Šta je novo?

Koje tastature koristite?

opa vidim ima je na akciji za 3k,zanima me na space tasteru jel ima vise ili je samo jedan switch na sredini?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
Samo jedan ali taster ima i dva vodiča tako da može da se aktivira i na krajevima a da ne zapne.
 
e to sam hteo da znam, hvala, posto se to desava na ms tastaturi od 4k

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Upravo kupih Redragon Dyaus K509, sa tzv. memhaničkim tasterima. Moram reći da sam prosto oduševljen kvalitetom izrade i lakoćom kucanja. Nije full rgb sa svim mogućim efektima, ali ima 7 boja koje se mogu menjati. Ima i breathing effect sa podešavanjem brzine, koji naizmenično menja boje. Čitao sam da ova tastaturema NEMA one nožice za podešavanje nagiba, ali sam se iznenadio kad sam video da ih ipak IMA. Jedino što mi se ne sviđa je enter koji je drugačiji od onog na koji sam ja navikao, ali mislim da ću se vremenom navići.
Uglavnom, od mene preporuka.

Što se brenda Redragon tiče, slušao sam samo pohvale o njima i sad vidim i zašto.

Imam i Logitech G105 koja me služi već 6-7 godina, ali na Dyaus-u kucam mnogo lakše.

u vezi proizvodjača redragon tek će da se čuju samo pozitivni komentari i pohvale...sam redragon izradjuje komp.periferije kvallitetne za ne toliko novca...samo da se ne pokondire kad se probiju na našem tržištu pa zbiče cene...
 
Lenovo enhanced performance keyboard Zadovoljan!

yy62ya2r
 
Poslednja izmena:
Ja se upravo ponovio sa Jetion JT-DKB009:
Pogledajte prilog 269031
Vrlo fina tastatura, mnoge stvari mi odgovaraju, Kratka (bez numeričkog dela), relativno uska, vrlo taktilni tasteri i dovoljno udaljeni. Osvetlenje može da se ugasi ali i da ostane bez onih glupih svetlosnih efekata. Izgleda prilično solidno i teško. Jedino su znaci na tasterima neki glupi font, teško se razaznaju pa sam odmah stavio nalepnice sa našim slovima.
Malo je bučna za nekoga ko to ne voli ali meni odgovara jerbo sam naučio da kucam na pisaćoj mašini pre nego što sam naučio da pišem olovkom. Za cenu, jako dobro.

Nisam uspeo da nadjem nesto detaljnije o toj tastaturi, koje sviceve koristi? da li mogu da se menjaju tipke da se stave sa drugacijim fontom?
 
Upravo kupih Redragon Dyaus K509, sa tzv. memhaničkim tasterima. Moram reći da sam prosto oduševljen kvalitetom izrade i lakoćom kucanja. Nije full rgb sa svim mogućim efektima, ali ima 7 boja koje se mogu menjati. Ima i breathing effect sa podešavanjem brzine, koji naizmenično menja boje. Čitao sam da ova tastaturema NEMA one nožice za podešavanje nagiba, ali sam se iznenadio kad sam video da ih ipak IMA. Jedino što mi se ne sviđa je enter koji je drugačiji od onog na koji sam ja navikao, ali mislim da ću se vremenom navići.
Uglavnom, od mene preporuka.

Što se brenda Redragon tiče, slušao sam samo pohvale o njima i sad vidim i zašto.

Imam i Logitech G105 koja me služi već 6-7 godina, ali na Dyaus-u kucam mnogo lakše.

kupio sam je i ja rastura koliko je dobra :happy: moja isto ima nožice :type: a na jutjubu u par recenzija je prikazano da nema-vrlo čudno a taj model sa tom oznakom je :trust: ti si mi pomogao u odluci da je kupim :D
 
koliko znam ta tastatura nije mehanicka vec membrana, samo ima “mehanicki osecaj “

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
@Nidzo, Click pravi najgoru opremu, to je djubre, ne bih nikom to preporucio. Imao sam prilike da delim zaposlenima tastature i miseve, nakon cega su trazili da im se vrate nazad neispravne i tastature i misevi koje su koristili :). Jeftino jeste, ali ja ne bih to koristio ni da je dzabe.
 
Saitek Eclipse 2, vec preko 10 godina samo sto ne mogu da nadjem neke konkretnije specifikacije npr koje tastere ima itd., za sada sluzi svrsi, zadovoljan iako je matora...
 
Nazad
Vrh Dno