Šta je novo?

Canyon CNR-WCAM413

miomir

Poštovan
Učlanjen(a)
27.09.2014
Poruke
58
Poena
59
Imam Canyon CNR-WCAM413 I slika je u pink boji.Deinstalira pa nanovo instalirao drajvere,gledao u podesavanju I nista.Nosio sam kameru I probao na dugi pc I dalje boja pink,violet.Na slici se video jedan de.To mi se desilo jednom ali ne secam sta sam tada stelovao ili stiklirao I toga vise nije bilo.
 

Prilozi

  • Presentation1.jpg
    Presentation1.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 104
Da li je moguce da niko nema odgovor.Gde su veliki poznavaoci ,da li se svodi samo na nabrajanje skupih komponenti I igrica,resavaje problema ide slabije....ne vredjam nikoga ali to sam primeto I na ostalmi forumima.
 
Poslednja izmena:
Na slici se video jedan de.To mi se desilo jednom ali ne secam sta sam tada stelovao ili stiklirao I toga vise nije bilo.
Možeš li biti precizniji u vezi ove dve rečenice?
Ako sam te dobro razumeo jedanput si čačkajući po podešavanjima uspeo dobiti ok sliku.
Sa default podešavanjima, ispravnom kamerom i nebagovitim drajverima ne sme slika biti pink.

Probao si i na drugom računaru, isto je i tamo pink slika.
Dakle računaj da ti kamera nije ok, ili njeni drajveri, ili oboje.

P.S. Ovo poluprozivanje oko poznavaoca i rešavanja problema ti ne ide u prilog.
Moj ti je savet da izbegavaš takvo ponašanje, ovo je forum, niko nije obavezan da ti (odmah) odgovori.
 
Kamera otisla , verovatno chip cim su pink boje
 
Nisam imao nameru nikoga da vredjam samo sam izneo svoja zapazanja I svoja iskustva od ljudi koji misle da znaju a kada se desi neki problem....Desilo se to I ranije ali neznam sta sam tada uradio da ne bude pink boja.Mozda je kamera crkla.
 
Nisam imao nameru nikoga da vredjam samo sam izneo svoja zapazanja I svoja iskustva od ljudi koji misle da znaju a kada se desi neki problem....Desilo se to I ranije ali neznam sta sam tada uradio da ne bude pink boja.Mozda je kamera crkla.
 
Ja razumem da si bio revoltiran što na tvoje pitanje nije do sada bilo odgovora.
Nikome nije svejedno kada na pitanje ne dobije odgovor...

Ali isto tako i ti trebaš da razumeš da sa prozivanjem ništa nećeš postići.

Probaj je na trećem računaru pa ako je i tamo pink (a drugi drajveri za nju ne postoje) tada smatraj da je kamera pokvarena.
 
ok,zahvaljujem.
 
Nazad
Vrh Dno