»RSS Benchmark sajt

Strana 10 od 32 PrvaPrva ... 6789101112131420 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 136 do 150 od ukupno 466

Tema: Tesla L7 3G

Member
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        7.635
      2. Moja mašina
        • CPU: G3220
        • MoBo: Gigabyte GA-H81M-HD3
        • RAM: Corsair XMS CL9 4GB 1600MHz
        • VGA: Intel HD интегруша
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: Seagate ST3000DM008 i ST1000DM003
        • OPT: LiteOn iHAS324
        • Case: Chieftec Matrix MX-01WD-D
        • SND: Realtek ALC892 High Definition 7.1-channel интегруша
        • LAP: HP ProBook 4710s
        • INET: Kablovska
      3. Наравно, мора да има и 3G везу, а није лоше и да је дуалсим па да може плус да се разговара/пишу поруке.

Member
        Na forumu od
        Jan 2012
        Poruka
        98
      5. Moja mašina
      6. @Ilion
        Ne baš svakog dana,vikendom kad sam dnevna ga koristim i svaka noćna, *mjau**mjau**mjau* ne smem da dremas na poslu

@proboj
        MI koji koristimo tablet i koji posedujemo isti imamo pravo da iznese svoje mišljenje i svi se slažemo da je đubre, ti si ga za sedam dana koristio možda po jedan ciklus baterije i nemaš pravu sliku o ovom tabletu,inače nemam Apple i nisam ga nikad imao,imam Sony Xperia Z ultra i tablet nexus koji će napuniti treću godinu za dva meseca i i dalje je mnogo bolji od tesle

Member Avatar korisnika milojkovstojko
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        795
        Gledao sam tvoje recenzije i drago mi je da neko sa foruma to radi. Dobre su ne osporavam. Ali smatram da bespotrebno branis Teslu. Kao da te Ct placa za to.
        Nexus 5x

Member Avatar korisnika probotzor
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.130
      9. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro 13 2015
      10. ne placa me niko :/
        nije da branim teslu, nego jednostavno nema smisla porediti premium tablete sa tabletom od 100e dok je sledeci takav identican samo asus 150e

nije da za 100e moze da se ocekuje nesto vise od ovoga sto nudi
        bas zato sto sam probao svaki tesla tablet na minimum nedelju dana mogu to da kazem
        a i zato sto sam probao dosta tableta konkurentnih brendova

jednostavno, za te pare ne moze da se ocekuje vise

zato uvek i postoji opcija da se neki uredjaj ne kupi i bas iz tog razloga i snimam klipove

na njima se vidi i sta radi i sta ne
        ekran doduse ne moze bas verodostojno da se prikaze, ali se i tu vidi razlika medju ekranima
        Menjao probotzor : 25.09.2015. u 23:57

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        795
        Za te pare se ne kupuje 3g dual sim tablet vec za 150e kako si i sam naveo. Vec dosta dugo ovde po forumu pljuju Tesla tj. Ct. Ja kazem iskljucivo za ovaj uredjaj bacene pare. Bolje polovan nexus iz 2012.
        Nexus 5x

Member Avatar korisnika djordjemalisic
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        136
        Vi svi pricate da se za 50eur vise moze dobiti bolji tablet, da li vi shvatate da je to za 50% veca cena?

Za 50eur vise ovaj tablet je mogao da ima i 2gb rama i bolji ekran i vecu bateriju, ali to bi bila potpuno druga prica i to ne bi bila ova klasa uredjaja, a onda bi svi kukali kako je tablet preskup.

Jos nesto, ja stvarno ne znam kakvi su primerci vama zapali, ali ja nemam ni hardverske ni softverske probleme koje ste navodili.

Member Avatar korisnika cozmo
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        1.336
      14. Moja mašina
        • CPU: 286/16
        • MoBo: IBM
        • RAM: 2MB
        • VGA: EGA/VGA
        • HDD: 40MB
        • Ostalo: ZVER
      15. Dok meni ne stigne tablet, kolega mi je preneo utiske. U radu je solidno brzi od nasih poslovnih telefona a to su Huawei 620 S. Taj telefon je brz, fluidan i nikad nije bilo kocenja osim ako bas poteras 6 aplikacija odjednom. Kaze da Tesla radi brze od njega. Ako je tako, a nema razloga da laze, onda ili je ponekom ovde zapao los primerak ili je instalirana neka aplikacija koja ga je ubila pa koci. Naravno ostaju velike zamerke za ekran, a baterija ja 3G ode za 3 i po sata cak iako se ne koriste zahtevne stvari. Takodje kaze da mu je wifi odlican, a vidim da je neko napisao da ne valja. A ja cu napraviti recenziju cim mi stigne, bilo pozitivna ili negativna.

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        795
        Meni baterija ni jednom nije izdrzala tri sata na 3g
        Nexus 5x

Member Avatar korisnika cozmo
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        1.336
      18. Moja mašina
        • CPU: 286/16
        • MoBo: IBM
        • RAM: 2MB
        • VGA: EGA/VGA
        • HDD: 40MB
        • Ostalo: ZVER
      19. Zavisi sta koristis, i da li imas neku power intensive aplikaciju. Recimo Viber je u stanju i da na wifi ubije bateriju na bilo kom uredjaju za 3 sata ako ga koristis non stop. Samo viber, kamoli sta drugo. No, i on kaze da je baterija slaba kad je tablet na netu. Ipak, na brzinu nema zamerki uopste, a ako radi brze od Huawei 620 s onda sa te strane prigovora nema. Tablet mi danas stize (stigo sms) pa cemo da vidimo, za klinca mislim da ce biti potaman i skok unapred jer sad koristi Lumiu 435 DS.

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        795
        Ja sam ovaj odbio da poklonim sestricini u kupio joj tab3 upravo zbog ekrana. Ekran je katastrofa za oci.
        Od programa sam jedino instalirao sudoku.
        Menjao milojkovstojko : 26.09.2015. u 09:45
        Nexus 5x

Member
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        394
        Nekom i ovako loš tablet može da odgovara,i u to ne treba ulaziti.Međutim,kakva je to firma koja pusti onako loš update?

Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        795
        SLazem se sa tobom, neko nema da izdvoji 50e za bolji i jedva skupi za ovaj. Takva su vremena, ali mislio sam ko moze da se nategne i doplati, necu mu biti zao.
        Nexus 5x

Member
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        394
        A šta fali Asus fonepad tabletima,jesu skuplji,ali mnogo bolji.Oko 15kje prošlogodišnji model,dok jemodel za ovu godinu oko 17k.

Member
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        394
        Sad se setih još jedne,za mene bitne,mane.Naime moj Tesla nije dozvoljavao nikakvo prebacivanje podataka na sd karticu!

Member Avatar korisnika probotzor
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.130
      26. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro 13 2015
      27. Citat Citiram korisnika: zoranbkv Pogledaj poruku
        A šta fali Asus fonepad tabletima,jesu skuplji,ali mnogo bolji.Oko 15kje prošlogodišnji model,dok jemodel za ovu godinu oko 17k.
        fonepad tableti su u rangu prvog tesle l7 i jos nemaju 2gb rama kao on, tako da ne znam sta znaci mnogo bolji...nisu bolji ni od njega ni od ovog tesle, probao sam svaki
        bas sam pre neki dan gledao ekran i na njima, to im je jedina prednost, jer su boje bolje...kuciste je klasican asus low budget skripavac koje stavljaju na sve jeftinije uredjaje
        zenpad 7 koji je ovogodisnji naslednik fonepada je identican kao ovaj tesla l7 3g, samo da izadjem iz obaveza, prikazacu ga na kanalu, a kosta oko 18-19k dinara
        i njemu je jedina prednost to sto ima bolje boje na ekranu, ostatak hardvera je apsolutno identican

meni iskreno asus u srbiji ne uliva poverenje

meni je puna kuca asus uredjaja, mobilni mi je asus, ali ne daj boze da se nesto pokvari, garanciju je nemoguce ostvariti
        prepirao sam se sa njima vec u nekoj temi oko toga

vrlo je slaba ponuda tableta sa funkcijom mobilnog u tom nizem segmentu

tako da ono, znepad 7 je super za one koji hoce isto ovo, ali da ga plate vise i budu mirni zato sto je asus poznat brend
        Menjao probotzor : 26.09.2015. u 11:05

Strana 10 od 32 PrvaPrva ... 6789101112131420 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •