Šta je novo?

Sony Xperia Z5, Z5 compact & Z5 Premium

ne znam jel mi na z5c bangavije pozicioniran vol taster ili ona rupa za kacenje telefona ko nosi na gurtni oko vrata!!
 
Sviđa mi se mat ram. Na compact jeste čudno što su gurnuli tastere dole. Za z5 i nije problem, veći je.
 
I mene interesuje koji je to materijal, staklo teško da je. Pozdravljam postavljanje volume tastera na donju polovinu, posebno kod Sony telefona koji su uvek bili malo viši.

Ako baterija bude ok vidim ja da ću ostati kod Sony-a. Meni bi i 5 sati SoT bilo puna kapa, realno i ke očekujem više, Qualcomm ih je sve pokopao ove godine.
 
Sta kazu za bateriju na Z5 regular,koliko se ocekuje,bar 3200 mAh? :)
 
Nadam se da su na slikama pravi telefoni što se tiče materijala.
Staklo nazad je glupost i ovo bi bio korak napred, a matiran ram odličan potez da ne klizi.
 
Zvanicne boje: The poster also confirms exactly which colours will be available for each handset. The Sony Xperia Z5 will be available in Gold, Teal, Black and White. The Xperia Z5 Compact will be available in Pink, Yellow, Black and White, whilst the Xperia Z5 Premium will be available in Chrome, Black and Gold. We’ll bring you official details of each handset later today.

http://www.xperiablog.net/2015/09/02/xperia-z5-series-name-confirmed-in-poster-all-colours-for-each-model-revealed/

Xperia-Z5-Family-640x854.png


Prica se da je prava nova Z ultra verzija odlozena za 2016. uz S820 i da ce ponovo imati 6''+ displej.

Sintetika:
page.jpg


page2.jpg
 
Poslednja izmena:
Bas cekam da vidim dimenzije z5c pa mi mozda i bude jasno zasto su smanjili dijagonalu ekrana?! I koja im je fora ovo sa zilionima megapixela za kameru kad se vec zna da ce biti 23?!
 
Ne uzimajte zdravo za gotovo bilo koju informaciju sa ovih antutu tabela. :)
 
Bas cekam da vidim dimenzije z5c pa mi mozda i bude jasno zasto su smanjili dijagonalu ekrana?! I koja im je fora ovo sa zilionima megapixela za kameru kad se vec zna da ce biti 23?!

Pa nisu smanjili displej, tako je pisalo i za Z3c :) A i antutu sintetika o telefonima koji jos nisu predstavljeni.. vidis i sam sta pise o rezoluciji kamera..
 
[youtube]Qx7NXwLJtpI[/youtube]


[youtube]c8TbjC3ZCXA[/youtube]

[youtube]8WP-jeMpN0c[/youtube]

Evo ne treba vam predstavljanje [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Pa kad ih pre uklonise? :d
 
Pu jbt.. Vidi stvarno. Odgledao 2min.. Cccc


http://mobile-review.com/articles/2015/ifa-sony-z5-premium.shtml

http://mobile-review.com/articles/2015/ifa-sony-z5.shtml

http://mobile-review.com/articles/2015/ifa-sony-z5-compact.shtml

Zato ima na njihovom sajtu


Sony Xperia Z5 Compact такие - 127 х 65 х 9,9 мм, вес - 139 грамм, аппарат не мегатонкий, не самый маленький, не такой уж и легкий, но с ним приятно обращаться в повседневной жизни. Особенно после гигантов вроде iPhone 6 Plus или Sony Xperia Z5 Premium (я с последним не ходил, но представить себе процесс могу).

Baterija 2700 u kompaktu

At Sony Xperia Z5 and have metal and glass front and rear, a special treatment makes the back of the mat, resistant to fingerprints. There is no need to go with a handkerchief in his pocket.

2900mah obican.

It announced a new headset Sony MDR-NC750, there are noise reduction, and even built-in microphones can be activated when shooting video, which (as they say), you can record sound with unprecedented quality. It is not checked. This function works only with the family Z5.


4k displej na premijum modelu [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Compact odlicna baterija, Z5 bedak.

Ali dizajn..
01.jpg


02.jpg


03.jpg


Ova matt zavrsna obrada odlicno deluje.. onaj silver Z5 premium sljasti kao Note 5.
 
Sreca sto je samo fullhd na z5. Kaze rus da je senzor za otisak brutalno brz
 
'bes telefone, kamere su im.. :smoke: :smoke:
 
Sve mi se više dopadaju. Znači na senzor se naslanja prst, nema nekog prevlačenja?
 
The process itself is simple, puts his finger a few times until it fills the scale, like all other similar systems. Then specify what exactly would make the sensor well and begin to enjoy. I like that unlocking takes a fraction of a second, puts his finger and immediately find yourself on the desktop, without graphic keys and stuff. Note that it is not necessary to press the button, simply swipe your finger. False positives was practically no - if there were, the more my fault.

Ovo swajp verovatno google translate lose preveo. Cenim da samo stavis prst tu i otkljucan si. Kao na huawei telefonima

Ali premium 800ppi [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Ali premium 800ppi

Gledam u ovih 400 i kusur ppi na Z2.. i pitam se cemu sve to?! Osim mozda za VR, nemam predstavu kako to izgleda uopste pa da se ''ogradim''.
 
Što, pa 800ppi je neophodnost... ;) Moje oči konačno neće primetiti piksele... [emoji23]
 
Poslednja izmena:
[youtube]MteInCBGzPg[/youtube]


[youtube]MfKtpvmJg_E[/youtube]

[youtube]bDEhszh5Eaw[/youtube]

:)
 
Poslednja izmena:
03.%252520Xperia_Z5_%25252B_Colour_Range.jpg


15.%252520Z5_Premium_BLK_CHROME_GOLD.jpg


01.jpg


Al' dobro izgleda ovaj sivi Z5 compact..

01.jpg


02.jpg


06.jpg


Sta je ovo, pametno ogledalo? :d

17.%252520Z5_Premium_Headphones_White.jpg
 
Poslednja izmena:
[youtube]hpwrI4WAQ-k[/youtube]


[youtube]d23zbQfR5ME[/youtube]

[youtube]1BfBakhs8To[/youtube]

Sta znam. Nije lose. Vadi ih ovaj senzor za otisak :)
 
Poslednja izmena:
Postavi lepo te klipove, da znam da li da kliknem uopste :)

Snima 10 min 4k sa S810 bez pregrevanja? Kako?

Dobri su telefoni ali ja sam delimicno razocaran baterijom u Z5 5.2'' koji me najvise interesuje. Compact je ok mada ce ga unazaditi S810 kao i vece modele. Koliku bateriju ima ovaj 5.5'' Z5?

Kazu da imaju opciju brzog punjenja, 0-60% za 30 min. Mada dzaba sve to bez jedno 3500-4k mAh :D Mada ajde moze da pomogne u nekim situacijama.. kao i na S6/Edge.

Evo sad vidim - Z5 Premium 3430 mAh. Nije lose ali..

[YOUTUBE]8AsihR-MCig[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Ovaj mali sivonja je prelep fon :)
 
Bas me zanima koji je materijal tj kakva je zavrsna obrada.. izgled ovako sa neta lako moze da prevari ali bas taj sivi Z5c mi deluje vrhunski.

Sve u svemu veoma dobra ''linija'' premium telefona, od kompakta do phableta :)

Samo mi i dalje nije jasno kako je onaj iz Btekt-a uspeo da snimi cak 10 min 4k bez upozorenja o pregrevanju a raspali S810 je u pitanju? Da li je neka revizija ili bolji sistem hladjenja.. ko zna.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno