Šta je novo?

Sony Xperia Z5, Z5 compact & Z5 Premium

Pa kako i nece biti iscekivan kad su svi flagship telefoni ove godine totalni fail!!...sto ne znaci da i z5 nece biti.

Uzgred, divno bi bilo da izbace tel sa ovakvim specifikacijama, ali sumnjam da ce i pola da bude istina...realno ne bi zalio 1000$ za to dati kako pominju da ce da bude!

53bcd2c856ba762731246878b6107a32.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma jeste, 4.5k mAh i brzo punjenje :D

Licno ne ocekujem preko 3500 mAh za Z5, daj boze da bude i preko 3200 mAh uopste, videli smo sta je bilo sa Note 5 i da su ultra-tanki telefoni ''in'' tako da je sve moguce, i da ima krstenu bateriju i autonomiju u rangu Z2/Z3 sto bi bilo odlicno ali i da ima neku nebulozu od npr 2793 mAh uz 6mm kuciste.

Mada, na onim slikama deluje da nije bas toliko tanak Z5 pa i moze da se ocekuje dobra baterija, Z5c deluje prilicno debelo pa sigurno ima bar 2600 mAh kao Z3c.

An Onymous ‏@Xperia_Insider 19h19 hours ago

All new 23.X MP sensor for the new #Sony #Xperia #Flagship family. #IFA2015

Mislim da ovo nije tacno jer sony nema 23Mpix mob. senzor, OmniVision ima (1/2.3'' 23MP) ali najjace da ce sony da kupi i ugradi OV pored svojih senzora, nije realno da su toliko prsli :d
 
Poslednja izmena:
Ove specifikacije nisu tacne, nema sanse.
Sta ce im takav procesor ili ekran od 4k?
 
A verovatno i sebe, posebno ako se greje. Nije ni cudo onda sto posluju u minusu. Brutalno zvuci na papiru ali u praksi nije tako.
 
Ko god plasira ove "glasine", to radi na stetu Sonija.
 
svaki dan neke nove glasine izlaze, smorili su :trust:
 
Sve cu im oprostii ako izdaju krsten telefon na kraju ;)
 
Kada je najavljeno predstavljanje?
 
Na IFA verovatno (pocetak sept.) ali samo Z5 i Z5c, phablet krajem godine ili pocetkom 2016.
 
Samo da izrada ne zakaže, dosta je bilo bubica i problema.
 
Z3c se a i Z3 sto se izrade tice su se pokazali kao malo problematicni,valjda ce ove dobro da sklope.
 
A sta ce da ubace u z5 i z5c, sd810?
 
Da li je možda neko pročitao negde, da se spominje Z5 Dual verzija?
 
Ne vidim ni najmanji razlog sto ne bi izbacili istu, obzirom da je z3 dual isao bez problema.
 
To i ja mislim, ali nigde nisam video ništa da piše pa reko' da pitam :)
 
Valjda ce neko sony glavesinama poslati mail-obavestenje da je jbni dual led flash maksimalno pola $ skuplji od ovog koji recikliraju vec 2 godine.
 
Ja se i dalje nadam da nece biti SD810 u njemu...
A sa LED blicem sam se pomirio, XENON necu docekati tamo negdje do Z11, od SE C905 nije bilo postenog telefona/kamere sa XENON-om, ne racunajuci tu Samsung K, i mislim da je skoro Lenovo izbacio jedan tanji model.
 
Z5c

2400930595_72387893.jpg
 
Sony će da izbaci magnetni konektor, da otvori USB, malo smanji ivice i izmeni dizajn. Možda ekran veće rezolucije ali na kraju sve zavisi od SoC-a.
Tako da dok ne vidimo šta je srce ove serije sve ostalo je manje više nebitno pa i sređen sw za kameru, dual led, xenon i ostali vlažni snovi koji se neće ostvariti...
 
Veruj mi meni je vec sasvim dovoljno izbacivanje tog magnetnog punjaca!...veci ekran, baterija, vise mpx i sve to ostalo sto si nabrojao je samo plus.
 
Kad li se mogu očekivati kod nas. Tj kod ovih derikoža
 
Cek da ih predstave prvo...mozda i sony dodje na neku ideju da ih pusti prvo u americi ili ko zna gde ;) Za sada mi se jedino ne svidja sto su vol tasteri postavljeni toliko nisko!
 
Veruj mi meni je vec sasvim dovoljno izbacivanje tog magnetnog punjaca!...veci ekran, baterija, vise mpx i sve to ostalo sto si nabrojao je samo plus.

Pored svih tih poboljšanja sa jedne strane bi li ga kupio da se pregreva i da ti spaljuje bateriju?
 
Nazad
Vrh Dno