Šta je novo?

Xiaomi Mi4c

Za ovog korisnika je bačeno i dinar preko telefona od 1gb

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Čekaj, znači svi moraju da koriste telefon kao ti da ne bi ništa bilo bačeno?
 
Kad' citas, tako nekako :D
 
Ne kao ja nego kao što je telefon napravljen i osmišljen.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zar telefon nije napravljen za primanje poziva i slanje SMS-ova prventstveno?
 
Telefon da,smartfon ne.
 
Kako to? Ti ne primaš pozive na svom smartphone-u?
 
Nikad, teme citam uvijek najnovije postove. Generalno nemas nijedan jedini argument sem sto se nexus zove nexus pa je po defaultu najbrzi.

Imao sam nexus 5 jako dugo, nista losije mi4c ne radi od njega. Isto tako nista sporije ne radi nego m9.

A koji argument vise da ti dam od fluidnosti i multitaskinga? Pa to je osnova dobrog smartphone uredjaja. Za tvoju upotrebu je i telefon sa giga rama puna kapa.
Lik sa teme na temu skače i vrti dve reči, stručnjak za telefone koje ne poseduje. Ovaj fon jako lepo radi, meni jedino ne leži njegov UI.
Ma jok, treba da smaram o tome da li krvare usi kada se pojaca na max i gde bas najvise gruva.
Ti ne razumeš za šta služi 3gb rama. Tebi bi isto radio i telefon od 1gb. Bacio si pare.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Upravo tako, ali tesko je to objasniti.

Xperia Z2
 
A koji argument vise da ti dam od fluidnosti i multitaskinga? Pa to je osnova dobrog smartphone uredjaja. Za tvoju upotrebu je i telefon sa giga rama puna kapa.

Ma jok, treba da smaram o tome da li krvare usi kada se pojaca na max i gde bas najvise gruva.

Upravo tako, ali tesko je to objasniti.

Xperia Z2

Nema potrebe nikom ništa da objašnjavaš. Telefon će svako koristiti kako njemu odgovara. Evo ChobbyNS uopšte ne koristi telefon za razgovore. Šta sad i njemu treba da objašnjavaš da je u krivu?
 
Nije poenta da objasnim korisnicima vec da se ne dovode u zabludu ljudi koji planiraju kupovinu. Kad dodju ovde pomislice da je Nexus smesan pored ovog telefona.

Xperia Z2
 
Ko kupi telefon na osnovu onoga što pročita na forumu taj i treba da bude zabluđen
 
Ko kupi telefon na osnovu onoga što pročita na forumu taj i treba da bude zabluđen
Zasto ne? Pa valjda forum i sluzi da bi se bolje informisao o telefonu od clanova koji ga koriste. Evo npr. Nexus 6P nemas gde da probas i moras da se oslonis na testove (koji meni nista ne znace) i na iskustva ljudi sa foruma.

Xperia Z2
 
.
Upravo tako, ali tesko je to objasniti.
Xperia Z2

Jeste tako, ali se ne treba opterecivati oko toga(kesiranja i slicnog). Svako koristi drugacije telefon. I najvaznije je da je covek zadovoljan radom telefona. Imao Nexus 5, imao M9, sad Xiaomi. Samo se bez veze raspravljate. Ako mu je brz UI, cemu onda rasprava. Ne laze valjda covek, jbt.

Sto ne ispostujete njegovo misljenje?
Kapiram da ulazite dublje u ovo kesiranje(kao i ja), ali sve ovo na forumu je pocelo opasno da smara, iskreno kazem :(
 
Slazem se sa tobom ali niko rec ne bi rekao da nije pocela prica kako bolje radi od Nexusa.

Xperia Z2
 
A ponovo zašto neko ne sme da kaže da njemu bolje radi od Nexusa? Po čemu je bilo ko drugi kompetentan da sudi ako on sam nije isprobao istu tu kombinaciju telefona kao taj korisnik koji je formirao svoje mišljenje. Ako on ima svoje mišljenje i ti Batače imaš svoje, zašto ga ti forsiraš i namećeš dok drugi to ne rade?

Kao što reče Žile, imam utisak da previše mašete ovde svojim egoima dok ste u pravom životu manji od makovog zrna.
 
Slazem se sa tobom ali niko rec ne bi rekao da nije pocela prica kako bolje radi od Nexusa.

Xperia Z2
Ne sećam se da je iko rekao da radi bolje od nexusa 5, možda jeste, možda nije.
Da je to neko rekao, rekao bi tako jer je koristio oba telefona.

Da li si ti koristio oba telefona?

Takodje, iznad je postavljen uporedni test gde se vidi da mi4c zaista radi bolje od nexusa. Ajde postavi neki uporedni snimak gde se vidi da nexus radi bolje od mi4c pa da komentarišemo snimak dalje.

Takodje, da li si video koliko je žut ekran na nexusu? Jel to zbog keširanja tako? Kada telefon ekstra kešira on treba da ima inferioran ekran?
 
Ili je loš wb kamere ili loš primerak nexusa, 5x ima savršenu belu
 
Nisam koristio Xiaomi jer nisam imao prilike. Koristio sam Nexus 5 na kratko, Nexus 4 i Nexus 7 svakodnevno koristim i znam kako rade. Onaj uporedni test je smesan jer 5x moze ono da drzi u ramu bez problema. Za ekran ti je Vojkan odgovorio.


Xperia Z2
 
Sta te kvalifikuje da pises po temi onda ?

3gb mi sluzi da ne razmisljam o tome sta ce biti sa aplikacijom kada je gurnem u bckgrnd. A sto se tice brzine otvaranja, super sto ce neko otvoriti 0,3 sec brze app od mene i doci na jucerasnje vijesti ili pregledati postove od prije 7-8 sati.
 
Kad cete vec jednom svatiti da nexus telefon je osmisljen samo da bude cist android na njemu, nije on osmisljen da bude najbrzi, najbolji, vec samo da ima taj android i najduzi i najbrzi updejt na novu verziju. Inace sto se tice svega ostalog to su prosecni telefoni, tj osrednji jer sve im je osrednjeg kvaliteta ( kamera na primer).

Nikad ne gasim aplikacije, uvek su u pozadini, i najvise mrzim kad na TT imam obavestenja o novi postevima, otvorim ga, a ono na poslednjem sto sam citao, da bi video novo uvek mora refresh, Koji ce mi to onda ako ne radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Sta te kvalifikuje da pises po temi onda ?

3gb mi sluzi da ne razmisljam o tome sta ce biti sa aplikacijom kada je gurnem u bckgrnd. A sto se tice brzine otvaranja, super sto ce neko otvoriti 0,3 sec brze app od mene i doci na jucerasnje vijesti ili pregledati postove od prije 7-8 sati.
A sta tebe kvalifikuje kada nisi koristio 5x?

Kad cete vec jednom svatiti da nexus telefon je osmisljen samo da bude cist android na njemu, nije on osmisljen da bude najbrzi, najbolji, vec samo da ima taj android i najduzi i najbrzi updejt na novu verziju. Inace sto se tice svega ostalog to su prosecni telefoni, tj osrednji jer sve im je osrednjeg kvaliteta ( kamera na primer).

Nikad ne gasim aplikacije, uvek su u pozadini, i najvise mrzim kad na TT imam obavestenja o novi postevima, otvorim ga, a ono na poslednjem sto sam citao, da bi video novo uvek mora refresh, Koji ce mi to onda ako ne radi kako treba.

Prosecan telefon? Prosecna kamera? O kom Nexusu ti pricas?

Xperia Z2
 
O 5x konkretno, dok 6p je malo bolji mozda zbog huaweia ko ga proizvodi, pa eto malo da se izreklamiraju
 
Druže iste kamere su na oba modela.
Informiši se malo.
 
A posebno hardver u 6P nije prosecan. Stvarno se informisite malo pre ovakvih izjava.

Xperia Z2
 
A sta tebe kvalifikuje kada nisi koristio 5x?

S obzirom na to da sam 2 od poslednjih 5 godina koristio Nexus proizvode itekako mogu da kazem sta mislim a da me zabolje sta vi procitaj-prepricaj poznavaoci imate da kazete na to.

I pored N5 koji sam dugo koristio i koji me sluzio odlicno, daleko od toga da je bio savrsen telefon sve ukupno. A jedino tako mogu da gledam telefon i da li mi odgovara ili ne. Sa tim istim Nexusom nisam srecom imao problema kakve su imali drugi korisnici i zalili se bas ovjde na forumu, od vibracije, zutila, klimavih tastera itd. itd.

Dakle,opet te pitam sta tebe kvalifikuje da pises u ovoj temi?
 
Nazad
Vrh Dno