Šta je novo?

Tesla L7 3G

mighty78

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruke
3,547
Poena
270
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-14600K / Thermalright Burst Assassin 120 RGB
Matična ploča
Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI
RAM
32GB (2* FURY Beast 16GB 5600MHz DDR5)
GPU
Sapphire Pulse RX 6700 XT 12GB
Storage
ADATA SX8200NP 2TB / ADATA SX8200NP 2TB / Samsung 860 EVO 1TB / WD Gold 6TB
Zvuk
Marantz SR3001 / Monitor Audio Bronze BR5 / Sony MDR-DS6500
PSU
Seasonic Focus GX-850
Kućište
Antec NX200M
Monitor
MSI G32CQ5P
Miš & tastatura
HP X220 Gaming / BlitzWolf BW-KB2 Gateron yellow optical
Laptop
HP Elite Dragonfly G3
Tablet
Samsung Galaxy Tab S6 lite
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S23+
Pristup internetu
  1. Optički internet
Evo i Tesle sa 3G-om.

TeslaL73G.jpg

Specifikacije:

teslaL7-3g.jpg

SoC je lepo iznenađenje, novi Atom X3-C3230RK koji je Intel pravio u saradnji sa Rockchip-om, QC Intel sa Mali 450 MP4 grafikom, kao i Android 5.1 u startu.

Ekran jeste IPS ali samo 1024x600 (16:9) i baterija svega 2800mAh, ali za tablet sa Intel SoC-om i 3G-om sa MP cenom od ~100€ kod nas i nisam više očekivao.

Za ove pare ne deluje loše na papiru, videćemo realizaciju.
 
U CT-u ga ima na VP stanju koliko vidim, verovatno i u prodavnicama uskoro.

EDIT: Pojedine radnje ga već imaju po preporučenoj MPC.

Još samo da vidimo review. Mene najviše interesuje kako radi taj X3-C3230RK, budući da se pojavilo još uređaja sa istim.
 
Poslednja izmena:
umeju radnje na sajt to da izbace malo ranije,a da ga jos nemaju u ponudi
danas sam bas bio po radnjama i nisam ga video
 
Nekima će sigurno biti interesantan zbog 3g a. Ali su se trebali potruditi, da ugrade, jaču bateriju, šteta zbog toga ....
 
Da je baterija barem 3500mAh uzeo bih ga, ali baterija je brate bas slaba...
 
Još samo da vidimo review. Mene najviše interesuje kako radi taj X3-C3230RK, budući da se pojavilo još uređaja sa istim.

Nije baš neki revju, ali ima nekih prikaza takvih uređaja sa atom x3 procesorom, ne znam baš da li je isti model. Na tiny deal imaju ova dva : http://www.tinydeal.com/index.php?m...eyword=atom x3&categories_id=&cat_change=true

A ima i neki teclast, ali mislim da je dvojezgarni atom x3

Evo, ruski unboksing i kratak pregled Chuwi Vi7 7" : https://www.youtube.com/watch?v=w02Q1fVccNc
 
Da je baterija barem 3500mAh uzeo bih ga, ali baterija je brate bas slaba...

to jeste mala baterija za intel procesore koji su do sada bili u tesla tabletima

ovi sofija procesori bi trebalo da budu stedljiviji, tako da ja recimo necu da pricam nista na racun baterije dok ne probam
ako sot bude manji od 4 sata, baterija je bas slaba
 
Taj procesor je oko duplo slabiji, od bay traila, ne sećam se tačno kojeg modela, ali sigurno se odnosi na najčešći bay trail za tableta, zato mu je verovatno i potrošnja dosta manja

Ali , ipak snaga baterije nikada nije suvišna
 
veleprodaja :)

nisam imao nesto preterano vremena da ga analiziram, iako se tu i nema bog zna sta novog videti. kao i do sada u tesli, gotovo bazicni lollipop, sa tek ponekom modifikacijom.

baterija > deluje mi slabasna > vrteo sam .mkv na full brightness > nepuna 4h do gasenja.

sad ce antutu...
 
Probotzor, you have Failed this Forum !!!(and your fans!)
 
w7406 oznaka tablet na ratelu.
 
u prvom pokusaju, unverified score je bio nesto preko 27k. svaki sledeci put, kao na ss.
 
Možda loše hlađenje pa CPU ide brzo u throttle.

Koliko sam video po netu skoro identična HW konfiguracija sa istim SoC-om za Asus Zenpad C 7.0 daje 24-25K na Antutu, samo je baterija (3500mAh) 6-9h zavisi gde sam čitao.
 
Na ruskom forumu, neki likovi, što su kupili sličan tablet su ustanovili, da procesor radi na 900 mhz, a ne na deklarisanoj frekvenciji, da li to ima neke veze a rom om , ne znam ....

Inače, jedva čekam video :)
 
na kutiji pise up to 1,2ghz, tako da je moguce da radi na 900

snimio sam unboxing za sada, verovatno ce biti benchmarksi predvece, a ostalo sutra i prekosutra

na prvi pogled mi je tablet jako zanimljiv i da nemam neki tablet, ovaj bih verovatno nosio

jedino mi smeta sto se tesko skida poklopac ispod koga se ubacuju sim kartice
 
Što ne postaviš unboxing na jutub sada, baš me zanima ....
 
pa hocu, uploaduje se
nece biti bar jos sat i po

imam samo 2 megabita upload, sto znaci da uploaduje oko 200kbps
 
Ok, ja sam u stand by modu , za video :type:
 
Poslednja izmena:
Hmm, stigla mi ponuda od MTS-a uz račun:

tl73gmts.jpg

24*599din=14.376din

Ispada da 24 meseca po 5GB košta ~ 1.500 din ako se uzme u obzir MP cena Tesle.

Naravno koliko je interesantna, zavisi od toga kako se tablet pokaže, ali opet za tablet za klince i sl. 600 din mesečno i nije neka svota.
 
Nazad
Vrh Dno