Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Jesam ja samo za 1080ti i daje oko 60mh/s za ostale karte nije bilo moguce prije par mjeseci.

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
Virus, cak menja pass na tw

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Vec neko vreme spamuju sa tom prevarom na Bitcointalk, sa hakovanim ili kupljenim starim accountima forumasa. I kolikogod da ih banuju, novi se pojave. Nemojte ljudi nasedati na ovako ocigledne "magicne napitke"! :smash:
 
Poslednja izmena:
pun je veb SCAM/ NOT SCAM , malware i tako dalje , ja cu da ga pustim na jedan rig gde su pogaseni i TW i sve sve , znaci samo WIN i phoenix miner, u najgorem slucaju moze da mi pokupio eth ili etc adresu...
 
Poslednja izmena:
Pogotovo ne sirite link-ove direktno ka takvim sra:smash::whip:
Moze i pitanje bez da neko moze da klikne bez razmisljanja....
 
pun je veb SCAM/ NOT SCAM , malware i tako dalje , ja cu da ga pustim na jedan rig gde su pogaseni i TW i sve sve , znaci samo WIN i phoenix miner, u najgorem slucaju moze da mi pokupio eth ili etc adresu...

Cekamo ishod.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nista se nije desilo , kao radi nesto ali ja nikakav veci h-rate nisam video ... eto ... :(
 
Ko kopa na Ethermine poolu, je l' i vama poblesavio, prijavljuje mi inactive za sve workere?! Rade svi normalno... :trust:
 
Kod mene sve radi normalno tj sve mašine vidim

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ukapirao sam šta je problem - komp mi nije prebacio na zimsko računanje vremena (?!) iako je u Settings > Date & time štiklirano... pa je Ethermine prijavljivao da su workeri "last seen 1 hour ago". Svašta.
 
Gledam ETH2 reward, ispada bas malo, oko 5% (1.7ETH) godisnje za 32ETH. Jel ima jos nekih benefita uci u ETH2 sem tog reward-a za validatore?
 
Ima, ne moras da brines da ce da ti klecaju kolena kad skoci cena eth :D zakucao si ih na 2.0 bar dve godine ...
 
Dajte neki pool gde je minimalna isplata,da ne cekam da ide na 0.2 eth?
 
Ovde isplacuju kada ETH dodje na 0.05 (plus kopa ZIL coin na svakih par sati koji ti je extra profit) :) Isplata svako jutro oko 7:30 ETH i oko 9:00 ZIL, ako se ispuni threshold. Izuzetno stabilan pool, po meni mnogo bolji nego coinotron (gde malo malo, pa je maintenance, a na ezil nikad).

Taman mozes na binance da otvoris i ETH i ZIL wallete za depozit.

Imas moj referal, pa ako ti nije tesko :)

https://ezil.me/?p=9141
 
Poslednja izmena:
Ovde isplacuju kada ETH dodje na 0.05 (plus kopa ZIL coin na svakih par sati koji ti je extra profit) :) Isplata svako jutro oko 7:30 ETH i oko 9:00 ZIL, ako se ispuni threshold. Izuzetno stabilan pool, po meni mnogo bolji nego coinotron (gde malo malo, pa je maintenance, a na ezil nikad).

Taman mozes na binance da otvoris i ETH i ZIL wallete za depozit.

Imas moj referal, pa ako ti nije tesko :)

https://ezil.me/?p=9141
Da li ima neki app za praćenje kopanja ili samo preko sajta?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
E to ne znam, meni je link u bookmarku, pa jednim klikom proveravam status.
 
Super si prošao kada ti tek od sinoć pokazuje 1mhs.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Moze jos nekako, potreban je PhoenixMiner 5.2b i u config -daglim 1.
 
Koji su vam planovi kad krene 2.0? Rudarite nešto drugo, prodaja opreme ili...?
 
Kopace se eth na 1.0 bar jos dve godine.. otom potom
 
A koja je fora sa eth 2 onda?

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno