Šta je novo?

Xiaomi Mi4c

Verovatno ću da probam, mislim da nema drugog rešenja. Hvala puno!
 
Da li je neko probao najnoviji xiaomi.eu rom, izašao 29.juna?
xiaomi.eu_multi_MI4c_V8.5.1.0.NXKCNED_v8-7.0.zip
Kakvi su utisci ?
 
Verovatno ću da probam, mislim da nema drugog rešenja. Hvala puno!

Ja jesam,nista posebno,sve isto kao i na proslom,jedina razlika,imas da layout podesavas koliko ces ikonica 6x6 i te fore to je ok i ima odmah slow mo u kameri,ne moras da spustas na hd da bi mogao da ga upalis.i to je to.A da i font je nekako deblji i ikonice manje malo..
 
Da li je neko probao najnoviji xiaomi.eu rom, izašao 29.juna?
xiaomi.eu_multi_MI4c_V8.5.1.0.NXKCNED_v8-7.0.zip
Kakvi su utisci ?

Ja jesam,nista posebno,sve isto kao i na proslom,jedina razlika,imas da layout podesavas koliko ces ikonica 6x6 i te fore to je ok i ima odmah slow mo u kameri,ne moras da spustas na hd da bi mogao da ga upalis.i to je to.A da i font je nekako deblji i ikonice manje malo..
 
Šta si tačno primetio da je bilo bolje na LP ?

Generalno mi je dosta bolje radio,ovaj bas ume da zabada,malo je bat slabija.Na 8.1.3 je bas fluidno bilo i bat mi je bila malo bolja.Ovde antutu jaci za 2k i ima nekih forica koje mi se svidjaju pa se zato me vracam na LP.Ali ako nastavi ovako da secka,mozda i pobegnem nazad :D
 
Koja je najstabilnija verzija Xiaomi.eu roma koja nema onaj bug sa sporim download brzinama, sa pregrevanjem i ima srpski jezik? Znam da su iz nekih verzija izbacivali srpski pa su ga posle vratiti.
 
Koja je najstabilnija verzija Xiaomi.eu roma koja nema onaj bug sa sporim download brzinama, sa pregrevanjem i ima srpski jezik? Znam da su iz nekih verzija izbacivali srpski pa su ga posle vratiti.

Po mom misljenju najfluidnija mi je 8.1.3. i kod nje mi nije bilo pregrejavanja,e sad sto se download-a tice nisam siguran,ali mislim da je ok,jer sam ga do skoro koristio.Uglvnom su sve verzije na LP ok,ali na nugatu ima problema samo sto se bagovanja tice,inace je sve ok.
 
Gledao sam, poslednja LP verzija koja ima srpski jezik je 6.9.22 ali ona ima download bug. Poslednja LP verzija uopšte je 6.12.22, ona nema download bug Al nema ni srpski :D Moraću izgleda iz nje da izvučem DownloadProvider.apk i da predacim u 6.9.22
 
Gledao sam, poslednja LP verzija koja ima srpski jezik je 6.9.22 ali ona ima download bug. Poslednja LP verzija uopšte je 6.12.22, ona nema download bug Al nema ni srpski :D Moraću izgleda iz nje da izvučem DownloadProvider.apk i da predacim u 6.9.22

Jedino tako..Srecno :D
 
Instalirao sam MIUI 8.5.1 sa xiaomi.eu sajta i ne mogu da odem u recovery mode, telefon se ugasi. Rec. mode mi treba da bih instalirao Supersu.

I ja sam trenutno na tom zadnjem 8.5.1 rom-u ali nemam sa tim problem. Ulazi normalno u recovery. Probaj da ponovo flešneš recovery. To je 2 minuta posla.
 
Instalirao sam MIUI 8.5.1 sa xiaomi.eu sajta i ne mogu da odem u recovery mode, telefon se ugasi. Rec. mode mi treba da bih instalirao Supersu.

Zato sto ti je vrv bio LP twrp pa ti ga je obrisao kad si sistem ubacio, skini twrp za nougat i flesni ga,imas link na 137 strani.
 
Morao sam da otključam bootloader, zatim instaliram najnoviji twrp i onda SuperSu.
Kada sam sve to odradio vidim da mi sistem ne detektuje SIM karticu.
Zbog ovoga sam ponovo morao da instaliram ROM, sve ukupno 3-4 sata smaranja.
 
I ja sam se iscimao jer mi je ovaj najnoviji xiaomi.eu rom zakljucao bl a žešće je sr.nje naspram lineageos-a. Pa me zezao isto twrp, pa nije hteo da pokrene sistem nego stalno u recovery pa flešni ovaj pa flešni onaj... Nema više ništa osim los-a. Najbolji je.
 
Ja ne, ali mogu da pohvalim LOS TS 20170614 build. Radi stabilno a baterija sabija [emoji41] Toliko dobro drži bateriju da sam prebacio od balanced na fast tako da radi sada još brže i glađe a baterija je i dalje ok. Čak su patch-ovali rom tako da radi najnovija google camera (panorama mod radi sjajno). Sve u svemu ko hoće stabilan "daily driver" custom rom preporučujem LOS TS [emoji4]

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Da tj ništa nisam dirao što se toga tiče. Samo sam prebacio profil na jedan stupanj iznad balanced, pošto je na balanced baterija bila previše dobra za moje potrebe a hteo sam brži fon [emoji4]

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Hteo sam da se vratim na miui da bi se igrao sa temama i ostalim zafrkancijama i da dobijem bolju kameru, ali ovaj los ts neće da izbaguje [emoji1]

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Jel' znaš kako da se podesi na LOS-u da mi pokazuje slobodan ram na recent apps screen-u?
 
Ima li neko preporuku za bateriju za ovaj telefon, da je kupio i da dobro radi? Ova u njemu je bas propala, dešava se da se ugasi na 45%, prikacis na punac on pokazuje preko 50, ili se broj random promeni posle reseta telefona...
 
Nazad
Vrh Dno