Šta je novo?

Tesla L7 3G

Obrati pažnju na sitna slova - uslove dole.
 
Hvala za video, fino izgleda i video je tehnički dobar
 
nece ipak biti video o benchmarksima veceras, ne mogu da stignem

sto se tice klipova

imam opremu kakvu imam, pa ne mogu nesto vise od tog kvaliteta da napravim :/
 
Razmišljam da ga uzmem (da iskoristim klinca :)) ako je moguće probotzor istestiraj mu trajanje baterije.
 
Kupio sam ga juce, videcemo kako ce da se pokaze. Dobro radi za pocetak. Uradio sam odmah test na atutuu i ima nesto vise od 28k. U istom trenutku sam testirao i moj g2 imao je 39k+ a galaxy grand oko 19k. Kakvi su utisci korisnika koji ga duze vreme koriste?
 
Duže vreme? Pa pre tri dana se pojavio na VP lagerima, pre dva u prodavnicama, sem nekog insider-a iz CT-a, niko ih nema duže vreme.
 
Molio bih nekog ko ga koristi da kaze sta misli o njemu, baterija i slicno.
Zaintresovao me model, a ako mu je baterija imalo jaka, verovatno ga uzimam..
 
Какав је коначан закључак, вреди ли ових пара? Мене телефони више не занимају, узећу неки најглупљи а ово би било за остало, сурф и слично ... мада ако је дуал сим и може да се телефонира, биће баш употребљив. Мало ми је бзвз што мтс условљава да уговор потписује родитељ или старатељ, шта ако ја хоћу да купим некој деци која су ми род а нисам им ништа од овог наведеног??
 
definitivno 22k pravi, evo cetvrti put
sto se tice klipa, prebacuje mi se sa kamere na pc, pa dok ga napravim i okacim, valjda ce biti popodne

quadrant rezultat je inace 64k :D
ispade ovo po kvadrantu najbolji uredjaj od svih
 
definitivno 22k pravi, evo cetvrti put...

toliko sam i ja dobijao juce, u 2 navrata. pre toga, onih 17-18k.

Molio bih nekog ko ga koristi da kaze sta misli o njemu, baterija i slicno.
Zaintresovao me model, a ako mu je baterija imalo jaka, verovatno ga uzimam..

u skladu sa iskustvima nas nekoliko koji smo koristili tablet, mislim da mozemo konstatovati da baterija tableta obezbedjuje 4 sata neprekidnog rada. sad ti proceni kako ti to deluje.

... Мало ми је бзвз што мтс условљава да уговор потписује родитељ или старатељ, шта ако ја хоћу да купим некој деци која су ми род а нисам им ништа од овог наведеног??

pripremis oko 13.000 rsd i odsetas do najblize maloprodaje :)
 
Poslednja izmena:
Uzeo ja juce u mts-u, ako sarmirate zaposlenu radnicu ne treba vam dete, moja mala cerkica ima 2 godine pa sam uspeo da uzmem. Ja sam ga uzeo cisto kad je dzabe jer mi je trebala 4g kartica za ipad air. Sto se tice samog tableta baterija je jako slaba. Dete gleda malo u toku dana na youtube Masu i Medu, zena malo lista face i novine i do kraja dana prazan(ispod 4 sata aktivnog koriscenja). Moji utisci su da je mnogo spor a ono sto me posebno iritira je katastrofalan wirelles. Install ili update app u store puca i traje vecnost, svaki klip na youtube mora da zapne dok se ucita. Na ostalim uredjajima wifi mi radi besprekorno tako da nije do signala sigurno. Kamere su samo tu da se kaze da postoje, ekran nista posebno. Jedino sta je dobro u celoj prici je da je dobijen dzabe tako da za youtube za dete i navigaciju za kola koju planiram da instaliram bice ok. Mozda sam malo subjektivan jer sam na IOS-u i Windows phone-u vec duze vreme ali iskreno ocekivao sam malo vecu brzinu i fluidnost aplikacija.
 
Poslednja izmena:
hahaha

ja znam da quadrant nije bas pouzdan bench, ali radim ga ipak

ali ovoliki rezultati su smesni
 
Uzeo ja juce u mts-u, ako sarmirate zaposlenu radnicu ne treba vam dete, moja mala cerkica ima 2 godine pa sam uspeo da uzmem. Ja sam ga uzeo cisto kad je dzabe jer mi je trebala 4g kartica za ipad air. Sto se tice samog tableta baterija je jako slaba. Dete gleda malo u toku dana na youtube Masu i Medu, zena malo lista face i novine i do kraja dana prazan(ispod 4 sata aktivnog koriscenja). Moji utisci su da je mnogo spor a ono sto me posebno iritira je katastrofalan wirelles. Install ili update app u store puca i traje vecnost, svaki klip na youtube mora da zapne dok se ucita. Na ostalim uredjajima wifi mi radi besprekorno tako da nije do signala sigurno. Kamere su samo tu da se kaze da postoje, ekran nista posebno. Jedino sta je dobro u celoj prici je da je dobijen dzabe tako da za youtube za dete i navigaciju za kola koju planiram da instaliram bice ok. Mozda sam malo subjektivan jer sam na IOS-u i Windows phone-u vec duze vreme ali iskreno ocekivao sam malo vecu brzinu i fluidnost aplikacija.

Ocekivao si nesto od tableta koji kosta kao olovka za novi iPad?? Mislim dobro je da se butuje uopste
 
Uzeo i ja u mts-u , pprvi utisak je da nista ne valja al i ja uzeo zbog kartice sa netom inace je spor,baterija nikakva , ekran razocarenje , bas bas los uredjaj
 
Да ли је ово неки коначан закључак, не ваља ништа и не вреди ни динара?
 
evo ja cu danas testirati igrice i izbaciti klip, pa cu moci da dam konacan zakljucak

za sad mi je zakljucak da vredi onoliko koliko i kosta, jer za te pare ne moze da se nadje tablet koji je ujedno i mobilni telefon
cinjenica je da je sporiji od nekih prethodnih modela zato sto je clock nizi, ali je i cinjenica da se zbog toga ne greje

tako da ce svako imati mogucnost da uredjaje bira po nekom svom ukusu

ja cu ovaj uredjaj verovatno kupiti majci za rodjendan, posto je njoj problem da koristi mobilni telefon jer joj je ekran premali, zato sto vidi samo na jedno oko i to slabo
sa ovim tabletom se igrala neko vreme i odgovarao joj je, jedina primedba joj je bila da su ikonice mogle da budu malo vece, s obzirom da je ekran 7 inca
ali verujem da to mogu da namestim uz neki launcher

verujem da ce dobar deo kupaca, kupiti ovaj tablet zbog primamljivog paketa u mts, ali to nije nista lose
 
Jel može Tesla L7 3G da se koristi i za pozive i SMS, tj. kao mobilni telefon?

Ja sam ukapirao da može samo za data, nisam posle ni proveravao to.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno