Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Jedina razlika izmedju LTE i Prime verzije je u procesoru jedan je MT6795 a prime je MT6795T ( T je turbo ) i u memoriji od 32 gb. Ta GSM verzija valjda ne treba nas da interesuje. Nigde jos nisam naisao na razliku u sim varijantama, i na jednom i na drugom pise da je FDD-TDD LTE, ali nigde ne pise za drugu karticu da li isto podrzava sto i prva.
 
taj fantazija je u stvari prodavac kinez? ja se ubi da pronadjem fantazija prodavca u srbiji, mislio sam da je nas. zasto stalno pominjete njega? koja je finta sa time?
 
Ne znam . ljudi vole da kupuju od njega sa alija. Ja licno nikada nisam nista narucio od njega :)

Npr licno vise volim ovog trgovca. Voli da odgovara na poruke i to bas korektno.

Original XIAOMI REDMI NOTE 2 4G LTE Mobile phone MTK X10 2.0Ghz Octa Core 64bit 5.5'' 2GB RAM 16GB ROM 3060mAh 13.MP MIUI V7
http://www.aliexpress.com/item/Orig...one-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/32436852859.html
(from AliExpress Android)
 
Poslednja izmena:
pominje se zato sto ima 50.000+ prodaja. Lik je jedan od (kod nas) najpoznatijih prodavaca sa alija... i otkuda ti da trazis kod nas prodavca!? cela tema Kineski telefoni i 99.9% kupovina iz kine. Naravno da ima drugih jakih prodavaca ali ovo je jedan od par koji se ovde najvise pominju.
 
telefon definitivno obecava ...voleo bih bas da isprobam ko prvi uzme nek da utiske o zavrsnoj obradi
 
ovaj fon me je naterao da ozbiljno razmislim o kupovini telefona iz kine. koliko maximalno mogu da me oderu na carini?
 
Max je koliko kosta pa puta 1.32 a uglavnom ako si iz bg racunaju 100$*0.32 i izadje ti na oko 3600din.

Mada pripremis se za dazbine od 2500 do 5500 pa sta bude :)
 
Poslednja izmena:
to je vrlo ok, spreman sam da im dam 3600 zbog ovog telefona. hvala za info!
 
Ja cu cekati da ga nasi nabave pa cemo videti, zanima me kakvi su zvucnici i kojeg kvaliteta je ta plastika nazad. Gledao sam poredjenje meizu mx5 i ovaj, kamera je malo zuckasta na ovom kao i meni tako da kontam da mu je ekran takav ili je to neki falican fon bio. A i mrze me da cekam 40 dana da mi dodje.
Mada ovde deluje sve ok: https://www.youtube.com/watch?v=P-zHcq_KQ0s
test kamere: https://www.youtube.com/watch?v=KsnUlwjL8kE
 
Poslednja izmena:
Ma telefon je skroz nov, tako da svi ti testovi, mogu da i ne znace nista. ceka se neki stvarni, zvanicni telefon kod nas. Ajd mozda i ja to budem :)
 
Ja sam prezadovoljan sa mojim Redmi Note, a sad me je bas obradovala vest o Note 2, mada iskren da budem vec mi je 5,5 inca malo...Da je makar 5,7 ili 6 e to bi bio pun pogodak.

Neko je pitao za carinu, meni je prodavac deklarisao na 100USD, pa me je carina i porez izaslo oko 2700 din. prosle godine u Avgustu. A pretprosle sam za Lenovo A830 platio 5500 zato sto je carinjen na pun iznos 190USD (mojom krivicom)

Inace utisak mi je da sto se tice zavrsne obrade Xiaomi prestize neke mnogo popularnije (citaj skuplje) brendove, pa ne sumnjam u kvalitet istog.
 
Koliko bi telefon odokativno izasao u eurima (komplet sa carinom), najjeftinija verzija kada bi se porucila?
 
Cekajte... ja sam mislio da samo crni nije glossy??
 
Do sada su im uvek crni i beli bili mat ili frosty finiš kako ih negde zovu.
 
Beli je prelep a nece biti crni nego dark gray
Na kutiji pise 3020 baterija a na sajtu 3060
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel jaci cpu u ovom, ili u jiayu s3?
 
mene savrseno nije briga ni kakva je kamera u njemu, sto se mene tice moze da je i nema, a tek koliko me je briga za poklopac baterije :)
 
Ja cu uzeti crni pa makar crk'o. Podlegao sam hype-u, gotovo je! :)
 
Ја га управо наручио (црни,16gb). Ма нек иде живот...
 
Nazad
Vrh Dno