Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Meni 2 nedelje nema na trackingu ništa. Fantasi je u pitanju. Četovao juče kažu strpite se 1-3 dana. Baš me nerviraju.
 
Ja sam porucio sa hong konga, pisalo je da imaji 1900 na stanju. Nadam se da ce krenuti odmah.
 
Moj je danas napustio Singapur. Narucen preko Fantasija prosle nedelje.
 
Ja sam porucio TD verziju, jutros je krenuo tel dhl-om, ocekujem ga za 7 dana. Javljam cim stigne da li sam pukovnik ili pokojnik. :)
 
Nema sto, td verzija radi sigurno, napisao sam na prethodnoj stranici. Momak u u pg narucio sve radi. I ja sam td narucio.
 
Znam, video sam i ja da su pisali prodavci da radi, i da za sada radi, ali ne znam ko može da garantuje da je i sledeća serija takva, iako su male šanse da ne bude tako.
 
Iskljucivo stock recovery. Dobija se ota,ako stavis dev global rom ota dolazi svake nedelje.
Rom nadji na miui eng sajtu. http://en.miui.com/forum.php?mobile=no

Ranije se iz setingsa dobijao root sada su to izbacili smaraci.. Moras da cekas da neko napravi fajl za root koji onda fleshujes isto iz stock recoverija

Evo mozda jos nekome bude trebalo pa da ne juri :)

The official English Mi PC Suite (MiPhone Manager)
http://en.miui.com/thread-92720-1-1.html

Sto se tice romova, samo nek neko razjasni koji od ove dve varijante treba instalirati, tj. koji je bolji, ili mozda neki treci... narocito je suludo obelezevanje MIUI 6 ima verzije na 6.x.x a MIUI 7 na 5.x.x...

Miui.com 5.9.11
http://en.miui.com/download-274.html

Xiaomi.eu 5.9.10/11 (koji odavde, vidim da ima gomila, koje je kodno ime za Redmi note 2)
http://xiaomi.eu/community/threads/5-9-10-11.28252/

I btw, ako se uradi root, hoce li OTA i dalje raditi (mada je malo smor ako nudi update svake nedelje, ili ima neka opcija da nudi samo vazne apdejte ili kad 7 izadje iz bete)...
 
Radice ota u smislu da ces je dobiti ali neces moci da je odradis rootovan.

Koliko vidim "stable" verzija je miui 6 a developer je miui 7. Sta ti vise odg fleshuj
 
srstic
2015-09-09 05:24:30
I can't track it. Please confirm with post office that it is OK.
Thanks.

Aimee jiang
2015-09-09 22:21:12
hi, dear, do not worry, you know that we send the item to post office and they need to send so many items out and they need to arrange them one by one, and you know that the airplane is few everryday, so just wait for a few days, then you can track it , ok?

thank you for your understanding,
have a nice day.

srstic
2015-09-09 22:54:08
OK
---------------------------------------------------
U ponedeljak četovao, kaže sačekaj 1-3 dana.
---------------------------------------------------
Na Aliju piše 2015.08.30 20:26(GMT-7): Order information received by carrier. Na trakerima nema ničeg.
 
Potvrdili su mi iz prodavnice da i ova serija td je ista kao fdd
 
Koje su 4g freq za tu td verziju ? Band 1,3,7 ili 45 ,50 itd itd

Verovatno 4g nece raditi na tom modelu.
 
Poslednja izmena:
Radice ota u smislu da ces je dobiti ali neces moci da je odradis rootovan.

Koliko vidim "stable" verzija je miui 6 a developer je miui 7. Sta ti vise odg fleshuj

Pa OK, ja bi stabilan al kazu da je 7ca bolja po potrosnji baterije i td., zato reko, kakva su iskustva ljudi, sta je generalno bolje, a opet ima i raznih romova te kineski, te multilanguage te custom raznih... pa reko dal sam ubo najbolji "source"...
Da je za mene, prčkao bi svaki čas, nego za drugaricu a necu da mi se posle svaki cas zali na nesto a ja je nagovorio na kineza :)
 
^^ Stavi developer rom i to je to :) miui 7 sigurno radi brze i zenske teme koje dolaze u default romu su odlicne.

@pumba1
Neka on tebi slika poledjinu kutije sa td verzije pa ces sigurno znati :)
 
A ne pise na kutiji bez one kineske frekvencije, pitao sam vec. Lte mi nije bitan iskreno, signal nije bas najbolji i rijetko ga koristim.
 
Rusi su sve ispitali, da sacuvaju 20 eura :) taman porucih tempered i case ;) jedva cekam da pocnu coveri da se mijenjaju oni zuti mi djeluju ok.
 
Potvrdili su mi iz prodavnice da i ova serija td je ista kao fdd

Sto se ovoga tice, evo info:

TD SCDMA
B34:2010-2015/B39:1880-1920
(Only can be used in china)

Surprise! We have tested,This model support WCDMA !!
Not write on the packing box.
WCDMA B5:850/B8:900/B2:1900/B1:2100MHz

Surprise! We have tested,This model support FDD LTE !!
Not write on the packing box.
TDD LTE
B38:2600/B39:1900/B40:2300/B41:2555-2655MHz
FDD LTE
B3:1800/B1:2100/B7:2600MHz


Dakle, zasto bi Kinezi onda izbacivali 2 verzije, sa razlicitim cenama koje su potpuno identicne? Samo sto na kutiji ne pise ovo sto se utvrdilo testom...
Jeftinije im bilo da naprave jednu verziju a prodaju kao dve pa ko se upeca upeca :)
 
:)

iaomi Redmi Note 2 GSM 16GB ROM | 2 RAM | 2.0 GHz - Working in networks CIS: GSM (Supports 3G / 4G networks CIS there) 
Xiaomi Redmi Note 2 FDD 16 GB ROM | 2 RAM | 2.0 GHz - Working in networks of CIS : GSM / 3G / 4G 
Xiaomi Redmi Note 2 Prime 32GB ROM | RAM 2 | 2.2 GHz - Work in the CIS networks: GSM / 3G / 4G

Evo sta su rusi napisali. Ne znam sta znaci ovo cis. Valjda znaci mreze u kini. Znaci 4g nemas u najavi. 3g mozda ima.
 
Nego, posto telefoni polako pristizu, neka neko predlozi dobar tempered za sto manje pare i neku finu futrolu, ili zamenska ledja...
I naravno kome prvo stigne, licna iskustva (ukljucujuci i koliko je carina uzela globu)...
 
:)

iaomi Redmi Note 2 GSM 16GB ROM | 2 RAM | 2.0 GHz - Working in networks CIS: GSM (Supports 3G / 4G networks CIS there) 
Xiaomi Redmi Note 2 FDD 16 GB ROM | 2 RAM | 2.0 GHz - Working in networks of CIS : GSM / 3G / 4G 
Xiaomi Redmi Note 2 Prime 32GB ROM | RAM 2 | 2.2 GHz - Work in the CIS networks: GSM / 3G / 4G

Evo sta su rusi napisali. Ne znam sta znaci ovo cis. Valjda znaci mreze u kini. Znaci 4g nemas u najavi. 3g mozda ima.

CIS ti su ove istocne zemlje, bivsi SSSR! Mogao si da izguglas!
CIS = Commonwealth of Independent States
 
Hvala. :) nisam googlao jer sam mislio da je google translate lose preveo :)
 
Ииии... после само 16 дана на царини!!!
uploadfromtaptalk1442505217988.png

...ваљда га не враћају за Кину?
 
Nazad
Vrh Dno