Šta je novo?

Sony Xperia Z5, Z5 compact & Z5 Premium

Da odosmo skroz u off :D Uzeo sam p10 lite, nasao sam za 210e sa dve godine garancije, bukvalno juce kupljen u tehnomaniji. Da mi nije ovo iskocilo ovako povoljno sa domacom garancijom verovatno bih isao na mate 10 lite. U svakom slucaju za ovu generaciju sam miran sad :D
 
zna li neko kako da ugasin/restartujem Z5 bez power dugmeta. prestalo da radi iz cista mira pa bih da probam restart ili reset ali ne znam kako to da izvedem bez power dugmeta.

uh, resio sam vec problem, nadjoh na tjubu da postoji ovo reset dugme spasa kod sim slota. nakon reseta se upalio i normalno radi power dugme tako da je bio neki softverski bug posto ga ne gasim nikad...
 
Poslednja izmena:
Zar nema neki reset taster, tu kod slota za SIM ili SD karticu?
Pozdrav
 
editovao sam post. ne bih nikad znao za ovo reset dugme :)
 
Jos vise bi se preporodio da si presao na U11, XZ1/XZP jer su objektivno bolji od P10 na prakticno svim poljima a mogao si isto da ih platis posle prodaje poklona koji se dele uz xperie :) (U11 kosta nekih 50-ak evra vise od P10 u mts-u ali mislim da vredi svaki evro razlike)..

U11 mi je uzasno ruzan sa onim sljastecim ledjima, a i prevelik mi je. Gledao sam xz1 i sve vreme sam bio za njega zagrejan, ali sam ga pogledao uzivo, i prilicno se razocarao, a i takodje je veliki, a i za tarifu uz koju sam uzeo, je bio nekih 20000 skuplji, a poklon je usb zvucnik koji sumnjam da bih uspeo da prodam za te pare... Teska srca sam se pozdravio od sonija, ali kad vidim ove nove modele, mislim da nisam pogresio...

Huawei P10
 
20k din vise? krastavac, nisam gledao druge pakete, u onoj temi sam izracunao da je razlika nekih 7-8k din (za XZP/XZ1 u paketu od 2 crvene mesecno) s tim sto bi mogao da prodas BT zvucnik ili one BT slusalice za lepu cifru i da prakticno za nesto manje od 50' iljada dobijes malo bolji fon od P10. Ili da prodjes oko 5k din skuplje za U11 (nisu delili poklone uz htc)

Ali dobro, u skladu sa paketom koji si izabrao ti telefoni ne vrede 20' iljada vise od P10.
 
Poslednja izmena:
Hocu da vidim sta mi pokrece gps gore u vrhu, skoro stalno je upaljen i jede bateriju. Ali kada sam usao u podesavanja stoji ovo.
446e305dc24ddc89b9685fa1ebfd4490.jpg


Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Preporuka za XN_Z5/P/C|XZ2 style | v2.4 ROM. Nema nešto mnogo opcija, ali odlično radi. Trajanje baterije je slično kao na poslednjoj stock verziji. Naišao sam na jedan bag, zatvara kameru u manual modu ponekad, ne uvek. Dobar je ROM, nema pucanja aplikacija i restartovanja.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Drugari imam jedan problem koji mi se desio od skoro. Od kad sam abdejtovao na nugat 7.1.1 slusalice mi ne rade , tj kad ubodem na slusalice se cuje pucketanje i nista nema zvuka. Citao sam po forumima svasta postoji kao neki programcic soundabout i kao preko nejga su resili neki problem. Pokusao sam i to , dobio sam zvuk ali tolko je ocajan da se cuje kao kada slusalice nisu ubodene do kraja neki zvuk ko iz bureta i veoma slabasan i preuvelicavajuc. Ne verujem da mi je crko prikljucak inace ne bi se culo nista ni sa ovim programom. Ako neko ima resenje bio bih zahvalan.
 
Koje slusalice?Jedne odredjene?Probaj neke druge sluske.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Jedino da nadjes neke non Sony slusalice da probas.Ako i one nece da rade sumnjam da je neki kvar sa audio dzekom.Mozda da radis hard reset,mada nisam siguran kolko bi pomoglo.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Odradio sam i hard reset ista prica kad ubodes pucketaju , kad se instalira program onaj cuje se ali budjavo uzas....Probacu sa nekim slusalicama sto nisu sonijeve ali cisto sumnjam
 
Jel si onemogucio smart connect?

Ako i posle toga nece uradi downgrade ili ubaci neki custom rom...

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Naravno ,prvo ugasio smartkonekt pa obisao kes njegov pa ubacio program i opet isto, ne znam ja to da ubacujem sto kazes ,slabo se razumem :-/ .. Jedino dda nosim u neki servis :-? .hteo sam to da izbegnem ali izgleda da cu morati
 
Prsla mi baterija na Z5, tj bas je losija i sad se razmisljam da kupim novu, ima na netu koliko hoces ali se plasim da ne bude losija nego stara, je li ko menjao?
Ili moram novi tel da kupujem...

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno