Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
MSI R9 380 su mi stale...
Ima neko resenje tj podesavanje da krenu s kopanjem?

Pozz
 
Jos jedan glas za SMOS. Odlicno resenje, stabilno radi, nema petljanja sa drajverima itd
 
Da li je za taj smos moguće možda da radi s fleša ili tako nešto? Jer nemam toliko rezervnih hard diskova, a posle vraćanje na win10 bi bilo veoma vremenski zahtevno, potrebno mi je sat i po za win10 instalaciju jedne mašine i podešavanje.
 
Da li je za taj smos moguće možda da radi s fleša ili tako nešto? Jer nemam toliko rezervnih hard diskova, a posle vraćanje na win10 bi bilo veoma vremenski zahtevno, potrebno mi je sat i po za win10 instalaciju jedne mašine i podešavanje.

Radi sa flesa, ja ga tako i koristim
 
Sad tek vidim na sajtu da može samo jedan rig samo 30 dana. Ja mislio da je taj smos free za razliku od hiveos.. nešto sam pobrkao onda.
 
Daj da nekome uštedim vreme... HiveOS, RaveOS ne umeju lepo da kontrolišu napone R9 karticama, samo SMOS (ili barem meni nije uspelo)!

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
A kako te tačno ograničavaju na 4 riga ne kontam? Tj kako znaju da ne koristiš više?
 
Moraš workera da napraviš. Po tome se vidi. Naravno, ti na drugoj mail adresi možeš napraviti novi nalog.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
pa znaju .. dao si im sve na dlanu .. imaju tvoj ip .. pristupas kompjuterima sa njihovog sajta (hive, rave ...ne znam za simply)...tako da te imaju na dlanu... preko njih neko bi mogao lako da ti uleti u lokalnu mrezu i napravi dar mar (jedino ako imas dva interneta u kuci i da kompovi nisu fizicki povezani) :( . al maiju mijau to je rizik ... komp sa valetima ugasen kad god kopas. kad ti zatreba valet .. pogasis minere ugasis komp sa kog pristupas na sajt .. resetujes ruter ..da dobijes novu ip adresu .... upalis walet.. kupi, prodaj trguj .. i tako u krug ,,, :)

... ili harverski valet je tvoj najbolji prijatelj ...da mirno spavas

prefpostavljam da novi nalog sa drugim majlom na istom kompjuteru ne bi moglo , ne verujem da bi mogla ni isplata sa vise naloga na jednu adresu...
 
Poslednja izmena:
Na kom je ovo jeziku? :D

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ne znam na kom je ali ima pravo covjek, meni su probni hiveos hakovali jer nisam stavio 2fac, promijenim pass i sve, ukljucim 2fac poslije dan ponovo promijenjena eth adresa i to covjek lagano stavio i kao test adresu i pravu i mijenja mi clockove na grafikama :) samo sam deactivate acc i napravio drugi, odmah stavio 2fac i evo vec mjesec dana radi...

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 
vido hacker da ne znas da klokujes pa da ti ucini :)
 
Poslednja izmena:
Ako prodje taj predlog to bi onda verovatno znacilo i kraj za GPU mining.
 
Ne ako Eth ode na 1500 usd :)
 
Probaj poslati 0 eth na svoju adresu sam sebi da ponistis tu transakciju pa salji ponovo.
 
Smarao sam poloniex u cemu je problem i dobio odgovor:
Hi,

The method in which this transaction was sent has caused this deposit to become undetected by our Poloniex ETH wallet. Please send a deposit of any amount directly from one source to your Poloniex ETH address but this time not as an internal(contract) deposit. This will trigger the wallet to sweep the address. The sweep will be seen as a "Out" transaction on the non internal page. Once this is complete please reply to this ticket, we can then manually credit your account and retire the ETH address which will allow you to generate a new address, preventing any future issues.

Internal ETH transactions:
https://etherscan.io/address/0xa0d84b2c84b5f3a78d769da76f5232e8c3e09b36#internaltx
Non internal ETH transactions:
https://etherscan.io/address/0xa0d84b2c84b5f3a78d769da76f5232e8c3e09b36

If you have any questions about this process, please let us know and we will be happy to help.


Jel ja sad treba da uplatim ETH na 0xa0d84b2c84b5f3a78d769da76f5232e8c3e09b36 ili neku drugu adresu.
 
Koliko vidim, da, na tu drugu (non internal) adresu.

Pošalji neku siću, pa vidi :d
 
Da li neko zna kako ethermine uspeva da salje transakcije sa 1gwei i 50000 gas limitom? I to poprilicno brzo ih pokupi block...
 
Meni je isplata na 0.20 eth, evo vec sam presao 0.25 i jos uvijek ne salju na adresu...
 
Gužva je velika svima kasne isplate.
 
Nazad
Vrh Dno