Šta je novo?

Xiaomi Mi4c

I meni deluje pristojno, a i cena je pristojna.
 
Odkad su usli kinezi na trzistu i poceli da prave best buy, da guraju sto bolji hardver,da prave dobre telefone za mnogooooo niske cene ( u odnosu na konkurenciju) sve je teze naci i izabrati idealan telefon, ne znas koji!
 
229dolara je u oppomart a oni su obicno skuplj od ostalih tako da verujem da ce biti cena 200 dolara
 
16gb prostora bez sd kartice ga sakati.. Nista posebno. Ocito da kupuju vreme do predstavljanja mi5 i mi note 2
 
Sta znaci samo ? Svi njihovi telefoni su za kinu ,sem mi4i i mi4(posto se valjaju u indiji) ,pa mogu da se koriste ovde :)
 
Sim Card: Dual 4G SIM (2 x micro), Dual Standby
supports 4G, 3G, 2G network, but does not support two slots using 4G network simultaneously. If one SIM card is using 4G /3G network, the other SIM card can only access to 2G network.

Capacity: RAM: 2GB RAM LPDDR3
ROM: 16GB | 32GB Flash eMMC

Chipset: CPU: Snapdragon™ Snapdragon™ 808 CPU, 1.8GHz
GPU: Adreno 418 GPU

Screen: Display Size: 5" Sharp/JDI Full HD display
Resolution: 1920 x 1080 resolution, 441 PPI
Multitouch: Yes
Technology: All-new Sunlight display with hardware-level,pixel contrast adjustments
IPS 178° wide viewing angle

Camera: Rear Camera:13MP Sony/Samsung camera,5-element lens, f/2.0 aperture
Front Camera: 5MP front camera,5-element lens, f/1.8 aperture
Features: Two-tone flash,Supports manual mode, real-time HDR, Torch Supports 1080p video recordings
Others: 5-element lens, f/2.0 aperture

Network and Wireless Connectivity: 4G FDD-LTE: Bands 3(1800MHz) / Bands 7(2600MHz)
3G WCDMA: 850 / 900 / 1900 / 2100MHz
2G GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
GPS:GLONASS,Positioning by BDS(BeiDou Navigation Satellite System)
Bluetooth:Bluetooth 4.1,Bluetooth HID
WiFi: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac wave 2 include MU- MIMO, supports 2.4GHz and 5GHz bands
Dual-band Wi-Fi 2.4/5GHz,Wi-Fi Display,Wi-Fi Direct
OTG:Yes

Battery capacity and life: 3120mAh all-day battery
Sony/Samsung/ATL 4.4V lithium-ion polymer battery
3120mAh (typ)
3030mAH (min)
Standby Time: About 2~3 days

Sensor: Electronic compass,Gravity sensor,Light sensor,Gyroscope,Hall sensor,Proximity sensor

Hi-Fi System: ESS ES9018K2M DAC chip, use OPA1612 professional operational amplifiers
24-bit/192KHz lossless playback

Gravity Sensor (Note: Sensor Mobile handheld or placed in a direction transverse grip the phone will automatically translate into cross-screen display.), Proximity sensor (Note: When the phone is turned on, if you block the proximity sensor, the screen automatically black), light sensor (Note: according to the ambient light intensity and automatically adjust the screen backlight or keyboard light brightness or switch)
 
Poslednja izmena:
Model sa 32gb rama i 3gb memorije ce biti pun pogodak. Jos da mu i cena bude konkurentna i to je to.
 
Mislim da takav nece ni postojati :)
Ali ajde da sacekamo predstavljanje
 
Pa jos pre ~10 dana je najavljen ... 24septembar predstavljanje , pocetak oktobra dostupan.
Uglavnom u dve verzije ce dolaziti , sa 2gb i 3gb rama , odnosno sa 16gb odnosno 32gb interne memorije. Sve ostalo je identicno.
 
Poslednja izmena:
millet 4C so the final price should be 1,499(235$ u kini) yuan this grade.
Preprodavci sigurno oko 300,290$ na startu

Pa da. Menja mi4 od 2gb kao sto sam napisao pre par dana u onoj drugoj temi.
 
Poslednja izmena:
s_c73992481c2b408e81e2654f8196bdf7.jpg


Napokon su napustili onu "papirnu" kutiju [emoji15]
 
Ovaj 3/32 je baš dobar i nije skup. E sad, malo je geylish i ne znam kakvi su sa softverom (nove verzije i sl.).
 
Softver update svake nedelje! ^
 
Можда ће неког занимати ово. Од 1.10 примају поруџбине на gizchina.com - европски огранак. Испоруке крећу од 10.10.
 
Misliš iz evropskog skladista sa shop.gizchina.com? gde si to video? Inače isporuke im kreću od 28.09 za skladište iz kine ako sam dobro video.

Ja čekam da nađem negde crnu verziju 3/32GB za normalne pare, našao sam na geekbuying ali je isporuka tek od 25.10.
 
Poslednja izmena:
Да, мислим на европско складиште. Послао сам им мејл и питао за испоруку из Кине, а они ми одговорили ово што сам написао. Ако су лагали мене, и ја лажем вас.
 
Računaj da se tako šalje uglavnom DHL-om plus su cene u evropskim skladištima uvek nešto veće.
 
Standardno za Xiaomi telefone iz srednje/više klase...i funjarski, da. Ne ugrađuju slot za karticu i praktično te forsiraju da kupiš skup5u verziju samo zbog memorije...dok kod jeftinijih modela (Redmi 1s, Redmi Note/Note 2) imaš MicroSD slot iako ti on više treba na jačim modelima ih mahom koriste "power useri". Van pameti, ali...profit, krastavac.
 
Jel se zna koji ekran ide. Sharp ili uvaljuju i onaj pegasus?
 
Nazad
Vrh Dno