Šta je novo?

Sluske za office sa mikrofonom

djurkash

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruke
4,917
Poena
315
Narode, dajte neki predlog za office slušalice, mikrofon obavezan.
Gledao sam bežičnu varijantu:
Philips SHB5500BK , solidno su ocenjene, a može i žična (pročitah da Genius G700V nije loš)

Bgt je 50-60 eur...
 
Znam da si napisao ''office sluske'' ali ako mozes malo da pojasnis za sta ces koristiti slusalice, da li samo za osnovnu office upotrebu npr na poslu ili ces ih koristiti i kuci za filmove, muziku..?

Mislim da je najbitnije da nadjes sto kvalitetnije slusalice (ne samo na dodir vec u smislu trajnosti) koje zvuce dobro a da su sto udobnije (nista gore od neudobnih slusalica pa makar zvucale sjajno).

Malo je tesko naci sve to za 50-60e + da su zatvorene, sa mikrofonom i over ear (obicno su over ear udobnije od ostalih a zatvorene znace dobru izolaciju).
 
Poslednja izmena:
Znam da si napisao ''office sluske'' ali ako mozes malo da pojasnis za sta ces koristiti slusalice, da li samo za osnovnu office upotrebu npr na poslu ili ces ih koristiti i kuci za filmove, muziku..?

Mislim da je najbitnije da nadjes sto kvalitetnije slusalice (ne samo na dodir vec u smislu trajnosti) koje zvuce dobro a da su sto udobnije (nista gore od neudobnih slusalica pa makar zvucale sjajno).

Malo je tesko naci sve to za 50-60e + da su zatvorene, sa mikrofonom i over ear (obicno su over ear udobnije od ostalih a zatvorene znace dobru izolaciju).
Recimo samo da će mi novo radno okruženje biti dosta bucnije nego prethodno, pa mi s jedne strane trebaju da kada pustim muziku dobro izoluju spoljnu buku, ali i da ih koristim za pozive (skype, ip telefonija). I, da, vrlo verovatno bi se nosile 60-70% radnog vremena. Inače, nisam neki audiofil, uzimam ih iz čisto praktičnih razloga, otud i manji budžet
 
^ ok, znaci trebaju ti zatvorene slusalice aka closed-back.

E sad, za 60e bi mogao da kupis stvarno dobre zatvorene over ear slusalice - ali bez mikrofona. Da li bi ti smetalo da kupis takve sluske a da koristis neki obican, najjeftiniji mic ili neki malo bolji?
 
^ ok, znaci trebaju ti zatvorene slusalice aka closed-back.

E sad, za 60e bi mogao da kupis stvarno dobre zatvorene over ear slusalice - ali bez mikrofona. Da li bi ti smetalo da kupis takve sluske a da koristis neki obican, najjeftiniji mic ili neki malo bolji?
HSV, nemoguće da nemaju takve sa mikrofonom, daj da povećamo malo BGT da bih dobio sve u jednom, komplikovano mi da to odvajamo
 
One plantronics gore su odlice, imam ih godinu dana vec
 
HSV, nemoguće da nemaju takve sa mikrofonom, daj da povećamo malo BGT da bih dobio sve u jednom, komplikovano mi da to odvajamo

Ma ima slusalica za mic-om ali reko da dobijes sto bolji zvuk i sto bolju udobnost za te pare :) Sta ti vredi da ima prihvatljiv zvuk i mikrofon ako ce biti neudobne? Nista gore od neudobnih slusalica.. posebno ako planiras da ih koristis po nekoliko sati dnevno.

Ima par odlicnih slusalica sa ali-a do 60e npr ali ako imaju mikrofon onda su poluotvorene (nesto slabija izolacija) a neke od zatvorenih traze pojacalo da bi zvucale dovoljno glasno tako da u ovom slucaju otpadaju.
Sa druge strane ima mnogo vise onih hi-fi kvaliteta za iste pare (superlux/takstar koje kostaju 35-60$ a zvucno su nekoliko klasa iznad) ali su uglavnom otvorene i bez mikrofona.

Ne znam kakva je udobnost tih Plantronics, ako su udobne onda kupi njih :)

Ili mozda ove Asus za 60-ak evra - http://www.itsvet.com/slusalice_asus_cerberus-pdaa1-37.i?id=2619

Jeste da su gaming i deluju malo neozbiljno zbog kombinacije boja ali kazu da su dobre i udobne - http://www.kitguru.net/site-news/highlights-v/jon-martindale/asus-cerberus-gaming-headset/

Tu su jos i ove CM - http://www.itsvet.com/slusalice_cooler_master_ceres-500_sgh-4600-kwta1-pdaa1-37.i?id=2638

I za njih kazu da su dobre za te pare a i udobne - http://www.tweaktown.com/reviews/6960/cooler-master-cm-storm-ceres-500-gaming-headset-review/index4.html

Jesu malo skuplje ali mislim da bih pre kupio te Asus/CM nego one Plantronics..
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno