posle factory reseta,javlja mi gresku kod ulaska u Android:Sistem UI has stopped.
 
Nekada davno su imali sekciju na sajtu gde su bili stock romovi za tablete, ali toga nema odavno, cak nema vise ni sekcije sa tabletima.

Mozda je jedino resenje da probas da nadjes koji OEM proizvod su iskoristili za taj tablet, pa da vidis ko ga je jos iskoristio i da probas da guglas kako se flesuje tablet tog brenda.


Mozda ti ovi linkovi pomognu, Teclast X70R je unutra isti tablet kao taj Tesla.

how-to-flash-teclast-x70-r-3g-update-to-android
 
Poslednja izmena:
Hvala.

Ako je kojim slucajem,nekome ostalo nesto od originalnih fajlova-firmvera,neka posalje neki link.
 
Nazad
Vrh Dno