Šta je novo?

Emmi/Alti reklamacija (FAQ u II postu)

Da, znam to. Ali nesto menjaju, promena nacina poslovanja (tako je meni receno). I na vratima im pise WinWin. Mozda nece vise biti imena Emmi, nego ce se sve promeniti u WinWin...
 
Veoma pametan potez istih onih sto su povecali porez na komponente sa 8 na 20 posto.
 
Očekujete nešto pametno od njih? :)
 
Па ваљда ће само да замене таблу на улазу у радњу. Нисам скоро поредио цене али ми се чини да су пре ~годину дана изједначене цене, пре тога је Emmi имао прилично ниже од WinWin. Ако је и даље тако, онда нема потребе да постоје три фирме.
 
Nestade Winwin prodavnica u Vojvode Stepe !! Da nije još neka ?
 
Па ваљда ће само да замене таблу на улазу у радњу. Нисам скоро поредио цене али ми се чини да су пре ~годину дана изједначене цене, пре тога је Emmi имао прилично ниже од WinWin. Ако је и даље тако, онда нема потребе да постоје три фирме.

Cene u WinWin Web prodavnici su iste kao cene u Emmi radnji..Tako da nisu iste.
WinWin je jos uvek znatno skuplji..
 
Garanciju daje Alti. Dok on postoji važi i garancija. Ja sam uzimao neke stvari u lokalnoj prodavnici koja nije deo te grupe i na garantnom listu piše Alti.

Sent from mTalk
 
A šta si ti njih uopšte pitao?

Imaš račun, imaš uređaj, ako je garantni rok duži od 24m treba ti i garantni list sa upisanim sn i nazivom artikla.

Nema od toga ništa. Meni za kućište CM nisu poslali ništa, a za Procesor i RAM samo napisali (naškrabali) naziv. Nema koliko važi garancija, SN, ništa .... Zvao sam ih 3 puta, ništa svaki put obećaju da će da pošlju:)
 
Situacija je sledeca:

Od nove godine do sada ne mozete da reklamirate nista u winwin/emmi/alti, trebalo bi od ponedeljka da moze, kako su mi rekli.
Radili su jedno vreme tako sto su izdavali fiskalni blok racun, sada se to sredilo, izdaju normalne racune, ali na njima je sada drugaciji naziv, valjda winwin doo.

Alti kao Alti za sada funkcionise, danas su mi nesto uplatili, informacije su oprecne, od onih koji ostaju da rade tamo su da se samo nesto malo sistemski menja, do onih koji su tu jos 10-tak dana i onda bez posla, koji samo cute i slezu ramenima.

Da se nesto desava - desava se. Nadajmo se na bolje da ce sve izaci. Ja sam optimista.
 
Garanciju daje Alti. Dok on postoji važi i garancija. Ja sam uzimao neke stvari u lokalnoj prodavnici koja nije deo te grupe i na garantnom listu piše Alti.

Sent from mTalk

Obratio bih pažnju na ovo. Dešava se izgleda ono što se desi na svakih 4-5 godina sa nekim uvoznikom.
 
Šta znam, kod mene je garancija funkcionisala, bar sa prodavcem. Crko mi panel na Tesla TV-u posle samo mesec dana. Odnesem TV u prodavnicu, pogleda prodavac i kaže: "Evo ti drugi TV, da ne čekaš. Ja ću ovaj da vratim dobavljaču, oni će i tako da mi pošalju drugi uređaj.". Ja zadovoljan a oni verovatno imaju dobru saradnju sa Alti-jem.
Poučen ovim kupim kod njih i mobilni telefon.

Sent from mTalk
 
Nema od toga ništa. Meni za kućište CM nisu poslali ništa, a za Procesor i RAM samo napisali (naškrabali) naziv. Nema koliko važi garancija, SN, ništa .... Zvao sam ih 3 puta, ništa svaki put obećaju da će da pošlju:)

Ni meni za kuciste juce nisu poslali garantni list a 3 godine je garancija, dok su mi u jednoj dvesta puta manjoj radnji, za napajanje cija je garancija dve godine, poslali uredno popunjen garantni list i fiskalni racun.
 
Ja im zelim sve najgore, kamo lepe srece da propadnu skroz i ugase se konacno. Na zalost, neka je mucka u pitanju znajuci njih ;)
 
Nestade Winwin prodavnica u Vojvode Stepe !! Da nije još neka ?
I tako ostade Vożdovac bez ijednog IT shopa. Dobro su mi dolazili kad bi mi zafalio neki kabl ili sitnica. A pre par godina su kupili PC Practic i zatvorili njihov objekat na Voždovcu. Živeli...
 
Jako glupo razmishljanje, bas me interesuje kakvo bi bilo deranje by gigatron da ih nema..........
Ma bas glupo razmisljanje. Nego sta nego treba da ih nema. Gori ne moze da bude niko. Na stranu s Gigatronom, ne znam ni ko kupuje kod njih. Ali nisu ni oni jedina firma koja posluje u srbiji, uvek imas izbor. Ako je tebi lepo da te zbog par stotina dinara neko drnda za garanciju super, ti samo izvoli i kupuj u win winu :d
Jos ce da ispadne da je Alti spasavao IT trziste u Srbiji. Oni su rak ovog trzista, sidji na zemlju. Prvo su godinama zatvarali ostale maloprodaje jer su im davali jako visoke VP cene a posle kad su preuzeli monopol digli su cene u nebesa. Dali je moguce da neki od vas imaju pamcenje kao zlatne ribice?
Jedina je sreca sto postoje i drugi uvoznici.
 
Ma sve je jasno odavno, pa pogledaj kolike su imperije postali iole jaci igraci iz 90-ih...
Sta, to je ono na njihovo "majke mi nemam vise od 3% zaradu"... Ma daaaa....

Ko u onom vicu, kad su pitali cigu na buvljaku kako ide, koliko zaradjuje, a on kaze, eto kupim za marku, prodam za 6 maraka, zaradim 5% :)
 
Jest', zaboravih na njih, to mi je već daleko.
 
Ma bilo mi zgodno mesto, preko puta banke, pa svratim jednom mesečno za neke sitnice. Nisu imali baš nešto mnogo na stanju. Preselili se prošle godine 2 broja dalje ali u manju radnju. Kozjačka i E*** su mi sad najzgodniji.
 
Moj racunar je upravo na reklamaciji (problem sa integrisanom graf. - procesorom), upravo u Alti servisu u NS, sve je pod garancijom... nadam se da ce utisci biti pozitivni.
Mada moj prijatelj je do sada radio par reklamacija kod njih i nije imao problema.

Sve zavrseno, malo su probili rok, mogli su to sve brze zavrsiti, ali zadovoljan sam ako uzmem u obzir da su radili te promjene u firmi, pa nova god. ...
Dobio sam novi procesor.
 
Jel imao neko iskustva sa emijem prilikom narucivanja robe (nzxt s340) i čekanjem iz nabavke.....dakle posto mi se budžet za kućište ogranicio resim da uzmem nzxt s340 i odem lepo na it svet kaze samo emmi, odem na njih sajt pise na stanju rok isporuke 2 radna dana, narucim ga oko 1h u nadi stiže sutra posto je na stanju, kad malopre stigne mail kako kućišta nema na lageru pa je poruceno od dobavljača, i kliknem na svoju porudžbinu na emmi sajtu, kad ono sad kućište vise uopste ne postoji u katalogu....pitanje je da li je neko imao slicnog iskustva i koliko se ceka da stigne od dobavljača u proseku, jer ako se ceka mesec i kusur dana ne isplati mi se uopste
 
Ja sam čekao hard disk od dobavljača 3-4 dana.
 
Nazad
Vrh Dno