Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Vidiš nisam se setio da stavim u translate. Kad stigne redmi note 2 videćemo jesam li proso ili sam dobro potrošio pare. :D
 
ja nisam narucio. u dnu stranice pise da kutija sadrzi punjac, kabl i bateriju o.o telefon nije na spisku. moram da proverim pre kupovine, da me ne izradi chajniz....
 
stavio sam gore link, amazon je u pitanju, 200 evra cena za model od 16gb. ne plasim se ja da me izrade, ako posalju kutiju bez telefona amazon ce da vrati kes. nego se plasim da ne ostanem bez telefona, posto mi covek dolazi pocetkom oktobra nema vremena do tada da stigne telefon i da ako je prevara da se naruci jos jedan i da stigne. tako da ili cu ici na neku proverenu kombinaciju za mi 3 ili 4 od 64 gb, ili cu da cekam da se redmi note 2 pojavi kod likova koji u kutiji daju telefon :)

poslata je poruka inace prodavcu u vezi ovoga, pitali smo da li daje telefon, posto ne pise u sadrzaju kutije, ali jos nije odgovorio. pritom pisu lepo specifikacije telefona, sve, kao da se prodaje telefon, i slike su od telefona, sve ok. samo tamo gde je sadrzaj kutije nabrojano sve sem telefona.

slavisa, jel ti mislis da je tesla smartphone bolji kd redmi note 2? :) bar neces da dobijes kutiju bez telefona :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam naručio na geek buying za 169$ crni, i piše da šalju posle 10 sept. inače pitao sam da li je fdd verzija i potvrdili su mi, a vidim da su i drugima potvrdili.

Koliko vidim belu imaju na stanju.
 
Ne mislim da je tesla bolji od xiaomi. Xiaomi mi je omiljena marka telefona, nemoj da mi diras xiaomi :)
 
ma ako narucim na geek buying onda ce da ga carine, pa porez, pa cuda.... ovo sam mislio da prodjem bez toga, preko amazona. doduse u startu je skuplje i izadje taman isto.
 
Ne bi trebalo da naplacuju porez, vec samo carinu, no i to zavisi od carinika. Ja kod prvog xiaomi sam platio samo dhl dostavu, a kod jiayu su mi naplatili carinu od 14 evra
 
Posto nisam u toku, jel zna neko najbolji deal za narucivanje Xiaomija na EU? Italija je u pitanju.
 
ljudi pomagajte... javio se chanjiz i odgovorio da je telefon u kutiji, greska u opisu. medjutim dok smo se mi tripovali da li da kupimo kod tog lika ili ne, on je rasprodao...

ostaje mi kao opcija geekbuying. jel to legit sajt? nece da mi posalju ciglu ili fejk? ili je bolje da se kupi kod fantacy technologies sa aliexpressa? sta je pouzdanije u pi*ku materinu vise. kad ne mogu ko covek da kupim telefon u svojoj zemlji nego da narucujem preko pola sveta!!!!!!!!
 
Moram svima da pomazem na forumu ovom..

Check out this recommended store on AliExpress. Find great products at low prices!
http://www.aliexpress.com/store/342812

Moja preporuka ti je ovaj prodavac. Sibni mu samo poruku da li garantuje da mob dolazi u fr bez dodatnih troskova carine i pdv i za koliko ce da dodje.

Njegov shop ima opciju da platis 30ak dolara preko cene da ti posalje u eu bez dodatnih troskova. Valjda prvo leti u neku bezcarinsku zonu i onda odatle u eu zemlje
 
Ima dosta ljudi sa foruma koji su kupovali sa geekbuying-a, ne prodaju fake telefone. U suštini ti je isto da li ćeš preko alli-a ili geek, vidi šta ti je isplatljivije i ne mudruj toliko da li će neko da te zezne, valjda umeš da proceniš prodavca po feedback-u i pozitivnim ocenama i na amazon-u i alli-u. Inače sa alliexpress-a sam do sada naručivao preko Top One i Goldway prodavnica.
 
Poslednja izmena:
I oppomart šalje besplatno u eu ali ne znam koliko je sigurna radnja.
 
uploadfromtaptalk1441227618133.jpg

Evo sta pise kod ovog sto sam ti slao. Inace jedan od top 3 prodavca mobova na aliju. Sada videh da je shipping za fr oko 14$.. Znaci mob beli fdd te izlazi 185$. Pise da stize za 10ak dana..

Naravno pre toga mu salji pm da se sve dogovorite, i da potvrdi ovo sto pise..

Dobro kucka eng :)
 
Poslednja izmena:
ajde molim te? ima i to? imas cokoladu ako izaberemo tu opciju i ispostavi se da je tacno. hvala na predlogu. forum je tu da se pomazemo.
 
Nema sta da se ispostavi.. :)

Napisi mu u skripcu sam sa vremenom ako sutra npr narucim od tebe to i to za francusku kada ce da dodje i ako izaberem ovaj fast eu express da li garantujes da nema troskova pdv i carine kada mob dodje na adresu u fr .

Ako kaze za 10ak dana i odgovori da nema dodatnih troskova nema da brines. :)

Po ovoj slici sto je stavio,prvo avionom do UK pa onda u zemlje EU. Verovatno ima neka caka u sporazumima kina britanija i britanija eu
 
ovo je vrlo dobar store. sad cu da narucim sve odjednom. 32g xiaomi redmi note 2, zastitno staklo i futrolu za njega, xiaomi 16k power bank, futrolu jednu za taj 16k power bank i jos jednu futrolu za 10k power bank, power strip, i ono dugme sto ide u mesto za slusalice.
 
Боље наручи у два пакета. Овај мањи ће то проћи вез царине и пореза.
 
ne narucujem u srbiju, vec u francusku, a prodavac kaze da ako se plati slanje dhl-om onda dobijas paket bez carine i poreza. pise gore.
 
Je li iko narucio ovaj telefon sa foruma? Ja evo sve se kanim ali nikako da prelomim jer nema bez bijela boja :(
Pomognite mi dje je najeftinije da uzmem:)
 
Poslednja izmena:
I jos jedna stvar, nikada nijesam koristio xiaomi, ima li softverske podrske, moze li se ocekivati android m za note 2?
 
ja se za android m ne nadam, a i ne znam sta ce mi. narucili su ljudi vec, nije lepo da pitas nesto tek tako, procitaj celu temu, nije velika. ovako pokazujes prilicno nepostovanje sto nije u redu.
 
Niko jos nije postavio nikakve utiske tako da pretpostavljam nije stigao. Citao sam temu naravmo, otvorio sve prodavnice koje su predlozene ali ima samo bijela boja. Nijesam mislio da to bude nepostovanje...
 
ah, pa nikome to jos nije stiglo, ne ide to tako brzo. ja sam moj porucio danas, nadam se da stigne za najkasnije 15 dana, jer pise da salju u roku od 10 dana i da putuje tri do cetiri dana.

pogresno sam shvatio, mislio sam da si samo banuo i pitao, izvini.

iskreno mislim da beli battery cover nije nikakav problem jer cover posle mozes da kupis u drugoj boji, a pogledaj i ona dva linka za cover sto sam ja postavio, meni se cini da jedan od ta dva menja battery cover kompletno. ja nisam hteo da cekam da ih prodavac dobije u drugoj boji, verujem da je velika potraznja za ovim fonom, pa ne znam koliko bi se cekalo. mozda neko zna nekog legit prodavca koji ih ima u vise boja...
 
Nazad
Vrh Dno