Šta je novo?

Emmi/Alti reklamacija (FAQ u II postu)

Jedno pitanje vezano za garanciju
Emmi trenutno ima neku akciju za oled tv dobra je cena samo me interesuje sigurnost kupovine ono da li je tv nov da nije bio izlozbeni model i najvaznije ako dodje do reklamacije(5god garancija za tv) Nisam kupovao preko njih pa sigurnije da pitam 😁
 
Pročitaj malo ovu temu i saznaćeš kakvi su Emmi i Tehnomanija (ista grupacija) i kakve su sve egzibicije sa njima imali ljudi samo sa ovog foruma.
 
Ok je kupiti kod njih tv jer je bitniji uvoznik istog. Samo napomeni da zahtevas fabricko vakum pakovanje, ili isti neces preuzeti od kurira. Na sajtu procitaj kako aktivirati garanciju, ako nije fabricka 5 godina ili koliko vec..
 
Jeste važan uvoznik, ali se po zakonu tv i bilo šta drugo predaje prodavcu kada se reklamira u garantnom roku, a tu mogu da počnu da ga vozaju, zavisno od toga ko je uvoznik i da li će uvoznik da prihvati da se preskoči prodavac i da se tv nosi direktno kod njih u servis. Neki to prihvataju bez ikakvih problema, ali bi trebao da proveri da li je to i sa uvoznikom dotičnog tv-a tako. Uvek je najbolje kupiti od normalnog prodavca koji neće da ga zeza i koji će da odradi proceduru kako treba, a ovi su sve, samo nisu normalan prodavac.
 
Danas mi "kvrcnule" bezicne bluetooth slusalice na klasicnom mestu pri dnu oko skoljke. Totalno "cist" i potpun prelom plastike ko da sam ga turpijao, znaci mora da je do nekvalitetne plastike jer do sad nisam video ni naznake nekog pucanja tu, nista. Samo hteo da ih stavim na glavu i totalno kvrc.

Imam racun i dokumentaciju, kupljene pre 11 meseci kod Gigatrona pa me interesuje ima li neko iskustva sa slicnom reklamacijom?...ono kad se ove stvari dese i kod jeftinijih modela obicno znas da je vec napuklo i ne odlomi se celo a da je pre bilo ok.

Pretpostavljam da bi trebali da mi zamene jer fizicki kvar nije do mene ali nemam iskustva s njima oko ovoga. Jedini put kad sam vracao nesto bilo je maticna kod Emmija jer crko neki pin za ventilator pre par g i bili su korektni vratili mi pare. Ja bi ovde pre svega zamenu jer radile su ok, vidim imaju i dalje taj model, moja kupovina je zavedena na njihovom sajtu.
 
Ostavljen si na milost i nemilost prodavca ali mrka kapa, fizički prelomi ne potpadaju pod garanciju.
 
Fzičko oštećenje ne podleže garanciji. U svakom slučaju možeš da probaš, ali ne verujem da će priznati.
 
Danas mi "kvrcnule" bezicne bluetooth slusalice na klasicnom mestu pri dnu oko skoljke. Totalno "cist" i potpun prelom plastike ko da sam ga turpijao, znaci mora da je do nekvalitetne plastike jer do sad nisam video ni naznake nekog pucanja tu, nista. Samo hteo da ih stavim na glavu i totalno kvrc.

Imam racun i dokumentaciju, kupljene pre 11 meseci kod Gigatrona pa me interesuje ima li neko iskustva sa slicnom reklamacijom?...ono kad se ove stvari dese i kod jeftinijih modela obicno znas da je vec napuklo i ne odlomi se celo a da je pre bilo ok.

Pretpostavljam da bi trebali da mi zamene jer fizicki kvar nije do mene ali nemam iskustva s njima oko ovoga. Jedini put kad sam vracao nesto bilo je maticna kod Emmija jer crko neki pin za ventilator pre par g i bili su korektni vratili mi pare. Ja bi ovde pre svega zamenu jer radile su ok, vidim imaju i dalje taj model, moja kupovina je zavedena na njihovom sajtu.
ja sam imao potpuno identican problem sa slusalicama 7 dana nakon kupovine, reklamirao sam ih u tehnomaniji.

odbili su mi kao fizicko ostecenje, i ako sam se ja zalio na kvalitet plastike.

Mislim da je velika greska nositi njima jer oni nisu ni prosledili dobavljacu.
 
Jedno pitanje vezano za garanciju
Emmi trenutno ima neku akciju za oled tv dobra je cena samo me interesuje sigurnost kupovine ono da li je tv nov da nije bio izlozbeni model i najvaznije ako dodje do reklamacije(5god garancija za tv) Nisam kupovao preko njih pa sigurnije da pitam 😁

Racunaj da garaciju mozda imas a mozda i nemas... Ako ti je garancija i korektan odnos prema kupcu bitan onda ne kupuj u emmi/winwin/tehnomanija... to je ukratko.. za detalje uzmi pa citaj satima ovu temu :D

A svakako postoji sansa da ti uvela i izlozbeni model jer svakako kupac je za emmi/winwin/tehnomanija samo jedna budala od koje se uzimaju pare a das mu sta stignes :)
 
Nazad
Vrh Dno